Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer Call of Duty 4 wzorem dla projektantów Modern Warfare 3

68 postów w tym temacie

Dedyki w tej grze będą? Jak tak to naprawdę dobrze się zapowiada. Multi z CoD 4 był jednym z bardziej wciągających :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy fanboje cod''a uświadomią sobie że cod ssie?

od mw2 marka schodzi na psy że tak powiem i nie ma w niej nic nowego-typowa gra dla grubego amerykańskiego 13 latka który ma burzę mózgów kiedy ma wybór "pójść w lewo czy w prawo" a gdy zmieni się nazwę to myśli że jest to coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:04, N3rolit napisał:

kiedy fanboje cod''a uświadomią sobie że cod ssie?

Nie ma alternatywy. Wróć, może jakaś jest, ale kiepskiej jakości... więc prawie żadna. Dlatego CoD się dobrze sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jakiego multiplayera bys chcial? zeby nawalali sie wibratorami po plecach? Ten z jedynki ma do dzis sporą grupe fanow, wiec dobrze, ze wroca do korzeni. Poza tym - nikt nie mowi, ze nie urozmaicą go jakos :P

N3rolit - Troche szacunku i zrozumienia. Każdy typ gier ma prawo istniec na rynku, proste i te bardziej ambitne. i jak tu wam dogodzic :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanbojem nie jestem, a kupuję CoD''a od MW2, bo nie ma podobnej gry... BF3 bardzo mnie zainteresował, ale skutecznie odstraszył chory pomysł nie wspierania Windowsa XP. Inaczej pewnie zamiast MW3 na mojej półce znalazłby się BF3. I nie będę nigdy próbował przekonywać innych ludzi do swojej "lepszej" racji, bo mają mózgi, z których korzystają, a również to ich kasa.
Powiedz mi szczerze co Ci przeszkadza, że kilka milionów ludzi kupi CoD''a? Ty nie musisz.
Jesteśmy woli, więc raczej skłaniałbym się za tym, żeby obie strony fanów (BF i CoD) dały sobie spokój z namawianiem w głupi sposób do swojego zdania.
Amen. Kupuję CoD''a, bo nie wydam na BF3 ~900zł (Windows + gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe niezłe. :) Zauważyli w końcu że ludzie tak tęsknią za czasami CoD4, więc mówią, że następny produkt będzie do niego podobny, podczas gdy nie zdają sobie sprawy (lub nie chcą) DLACZEGO ludziom tak podobała się ta część. A podoba się im ona dlatego, że były mody i dedyki, i dlatego że to była wtedy NOWOŚĆ. Teraz nie będzie żadnej z tych rzeczy, więc skąd tu porównanie do Ś.P. MW1 ? PRowy bełkot, jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:22, Radekl2 napisał:

Fanbojem nie jestem, a kupuję CoD''a od MW2, bo nie ma podobnej gry... BF3 bardzo mnie
zainteresował, ale skutecznie odstraszył chory pomysł nie wspierania Windowsa XP. Inaczej
pewnie zamiast MW3 na mojej półce znalazłby się BF3. I nie będę nigdy próbował przekonywać
innych ludzi do swojej "lepszej" racji, bo mają mózgi, z których korzystają, a również
to ich kasa.
Powiedz mi szczerze co Ci przeszkadza, że kilka milionów ludzi kupi CoD''a? Ty nie musisz.
Jesteśmy woli, więc raczej skłaniałbym się za tym, żeby obie strony fanów (BF i CoD)
dały sobie spokój z namawianiem w głupi sposób do swojego zdania.
Amen. Kupuję CoD''a, bo nie wydam na BF3 ~900zł (Windows + gra).

Wow 900zł nie wiedziałem, że 400 + 100 = 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mutli w MW2 mi się podobało... mimo wielu posądzeń o "czitowanie" gdzie nie raz padłem ofiarą człowieka widmo no i średniego pomysłu z IWNet...

Ja tam pamiętam do dzisiaj multi z CoD''a 1 lub 2. To były rozgrywki, dużo się grało na mapie Carentan... chyba jedne z najlepszych momentów kiedy grałem w multiplayerze, nawet CS mi takiej frajdy nie dawał niż latanie po pokojach z Tompsonem czy Stenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:24, sinir napisał:

Niezłe niezłe. :) Zauważyli w końcu że ludzie tak tęsknią za czasami CoD4, więc mówią,
że następny produkt będzie do niego podobny, podczas gdy nie zdają sobie sprawy (lub
nie chcą) DLACZEGO ludziom tak podobała się ta część. A podoba się im ona dlatego, że
były mody i dedyki, i dlatego że to była wtedy NOWOŚĆ. Teraz nie będzie żadnej z tych
rzeczy, więc skąd tu porównanie do Ś.P. MW1 ? PRowy bełkot, jak zawsze.


Ciekawych rzeczy się dowiaduję. Mody i dedyki były już w CS-ie wydanym w 1999 roku, nie mam więc pojęcia co miałeś na myśli pisząc "nowość". I kto Ci w ogóle powiedział, że tych rzeczy nie będzie? Jasnowidz? A znasz też numery losowania w Lotto?

Fanbojem nie jestem, a kupuję CoD''a od MW2, bo nie ma podobnej gry... BF3 bardzo mnie zainteresował, ale skutecznie odstraszył chory pomysł nie wspierania Windowsa XP.

Radekl2 - Ciekawe, jakbyś chciał odtworzyć taką grafikę na tak starym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Radekl2
I tak XP wychodzi już z użycia. DX10 i 11 nie wspiera a gry powoli się na nie przesiadają. Poza tym kwestia Ramu, do XP 4GB i więcej już nie wsadzisz a nie trzeba będzie czekać wiele żeby 4GB ram było minimum.... więc argument z XP jest niezbyt mądry. Kwestia czy ktoś woli rozgrywkę w stylu Quake (CoD) tylko z m16 i ak47 czy woli bardziej złożonego i wymagającego fpp nastawionego na pracę drużynową i planowanie działań. A oczywiste jest że trudniejszy zawszę będzie = mniej popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tak nastawiony tylko do gier powyżej cod''a mw2..cod1/2/4 to były jedne z lepszych gier jakie grałem ale potem to był tylko skok na kasę i to marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:52, N3rolit napisał:

jestem tak nastawiony tylko do gier powyżej cod''a mw2..cod1/2/4 to były jedne z lepszych
gier jakie grałem ale potem to był tylko skok na kasę i to marny

Wszystkie gry to skok na kasę. Z wyjątkiem tych darmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To styl rozrywki jakoś się zmieniał z CoDa na CoDa? I tak będzie "taki sam dla wszystkich platform" Tjaaa... znaczy się tylko Xboxa 360.

XP wymięka przy Windows 7, dlaczego jeszcze ktoś 7 nie ma?! O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:04, N3rolit napisał:

od mw2 marka schodzi na psy że tak powiem i nie ma w niej nic nowego-typowa gra dla grubego
amerykańskiego 13 latka który ma burzę mózgów kiedy ma wybór "pójść w lewo czy w prawo"
a gdy zmieni się nazwę to myśli że jest to coś nowego

Jak dobrze że są jeszcze grubi antyfani i fanboye BF''a którzy chętnie wszystkich nawrócą na ścieżkę pro,only-tró gamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem- opierałem się na informacji podanej przez jakiegoś użytkownika w innym wątku co nie zmienia faktu, że 500zł to nadal dużo jak na 1 grę. Chciałem tylko przekazać, że nie widzę najmniejszego sensu w bezowocnych kłótniach o gry. Miałem na celu zwrócić uwagę, że każdy ma prawo do własnego wyboru produktu i takowy nie powinien być w taki sposób krytykowany.
Jakoś nie wierzę, że twórcy BF3 kochają graczy i najchętniej oddali by im swoje dzieło za darmo, a nawet dopłacili. To jest biznes i liczy się tylko kasa, a nie miłość nabywców. Patrząc na "trzepanie" kasy CoD''ami zwróćcie też uwagę na wydawcę BF, który siedzi uśmiechnięty i zaciera rączki widząc jak takie napięcia podnoszą jego sprzedaż*
*Cały ten post może być uznany za prowokację na niekorzyść BF3, ale nie to było jego celem. Po prostu mam zbyt mały mózg i nie rozumiem takich dyskusji typu "CoD ssie"- niech sobie ssie, to moja kasa i Tobie z portfela nie ubędzie.
Co do XP- rozumiem, rozwój rynku, ktoś musiał być pierwszy, ale zrozumcie moje niezadowolenie gdy szykuje się kolejny wydatek... Ja zdaję sobie sprawę z tego, że to kiedyś nastąpić musi, ale jako trzeźwo patrzący na moje finanse wolałbym, żeby było to jak najpóźniej.
Przepraszam wszystkich urażonych.
A wróćmy do tematu- nie wiem dlaczego, ale w multi MW2 dobrze mi się grało i mam tam ok. 200h nabitych. Przeciwnie było z BO, gdzie godzin jest 50. Chciałbym, żeby singiel trwał 30h, a multi przyciągało na 3000- nierealne? Wiem o tym. Żeby tylko nie spaprali sprawy, a postaram się być zadowolony.

EDIT: Jakieś błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:37, Kreek napisał:

Ciekawych rzeczy się dowiaduję. Mody i dedyki były już w CS-ie wydanym w 1999 roku, nie
mam więc pojęcia co miałeś na myśli pisząc "nowość". I kto Ci w ogóle powiedział, że
tych rzeczy nie będzie? Jasnowidz? A znasz też numery losowania w Lotto?


Głupi jesteś czy jak? Po pierwsze nie zrozumiałeś o co mi chodziło z "nowością". I nawet nie chcę mi się Ci tłumaczyć o co chodziło. Że nie będzie modów? A co, myślisz, że będą? :D Dedyki? Było info jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować