Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 wygrywa z Modern Warfare 3 w preorderach 10:1

92 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 17:25, Growin napisał:

Zadowolonyś?


Nie, chodziło mi o coś poważnego ;)

I tak wiem, że prędzej czy później się doczekam i będę musiał tłumaczyć, że mój gust popiera Battlefield''a 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sprzedaż nie interesuje, jedną i drugą grę kupi wystarczająca ilość osób żeby przyjemnie się grało :) Mam tylko obiekcje co do pojazdów w BF 3, zawsze mnie irytowały cwaniaczki, które z bezpiecznej odległości prują do mnie z np abramsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 17:50, Ravidis napisał:

Mnie tam sprzedaż nie interesuje, jedną i drugą grę kupi wystarczająca ilość osób żeby
przyjemnie się grało :) Mam tylko obiekcje co do pojazdów w BF 3, zawsze mnie irytowały
cwaniaczki, które z bezpiecznej odległości prują do mnie z np abramsa.


Hmmm, a kto Ci broni z bezpiecznej odległości popruć do Abramsa z CG na ten przykład? Albo namierzyć takowego snajperem i kabum - ostrzelać z moździerza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czolgi w BF przypominaja czolgi glownie w takich chwilach, z bliska sa jak pijane slonie, ktorym mozna przykleic C4 do burty- ot balans w wykonaniu DICE. Nie narzekaj wiec, w realnym swiecie Abramsy sa znacznie bardziej upierdliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mieć w drużynie sapera który zostawi na polu bitwy tyle min że się przeciwnikom na zawsze odechce jeździć pojazdami :-D
Do teraz pamiętam jedną rozgrywkę w BF BC2 gdzie wziąłem sapera z powiększoną ilością min i kolegę żołnierza ze sobą. WSZYSTKO co robiliśmy to rzucaliśmy miny na wzniesieniach i przejazdach.

W połowie rozgrywki nawet zakradliśmy się do bazy wroga i zaminowaliśmy ich na około. Piękna rzecz.

Dodatkowo od czego są rakiety ? Wystarczy 1 gracz z tracerem który oznaczy czołg. Rakietnica która ma wsparcie dla tej zabawi nie musi nawet widzieć celu. Celujesz w czerwony kwadrat przed sobą. Jak pojawi się obwódka i dystans do celu, przesuwasz celownik w górę albo w bok żeby rakieta trafiła w cel (poleci po łuku) i możesz walić jak do kaczki. Przy okazji jak oznaczysz czołg to każdy może w niego strzelić w ten sposób.

Jak czołg nie lubi się przemieszczać to można go artylerią zwiadowcy wykończyć. Klasy takie jak snajper czy inne jeżeli wybiorą odpowiednią broń (chyba ze strzelbą i paroma innymi broniami dostają taką możliwość) mogą wziąć ładunki wybuchowe. Można je rzucić na ziemię albo przykleić do pojazdu i zdalnie zdetonować.

Ja je używam w ciasnych miejscach. WIELU noobków w BC2 biega sprintem nie wiedząc że pojawiają się na minimapie. Rzucam ładunki w popularnych miejscach, otwieram minimapę i jak ktoś się tam pojawi to BAM!. Chyba że ma pecha że nie biegnie albo że go przeoczę to spotka się sam na sam z lufą strzelby.

Na prawdę nie ma co narzekać na pojazdy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... fajnie, jednak niezależnie od wyników, wielbiciele każdej z tych serii zawsze będą mogli powiedzieć, że ich gra jest lepsza :D Jedna ma więcej pre-orderów w Polsce? Usłyszymy zaraz, że to tylko pre-ordery i że to tylko Polska. Sprzeda się więcej na świecie ? - z pewnością ktoś powie, że w dłuższym okresie czasu sytuacja się odwróci, albo że ta, co lepiej się sprzedaje, to masówka dla casuali, w przeciwieństwie do tej z gorszymi wynikami, która jest dla prawdziwych hardkorów. I tak dalej... :P Ja na razie wiem tyle, że BF3 mnie pasuje bardziej od strony wizualnej. Rozgrywki nie będę oceniał ani porównywał, bo gry jeszcze nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie BF3 mam na liście życzeń ale też u was zamówię preordera więc jeden egzemplarz trzymajcie dla mnie:) I pytanko czy jest ograniczona ilość preorderów u was czy kto zamówi ten dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamski tytuł, myślałem, że tu chodzi o ogólnoświatowe preordery:)

No cóż, mieliśmy "dzień bez Wiedźmina 2 dniem straconym" teraz schedę po nim przejęły "wielkie" strzelanki od EA i Acti:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nius o tym, że MW3 będzie lepsze od BF3:
Łeech, no weźcie, ile można o tym samym pisać, nie macie innych tematów

Nius o tym, że BF3 będzie lepszy od MW3:
Nooo, łał, super, tak ma być, fajnie, Gramie, super! BF3 FOREVAAAA

Hiii-pokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska kraj gdzie pecety są ważniejsze niż konsole, Battlefield 3 nastawiony na PC, wyniki tego starcia w naszym kraju jest raczej prosty do przewidzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to ujmę tak, mimo że całym sercem jestem za wiekszym sukcesem ( także i kasowym ) BF3 to niestety patrząc realnie choćby wszyscy fani BF-a się sfajdali w majtki i tak w ilości sprzedanych egzemplarzy BF3 nie pobije "dzieła" ze stajni Bobicka.

MW jest na rynku zbyt popularną marką żeby udało się to zrobić za pierwszym zamachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak: MW3 sprzeda się w 20 milionowym nakładzie, pomimo błędów, niedoróbek, dobrych recenzji i narzekań wiecznie narzekających graczy. BF3 sprzeda się w okolicy 10 milionów, pomimo rewelacyjnego silnika graficznego, zachwyconych fanów BF i bardzo dobrych recenzji dziennikarzy. Dlaczego? Bo CoD to bardziej rozpoznawalna marka niż BF. BF3 zaoferuje nową jakość tak naprawdę tylko na PC, a na PC gra nie sprzeda się, tak dobrze, jak CoD na konsolach. Co roku ta historia zatacza koło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 16:49, Stingerji napisał:

> No i mnie to bardzo dziwi, że większość osób uważa, że jakościowo lepszy jest BF,
a i
> tak więcej osób kupi MW 3...

Wiekszosc osob..... czytajacych newsy na portalach internetowych i wypowiadajacych sie
w komentaerzach - a te osoby stanowia pewnie ulamek procenta wszystkich osob ktore zakupia
MW3 lub BF3. Inna sprawa jest ocenianie jakosciowe gier ktore jeszcze nie wyszly :) Zobaczymy
jak sobie poradzi Dice, bo BFBC2 wcale taki doskonaly nie byl w dniu premiery. Powiedzialbym
nawet ze byl srednio grywalny. Ciekawe co powiedza Ci wszyscy fanboje BFa jak trojeczka
okaze sie kupą.

No ale np Porównując BF BC 2 z MW 2 wychodzi na to, że BF ma lepszą grafę, świetny system zniszczeń, większy realizm...w MW 2 nawet nie można posterować pojazdami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 17:22, wojcio102 napisał:

To chyba było oczywiste - tutaj są(bez obrazy dla graczy wybierających serię od ActiBlizz) ogarnięci ludzie ;]
P.S.
Czekam na hate w kierunku mojego posta :D


Mówiąc szczerze niemiłe komentarze w odniesieniu do twojego posta wcale nie byłyby oznaką "nieogarnięcia".

Jak czegoś nie lubić to w kupie.

Pozdrawiam,
Nieogar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mojego posta i nawet dobrze - i tak widzę, że flame jest ogromny. Pozostaje mi tylko rozsiąść się na fotelu i czytać kłótnie innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 21:14, wojcio102 napisał:

Nie zrozumiałeś mojego posta i nawet dobrze - i tak widzę, że flame jest ogromny. Pozostaje
mi tylko rozsiąść się na fotelu i czytać kłótnie innych ;)


Wiem, to była nieśmieszna prowokacja mająca wyłapać przeczulonych ludzi. Ziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować