Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Batman: Arkham City - są pierwsze przecieki

19 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

W ofercie internetowego sklepu Best Buy pojawiła się edycja kolekcjonerska Batman: Arkham City. Co według tego punktu sprzedaży znajdzie się w rozszerzonym wydaniu jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku?

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska Batman: Arkham City - są pierwsze przecieki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu EK Wiedźmina 2 tylko CoJ: The Cartel zrobił na mnie ogromne wrażenie względem "wypas - cena". Jeśli to wszystko co ma do zaoferowania nowy Dark Knight to biorę standard jak w wypadku Arkham Asylum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie to wolę się wstrzymać... bo jeżeli jest to dla kupujących w Best Buy to nas tym bardziej nie obchodzi. Dlatego wolę poczekać do oficjalnego ogłoszenia :)

No i zagrać w Asylium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ubogie informacje. Domyślałem się, że w jej skład wejdzie figurka Batmana i myśle, ze powinno się w niej znaleźć coś innego od standardowych kolekcjonerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 21:23, Sanders-sama napisał:

Przecież gra wychodzi 18 października a nie we wrześniu...

Zgadza się, mój błąd. Poprawione. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 23:11, Growin napisał:

> Zamiast figurki Batmana niech dadzą Harley Quinn albo Kotkę ^^
Dmuchane

Oczywiście, helem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2011 o 23:11, Growin napisał:

> Zamiast figurki Batmana niech dadzą Harley Quinn albo Kotkę ^^
Dmuchane

Tak, lala dmuchana ala

Spoiler

sex shop

:D
A tak na poważnie to zobaczymy jak wypadnie oficjalna edycja kolekcjonerska, nie będę oceniał po plotkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Październik to będzie zły miesiąc. Nowy Batman, nowy Battlefield... chyba z domu nie wyjdę. Dobrze że mam 2 tyg urlopu niewykorzystanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 10:11, Laid_back napisał:

Dokładnie, zamiast urlop w lipcu trzeba brać wolne na jesień, bo inaczej człowiek się
nie ogarnie z taką ilością tytułów....


Prawdziwy gracz nie idzie na urlop. Prawdziwy gracz zwalnia się z pracy :]

A co do samego newsa, to mam nadzieję, że tym razem EK będzie trochę "porządniejsza", niż w przypadku AA. Napaliłem się na kolekcjonerkę pierwszej części jak szczerbaty na suchary, a potem zobaczyłem ją na żywo w sklepie i zwątpiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy ta figurka będzie miała ruchowe kończyny (pamietacie GIJOE z lat 90-tych?), jeśli to będzie tylko stojący kloc to po cholerę coś takiego?

Zobaczymy jak ja wykonają, bo jak dotąd mało było fajnie wykonanych figurek (może te z serii Resident Evil jeszcze były znośne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co bardziej jestem przekonany do zakupu kolekcjonerki the Cartel, ale pod koniec roku trzeba rozsądnie wydawać pieniądze , bo jeszcze Steamowa wyprzedaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować