Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 1.3 już dostępny!

111 postów w tym temacie

Cóż, zwracam honor w tym wypadku. Ale jak widzisz zazwyczaj większość łatek jest zaprogramowanych w podobny sposób dlatego takich rzeczy się po prostu w opisie nie uwzględnia. Jedyne co możesz zrobić to dysk systemowy uwolnić od rzeczy najmniej potrzebnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak wam ale mi po zainstalowaniu tego patcha totalnie zniszczyła sie grafika w grze :| wszystko jest czarno białe , dzwieki sa , normalnie chodzic sie da tylko ta grafa :/ chyba trzeba zrobic reinstalla :/ mial ktos tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście instalacja patcha przebiegła bez problemu. Paski zniknęły, bałaganu na monitorze nie wywołując. Opisy przedmiotów wreszcie normalne a nie "automatyczniesięprzewijające." W grafice pogorszenia nie zauważyłem. Są oznaczenia ile petard zostało. Czas skończyć grę po raz drugi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 14:07, vegost napisał:

Chyba czegoś nie zrozumiałeś kolego. Jemu chodził o to, że jeśli gra wychodzi i kosztuje
100 zł ma być pozbawiona wszelkiego rodzaju bugów.


Tak jest - bo wszystko co kupujesz jest pozbawione wad. Nie wiem jak ty, ale ja jeszcze nigdy nie widziałem żadnej gry - pecetowej czy to konsolowej - bez bugów. Jest mnóstwo gier z oczywistymi bugami, których producent nie raczył usunąć. Zamiast dziękować CDPR (chociaż wiem, że "dziękuję" większości Polakom przez gardło nie chce przejść), że stara się to wszystko nadrobić i sprawić, żeby grało się jeszcze lepiej to ludzie narzekają, że to patch za duży, że to powinno być wtedy, etc.

Dnia 20.07.2011 o 14:07, vegost napisał:

W tym przypadku też się zgadzam. Skoro
nikt tam nie testuje gry zanim wychodzi do mass, to powinni może kogoś zatrudnić.


Testuje, tylko CD Projekt wyznaczył sobie taką datę premiery i uparli się, żeby akurat wtedy wydać (co było akurat złym posunięciem). Co może w takiej sytuacji zrobić CD Projekt RED? Zrobić tyle gry ile się da do tego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 14:07, vegost napisał:

Chyba czegoś nie zrozumiałeś kolego. Jemu chodził o to, że jeśli gra wychodzi i kosztuje
100 zł ma być pozbawiona wszelkiego rodzaju bugów.


Dobry dżołk. Wygrałeś jeden internet. Wymień jedną grę bez bugów.

Dnia 20.07.2011 o 14:07, vegost napisał:

W tym przypadku też się zgadzam. Skoro nikt tam nie testuje gry zanim wychodzi do mass, to powinni może
kogoś zatrudnić.


Grę testuje dwudziestu ludzi (przykład). Gra się sprzedaje w paruset tysiącach egzemplarzy. Szanse na znalezienie bugów znacznie rosną.

Dnia 20.07.2011 o 14:07, vegost napisał:

Ale nie bo premiera musi być na tego i koniec. Ja rozumiem miliony dolarów itp. Następnym
razem dajcie sobie czas na przetestowanie gry i dodajcie sobie kolejny miesiąc na testy.
Tak jak to robią na zachodzie.


Pardon. Gdzie na Zachodzie robią testy, które wychwytują wszystkie błędy? Blizzard robi gry całymi latami a wciąż mają od cholery bugów i są łatane przez całe lata. W jakim świecie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze nie chodzi o gre w ogole pozbawioną bugow, ale o taką by każdy mogl z przyjemnoscia pograc, bez irytacji :P Wiedzmin 2 mial jednak sporą (większą niz w przypadku innych gier) liczbe bugów, niedociągnięc, sam trafilem na błąd przez ktory musialem cofac sie o kilka godzin do tylu, bylo tez kilka innych spraw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:44, Kowal155 napisał:

Przeinstaluj grę bez moda (biała strzałka przy mapie - to samo co ma autor na gamescorner''rze
:P)


Wystarczyło moda usunąć, żadnych przeinstalacji.

Avatarek przypomina mi pewnego Rebbe ze steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, pograłem i ... jest gorzej, nie mówię o spadku wydajność z powodu większej ilości pikseli po zmieniłem tylko z 16:9 na 16:10 więc różnica jest minimalna. Gra mi już 2 razy się wysypała do pulpitu bez żadnego błędu, rysowane wspomnienia Geralta nadal mi się tną, a Launcher nadal działa w tle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie. Kiedy patch 1.4 który naprawia błędy z patch 1.3 ?

1. Schowek jest walnięty. Wyciągniecie coś z niego to pociągnie Wam oreny tak jak byście za dany przedmiot zapłacili. Czyli mamy normalny sklep :/ Przynajmniej we Flotsam. Nie wiem jak dalej.
2. Dobijając przeciwnika zdarzyło mi się już stracić kontrolę nad postacią po zakończeniu animacji.

A dopiero przeszedłem prolog i wlazłem do karczmy we Flotsam zrzucić złom z siebie. Także na razie poczekam z 3 przejściem Wiedźmina 2 do patcha 1.4 albo jakiegoś 1.3.5. Ktoś to w ogóle testował lub chociaż sprawdził czy działa ? :|
Jeden plus to wsparcie 16:10 i możliwość ustalenia ile przedmiotów chcemy zrobić bawiąc się alchemią.

Miałem przejść grę na koszmarze ale to będzie dopiero koszmar jak mi zablokuje ponownie postać i ta zginie. Więc na razie poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować