Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Wiedźmina, Painkillera i Snipera pracują nad mrocznym FPS-em sci-fi, Hard Reset!

69 postów w tym temacie

Sukcesu nie wróżę... Pomysł mało odkrywczy, oprawa przeciętna (na pierwszy rzut oka myślałem o UE3, ale to coś autorskiego), HUD szkaradny, kampania na dajmy 7 godzin. Nie ma sensu się tym interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zajarałem, szczerze powiem. WRESZCIE gra nastawiona na single, a nie na kretyńskiego Co-opa czy inne multi (to już lepsze). Brakowało mi takich. Przeczuwam tu kawałek niezłej, staroszkolnej gierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oprawa przeciętna?? myślałem o UE3 ??szczególnie na 3 screenie "bardzo podobne" wróżki i wróże ;). "mroczna strzelanina sci-fi" to co się dziwić, że HUD tak wygląda, moim skromnym zdaniem nie jest źle, ale lepiej poczekać na więcej informacji niż siać zamęt i gdybać.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo to widzę, nędzny wskaźnik po lewej (swoja droga ewolucja fps idzie w stronę by takich wskaźników nie było. Do tego brak MP oraz najważniejsze "Hard Reset powstaje wyłącznie z myślą o komputerach osobistych." no i tu nowe studio jak szybko się pojawiło tak szybko zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa marka, tylko PC, brak multi, zawiązanie fabuły straszliwie oklepane (cytacik: " Gracz wcieli się w weterana majora Fletchera, który jako jedyny może ocalić ludzkość od zagłady").Cóż życzę szczęscia, ale sukcesu nie wróżę.

Typowa strzelanka (a na taką się zapowiada - sorry to nie "hybrydy" w rodzaju Bioshocków, STALKERów czy Deus EX, gdzie bez multi można się obyć) bez trybu multiplayer ? Naprawę cienko to widzę - nie wiem jak już na samym początku można popełnić tak podstawowy błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda ładnie. Tyle mogę powiedzieć. Co do reszty to za mało informacji.
Dobrze ktoś mówi że brak multi może odbić się czkawką ale taki Bioshock jakoś sukces odniósł.

Kwestia pomysłów i tego czy zrobią kolejnego Painkillera czy coś na prawdę dobrego.

Na razie nie wyrokuje. Grę robią też ludzie z doświadczeniem. Jeżeli coś ciekawego pokażą, jakąś wartość dodatnią do gatunku to może być i sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:13, Kafar napisał:

no i tu nowe studio jak szybko się pojawiło tak szybko
zniknie ;)

Jeśli dużo kasy nie wydali na produkcję, to mogą nieźle zarobić dzięki dystrybucji cyfrowej.
Mam nadzieję, że gra odniesie taki sukces jak Anomaly, również stworzone przez uciekinierów z CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 09:58, Master_Morti napisał:

Pomysł mało odkrywczy

Bo tylko może być jedyny słuszny Mass Effect?

Dnia 14.07.2011 o 09:58, Master_Morti napisał:

oprawa przeciętna

Ja nawet nie odróżniam jaka gra ma jaką grafikę. Mam to gdzieś. Co innego się liczy. Kurna, sam do dzisiaj gram w starocie i mimo szkaradnej, jak na dzisiejsze standardy, grafiki, świetnie się bawię.

Dnia 14.07.2011 o 09:58, Master_Morti napisał:

kampania na dajmy 7 godzin. Nie ma sensu się tym interesować.

o_O Ogłosili grę, dali parę screenów i teaser, a Ty mówisz, że gra beznadziejna, bo na pewno będzie to krótka gra? Za przeproszeniem, na głowę upadłeś, wstając z łóżka?

Mi się gra wydaje ciekawa. Może wyjść z tego taki nieugrzeczniony Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszym rynku gier bez multi i tylko na PC raczej sukcesu im nie wróżę. Grafika niezbyt zachwycająca, więc muszą nadrobić fabułą. Fabuła oklepana więc może nadrobią grywalnością? Czyli w singlu muszą wymyślić coś odjechanego bo inaczej utopią kasę. I mam nadzieję, że tak będzie, że coś jednak w tym singlu wymyślą. No chyba, że planowali sprzedawać grę w kioskach za 9,99 albo jako dodatek do "Moje Imperium" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:18, Growin napisał:

> no i tu nowe studio jak szybko się pojawiło tak szybko
> zniknie ;)
Jeśli dużo kasy nie wydali na produkcję, to mogą nieźle zarobić dzięki dystrybucji cyfrowej.
Mam nadzieję, że gra odniesie taki sukces jak Anomaly, również stworzone przez uciekinierów
z CDPR.


No w sumie racja, cyfrowa dystrybucja to dla nich ratunek ale jednak mogli by iśc na łatwiznę jak CDPR i robić od razu na xboxa grę.. nie wiele więcej pracy w dzisiejszych czasach a dodatkowa platforma (nie mała). Życzę im oczywiście sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:39, crackoos napisał:

Na dzisiejszym rynku gier bez multi i tylko na PC raczej sukcesu im nie wróżę. Grafika
niezbyt zachwycająca, więc muszą nadrobić fabułą. Fabuła oklepana więc może nadrobią
grywalnością? Czyli w singlu muszą wymyślić coś odjechanego bo inaczej utopią kasę. I
mam nadzieję, że tak będzie, że coś jednak w tym singlu wymyślą. No chyba, że planowali
sprzedawać grę w kioskach za 9,99 albo jako dodatek do "Moje Imperium" :D


Następny wszystkowiedzący. Mass Effect ma genialny multi zapewne, a mimo to jakoś odniosła sukces. Czy grafika jest taka zła? Pare screenów rzucili a ty już wyciągasz daleko idące wnioski. Fabuła oklepana...hmmm. Pokaz mi taką która nie jest oklepana? Jak by się uprzeć to wszystko już gdzieś było. Nie pasi ratowanie kludzkości to są jeszcze simsy ;) A i szaczy i warcaby...ale to jest już tak oklepana od paru tysięcy lat, że tylko fanatycy w to grają.

Ps. to była pierwsza informacja na temat tej gry, więc nie rozumiem czemu ludzie już durdają na początku. Poczekajmy jakiś czas jak wypłynie coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:50, Kafar napisał:

No w sumie racja, cyfrowa dystrybucja to dla nich ratunek ale jednak mogli by iśc na
łatwiznę jak CDPR i robić od razu na xboxa grę.. nie wiele więcej pracy w dzisiejszych
czasach a dodatkowa platforma (nie mała). Życzę im oczywiście sukcesu.


Nie jestem zawodowym informatykiem, ale na tyle mam pojęcie, że jak ktoś twierdzi, że nie jest dużo pracy w przystosowaniu gry robionej na Pc na inna platformę, to moge mu tylko współczuć wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:50, Kafar napisał:

No w sumie racja, cyfrowa dystrybucja to dla nich ratunek ale jednak mogli by iśc na
łatwiznę jak CDPR i robić od razu na xboxa grę.. nie wiele więcej pracy w dzisiejszych
czasach a dodatkowa platforma (nie mała).

Kasa, kasa, kasa. Nowe niewielkie* POLSKIE ekipy nie mają tyle kasy, żeby zrobić własny silnik i wersje na konsole.
Mają wybór: Albo engine, albo konsole. 11 Bit studio wybrało własny Engine i wydało grę tylko na PC. Zarobili na tym tyle, że teraz tworzą kilka(naście?) wersji Anomlay: Wszystkie konsole + iPhony, iPady itd.. Może mi się tylko tak wydawać, ale Flying Wild Hog mogło pójść w ślady swoich kolegów i zaryzykować. Jak im się uda to nieźle zarobią.

Edit: Duże nienowe również mają problemy z tym - CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem tych wszystkich co narzekają... mózgów nie macie? czy crysis 2 już wam oczy przyćmił? grafika wygląda bardzo dobrze. taki prey był podobny graficznie i odniósł ogromny sukces. nie potrzeba setki stron fabuły aby gra akcji (fps) dawała dużo przyjemności. czekam na więcej informacji, ale to co widzę jest dla mnie bardzo interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować