Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rain, Kitana i Jade na trailerach nowych dodatków do Mortal Kombat

13 postów w tym temacie

Nic tylko czekać na jakiś zbiórczy megapack. Nie chce mi się kupować każdego dodatku osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe MK jest pierwszą grą w serii, w której te mniej popularne postacie zaczynają być interesujące. Co nie zmienia faktu, że podawanie ich w formie DLC (choćby i darmowego) jest lekko wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo Rain zrobił na mnie olbrzymie wrażenie, ciekawy skin i egzotyczny styl walki mogą sprawić żę wygryzie on Scorpiona z mojego rankingu most fav''ed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 11:18, Headbangerr napisał:

Nowe MK jest pierwszą grą w serii, w której te mniej popularne postacie zaczynają być
interesujące. Co nie zmienia faktu, że podawanie ich w formie DLC (choćby i darmowego)
jest lekko wkurzające.


Ale z tego co ja rozumiem to Kitana i Jade w grze już są. Darmowe DLC dodaje ich stroje z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 14:28, Geeko napisał:

Ale z tego co ja rozumiem to Kitana i Jade w grze już są. Darmowe DLC dodaje ich stroje
z poprzednich części.


No to dobrze rozumiesz XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nic tylko czekać na jakiś zbiórczy megapack. Nie chce mi się kupować każdego dodatku osobno..."
Przecież jest już dawno zbiorczy "megapack" zwany season passem, który zawiera 4 postacie i stroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 17:28, Chessman2005 napisał:

"Nic tylko czekać na jakiś zbiórczy megapack. Nie chce mi się kupować każdego dodatku
osobno..."
Przecież jest już dawno zbiorczy "megapack" zwany season passem, który zawiera 4 postacie
i stroje.


Zbiorczy pakiet, ze wszystkim co wydali i zamierzaja wydac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 17:48, Zgreed66 napisał:

> "Nic tylko czekać na jakiś zbiórczy megapack. Nie chce mi się kupować każdego dodatku

> osobno..."
> Przecież jest już dawno zbiorczy "megapack" zwany season passem, który zawiera 4
postacie
> i stroje.

Zbiorczy pakiet, ze wszystkim co wydali i zamierzaja wydac ;p


To trzebaby, poczekać jeszcze z pół roku... to może się doczekacie.
Na coś w rodzaju "Mortal Kombat GotY"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować