Zaloguj się, aby obserwować  
SuavekS

Super Street Fighter IV Arcade Edition

7 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że to odpowiedni dział.

Czy ktoś z forumowiczów grywa w Super Street Fighter IV Arcade Edition po sieci? Osobiście na myśli mam wersję PC, ale myślę, że temat może być równie dobrze przeznaczony dla konsolowych graczy.

Mój nick w G4WL to SuavekTR. Gram czysto rekreacyjnie, rozrywkowo, a przez to nieco amatorsko, ale z podstawami jestem obeznany wystarczająco. Zabawa z obcymi średnio mnie bawi, a nie znam nikogo z kim by można było potrenować na spokojnie. Jeśli więc także macie ochotę na niezobowiązującą rozgrywkę, to wpiszcie się w temacie - może kiedyś się umówi na partyjkę.

Osobiście najbardziej obeznany jestem z Cammy, aczkolwiek próbuję rozpracować także Ibuki (w cholerę machania gałką, aby zrobić bzdurny skok...) oraz paru innych. Kijem nie tykam wszelkich Ryu-Kenów-Akumów, więc jeśli ktoś ma ich dość, to tym bardziej zapewniam, że hadoukenami spammować nie będę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się z chęcią pod temat podepnę: na 3DSie można by rzec, że wymiatam (3 postacie z BP >6k, PP: >2200), ale wersja PC mocno mnie sprowadziła na ziemię - rzekłbym, że w nią 3.14zdnąłem dość mocno. W związku z czym chętnie powalczę sparingi - szukaj Aranha78. Ja akurat od zawsze lubiłem duet Shotokan brothers, teraz na dodatek zaznajamiam się z Evil Ryu, więc niestety musisz być gotów na wszelkiej maści "How are you Keny" oraz "Sorry you, Keny". ;) Próbuję również ogrywać Guile`a, ale to już trochę inna bajka i charge przy specjalach mnie jakoś nie bawią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tworzył nowego tematu, biorąc pod uwagę małą ilość dotychczasowych chętnych, ale w związku z premierą Street Fighter x Tekken na PC gdyby ktoś miał ochotę na niezobowiązujący sparring, tudzież tag-team, to chętnie pogram.

Nick na G4WL: SuavekTR.

Grę kupuję na premierę, ale nie wiem jeszcze ile teraz w maju będzie jeszcze czasu na dłuższe granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , posiadam Street Fighter IV i mam pytanie , czy po formacie i zaintalowaniu ponownie gry bede miał nadal odblokowaqne postacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować