Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: FIFA 12 - graliśmy w wersję PC

29 postów w tym temacie

Chyba muszę w końcu kupić FIFE, moją ostatnią fifą na PC była FIFA 06, potem parę lat nie grałem potem grałem na PS2 w FIFE 09/10 i na PS3 w FIFE 11 (różnica w grywalności KOLOSALNA+) teraz specjalnie* kupię nareszcie pada
* nie tylko dla fify, ostatnio kupiłem Grida, a tak często w samochodówki nie gram, żeby kupować kierownicę, ale na padzie też ściga się nieźle (dużo lepiej niż na klawiaturze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci pecetowcy to nie wiem czego chcą...Jak w poprzednich latach to tylko błagali o konsolową Fife,jak Ją w końcu dostali to znowu narzekania,że nie można nawet zmienić rozdzielczości na wyższą niż na konsoli,ludzie,opanujcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedziałbym. Ja cały czas gram na klawie i mi idzie bardzo dobrze. Nie używam myszki - klawisze od trików mam również na klawiaturze choć i tak robię je bardzo rzadko, bo nie są one do szczęścia niezbędne. I co najważniejsze: nie łamię sobie paluchów, a wręcz przeciwnie. Gdy gram na padzie to boli mnie lewy i prawy kciuk :) Po za tym mój brat gra na padzie, a wcale nie gra źle i te całe triki i inne sztuczki mu nie pomagają w meczach ze mną. Czasem się zdarzy, że efektownie mnie przejdzie, ale to sporadyczna sytuacja. Przepisem na sukces jest po prostu rozgrywanie szybkich akcji albo wpuszczanie przeciwnika na swoje pole, aby móc później przeprowadzić kontrę. Nasze mecze (o ile weźmiemy naprawdę podobne drużyny) wyglądają tak, że posiadanie piłki zawsze z korzyścią dla niego (zazwyczaj 60:40%), a i tak wygrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87->> Zwykły Be a Goalkeeper jest na pewno, ale czy w karierze to nie wiem, nie zdążyłem sprawdzić. Ale podejrzewam, że na 99 procent będzie :)

barth89->> Jak ktoś rozegrał dość dużo meczów w 11 to kosmetyczne zmiany zauważy gołym okiem, jest mnóstwo nowych animacji - cut scenki przed meczem opatrzone logo klubu (patrz: http://www.gram.pl/upl/galerie/4768/20110716105834.jpg), nowe animacje na arenie, nowe animacje w trakcie gry - np. przy wykopie piłki, nowe animacje sędziów, jest tego naprawdę sporo. Jak ktoś rozegrał kilka spotkań w FIFA 11 to na pewno nie zwróci na nie uwagi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie moge się zgdzić z tym, że granie na klawie jest tak tragiczne, jest to po prostu kwestia przyzwyczajenia, ja osobiście posiadam pada X360 ale i tak zawsze gram na klawiaturze, bo tak mi jest po prostu łatwiej O.o A co do meczów przez internet mam bilans 209 wygranych i 17 przegranych przy wszystkich meczach rozegranych na klawiaturze. I zgodzę się tu Kwasem17, że kluczem do zwycięstwa jest umiejętne rozgrywanie, a nie wykręcanie efektownych sztuczek( które z drugiej strony daja mase satysfakcji i również czasami sie przydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętne rozgrywanie czy nie - imho na padzie jest to zdecydowanie wygodniejsze i bardziej precyzyjne [jak dla mnie gałki analoga są o wiele bardziej precyzyjnym sterownikiem niż łamanie palców na strzałkach lub wsadzie], podstawowe czynności jak precyzyjne podania imho tez lepiej na padzie wychodzą.

Co prawda w F11 grałem tylko na xie i to nie moim, ale stosunek wygranych do przegranych na przestrzeni 3 tygodniowej gry miałem spory [375/9, potem po ptokach, trzeba było zwrócić kumplowi Xa], na klawiaturze przynajmniej ja nie dal bym rady za chiny grać komfortowo nie wspominając już o wygrywaniu meczy z ogarniętymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w samej rozgrywce zawsze bolało mnie to ,że przy niektórych strzałach z dalszych odległości kiedy udało już się wypracować dużo przestrzeni do oddania strzału, mimo tego że strzał był był bardzo mocny i leciał w kierunku okienka to bramkarz praktycznie większość takich strzałów bronił bez problemu :) W pesie strzały moim zdaniem były troszkę lepiej dopracowane. Jak teraz to wygląda w w fifa 12, zmienili coś w tej kwestii ? Interesują mnie też rzuty wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zmienili, z doniesień grających bramkarze to debile wpuszczający szmaty iście komiczne, widziałem nawet film z jednego gameplayu z bodajże dema prasowego, tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować