Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.3 już dostępny!

111 postów w tym temacie

Ja generalnie jestem zadowolony z patch''a tymbardziej że moja walka o płynność Wiedźmina trwa od 16 maja (mam EK). Najpierw było: grzebanie w opcjach, paniczna chęć zakupienia nowej karty graficznej, podmiana plików .exe na te z GOG.com (największa poprawa), patch 1.1, patch 1.2, patch 1.3 i uważam że jest dobrze, a największe spadki mam w kamieniołomie w II akcie. A jak chodzi o nowe DLC to mam ochotę zasadzić kopa twórcom gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emmm... Zainstalowałem patcha i Norton 360 stwierdził, że usunie sobie launchera, bo wykonuje jakieś niestworzone operacje. Wcześniej takiej sytuacji nie miałem.
No to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:15, Ostrowiak napisał:

Na 19 postów 4 są entuzjastyczne.


Pisząc to widziałem widziałem tylko z 5 początkowych komentarzy. Reszty jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:21, Koski napisał:

A normalnie dzisiaj miałem sen, w którym udostępnili Patcha 1.3. Jak widać sny potrafią
się spełnić ;D

Witaj
HAHAHA :D nieźle... niezłe sny z tymi patchami.
Swoją drogą. Gratulacje. Kolejna łatka.... ciekawe kiedy wydadzą 1.4 :-P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas na 3 przejście Wiedźmina 2 i wypróbowanie nowych ścieżek. Jestem bardzo zadowolony ze zmian. Zwłaszcza ze wsparcia 16:10.
Na wydajność nie narzekam ;-) Bez ubersamplingu mam 60 klatek (nawet jak nagrywałem grę frapsem co można zobaczyć tutaj http://www.youtube.com/watch?v=kYWlClquJf4 - konto kolegi nawiasem mówiąc). Z Ubersampling oscyluje między 20 a 30.
Co najciekawsze, właściwie nie trafiłem na żaden z tych błędów. Przez 2 przejścia Wiedźmina trafiły mi się 2. Nie mogłem wygrać głowy trolla w kości i nie mogłem ukończyć zadania w którym na końcu jaskini miałem zdrapać ze ściany jakieś zielsko bo zielsko zabrałem przed zadaniem.

Dobra robota Redzi!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:48, Braveheart napisał:

> A normalnie dzisiaj miałem sen, w którym udostępnili Patcha 1.3. Jak widać sny potrafią

> się spełnić ;D
Witaj
HAHAHA :D nieźle... niezłe sny z tymi patchami.
Swoją drogą. Gratulacje. Kolejna łatka.... ciekawe kiedy wydadzą 1.4 :-P
Pozdrawiam.


Ale w tym śnie patch był piękny, a w rzeczywistości jest jakimś cholernym koszmarem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos nie do konca jest z tym patchem tak jak powinno byc. Owszem poprawki sa, ale chcialem skorzystac ze schowka u karczmarza. Zamiast tego otworzyl mi sie... sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:11, assassin2601 napisał:

Podobno nie można wybrać rozdzielczości 1280x1024...


Redzi obiecywali wsparcie monitorów o proporcjach 4:3 i 16:10. O 5:4 nikt nic nie mówił.

20110720130000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 11:31, SpecShadow napisał:

Mam nadzieję, że nie będzie konfliktów z zainstalowanymi modami m.in. tymi od katalogowania
wyposażenia.


Patch nie jest kompatybilny z modami. Trzeba je odinstalować, żeby nie mieć kffiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:52, Koski napisał:

Ale w tym śnie patch był piękny, a w rzeczywistości jest jakimś cholernym koszmarem!

Ja to bym się nie zdziwił jakby zaraz CDP znów przepraszało z powodu kolejnych problemów odnośnie łatek. I w ramach pocieszenia dadzą kolejny wcześniej wspomniany 1.4 ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dobrze że nie kupowałem jeszcze Geralta poczekam aż stanieje już może w wersji rozszerzonej z poprawkami i dodatkami jak w pierwszej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 12:10, Piotrek54321 napisał:

Cieszycie się jak dzieci, a prawda jest taka, że te poprawki powinny być już w momencie
premiery.

Czyli sądzisz, że producent powinien po premierze zostawić grę w cholerę i brać się za następną jak to większość robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

75% tego co tutaj dali do poprawki to powinno być w premierowej edycji... Tak długo zwlekali z tym paczem,że Ja 2 raz już prawie przeszedłem tą grę... No nic... Gratulować pacza tym, którzy dopiero zaczynają, lub mieli jakiś problem ,który został rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować