Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2006 o 01:27, xaan napisał:

Jak moge zagrać w Battlefield 2142 razor 1911 na necie ? Z gotowym profilem :P Wie ktoś może
???

Najlepiej kupić oryginalnie wydaną grę.
BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą
Mam tą gre od 3 dni i wczoraj z grałem z botami i gra działała normalnie, a dziś, gdy probuje zagrac w multi to mi myszka przestaje działać :|
Myślałem, że to tylko w multi tak jest, ale potem sprawdziłem w single i tez już myszka nie działała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem z tą grą. Otóż kiedy ją włączam to pokazuje się czarny ekran a następnie resetuje się komputer.Jak to naprawić??? Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 19:55, bonan napisał:

Ja mam taki problem z tą grą. Otóż kiedy ją włączam to pokazuje się czarny ekran a następnie
resetuje się komputer.Jak to naprawić??? Z góry THX


Możesz podać specyfikacje swojego komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:44, bonan napisał:

No to tak procek-1,8 GHz
Grafika-Radeon 9100 64 mb
Ram- 1 Gb
No to chyba te najważniejsze


No to problem leży w twojej karcie. Ma za mało pamieci. Minimalnie to 128 i Radeon 9500, ale spróbuj zainstalować nowe sterowniki może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj bf:2142. Zainstalowałem ją i w menu wszystko działa, ale po wejściu do gry niemiłósiernie się tnie-nawet myszką niezbyt daje się ruszać :( Ustawiałem najniższe detale grafiki i dźwięku, ale to nic nie dało :( Mój sprzęt to: Pentium 4 3.0Ghz; 768mb ram; Radeon 9200 series-128mb. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:49, gadula4 napisał:

grafiki i dźwięku, ale to nic nie dało :( Mój sprzęt to: Pentium 4 3.0Ghz; 768mb ram; Radeon
9200 series-128mb. Proszę o pomoc.


Według mnie to znowu problem karty graficznej. Ale powiedz mi czy cielo ci na tytanie czy w normalnym trybie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 21:55, gadula4 napisał:

W każdym trybie gry mi się tnie :( Czy można cośz tym zrobic bez zmiany karty?


Raczej nie. Musisz wymienić kartę graficzna i najlepiej jakbyś miał równe 1GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 22:00, gadula4 napisał:

A nie można jakoś super zmniejszy detali??-jeśli nie, to jaką kartę wybra, żeby nie była monstrum
cenowym?


Raczej zmniejszenie detali na minimalne nic nie da. A jaka gotówka dysponujesz to Ci doradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem mogli byście mi pomuc...??
bo jak widze ze ludzie biegaja z cyfra 2 w opisie postaci to mnie to dziwi i nie wiem jak to zrobic.... grałem w bf2 i dobrze mi idzie..... prosze o pomoc....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować