Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2007 o 22:11, cinek...cinek napisał:

Odpowie mi ktos na poprzedni post....??


Jeśli masz konto z BF2, możesz je połączyć z kontem z BF2142 na stronie battlefield2.com musisz tam poszukać zakładki z tą opcją, ale osobiście Ci odradzam takiego łączenia ponieważ liczba "2" przy twoim nicku strasznie się rzuca w oczy i łatwiej Cię wykryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>... "2" przy twoim nicku strasznie się rzuca w oczy i łatwiej Cię wykryć.

Ot, profesjonalne i trzeźwe podejście do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak/gdzie można zasiąść za sterami mecha w demku do BF2142? Nie pamiętam nazwy mapy, ale było coś w opisie o Egipcie ;p Wszystkim już jeździłem tylko nie mechem, a póki co jedynie mech zrobił na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie (jak grałem dość głośno to niemal mi uszy odpadły kiedy stojący za mną mech zaczął pruć z działka ;D to jest to!). Chyba widziałem też jakieś trójkątne odrzutowce, ale sam nie wiem, nie byłem trzeźwy jak grałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:11, Krzysztofica napisał:

Podajcie jakiś link do fajnego polskiego klanu.



www.battlefield.pl Tam wejdź na forum i poszukaj tematu o rekrutacji do polskich klanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:28, ProChaoS napisał:

Zaznaczyłem Ci na mapce, gdzie możesz znaleść mechy. Powodzenia.


Dzięki :) Mimo wszystko chyba jednak wolę te śmigłowce ala G-Police :) Jakoś tak zainstalowalem demko bf2 i nauczyłem się nieco latać, a w BF 2142 przynajmniej steruje się o wiele wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tworzę nowe konto to niezależnie co wpiszę wiskakuje "Taka nazwa już istnieje.Spróbój jeszcze raz" czy jakoś tak. Nie wiadomo co wpiszę to ciągle to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:48, zajacisko napisał:

Kiedy tworzę nowe konto to niezależnie co wpiszę wiskakuje "Taka nazwa już istnieje.Spróbój
jeszcze raz" czy jakoś tak. Nie wiadomo co wpiszę to ciągle to!

Widocznie takie nazwy naprawdę istnieją ;)
Próbój cały czas, na pewno się uda. Wymyśl coś oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:55, zajacisko napisał:

A istnieje bacajaca? Albo np. kpthgbdwj? To jakiś błąd?

Hmm, przekonałeś mnie, możliwe że wystąpił błąd. Spróbój odczekać parę godzin, nie wierzę żeby to się nie mogło udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 13:48, zajacisko napisał:


Niestety nie, dysponuję tylko demem bf2142, a nie wiem czy tam można zrobić konto działające w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2007 o 14:34, Sztywny-pl napisał:

>
Niestety nie, dysponuję tylko demem bf2142, a nie wiem czy tam można zrobić konto działające
w pełnej wersji.


Bez problemu można zrobić konto w demie działające w full wersji. Ja bym Ci zrobił, ale niestety jestem po formacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi booster pack, cena będzie pewnie oscylować w granicach 50-80zł. Trzy nowe mapki, 10 nowych unlocków, 2 nowe pojazdy ... Choć będę narzekał na cenę, to pewnie i tak kupię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:24, MateoKiszlo napisał:

Wychodzi booster pack, cena będzie pewnie oscylować w granicach 50-80zł. Trzy nowe mapki, 10
nowych unlocków, 2 nowe pojazdy ... Choć będę narzekał na cenę, to pewnie i tak kupię ...


Ja już nie dam się zrobić w balona panom z EA i z ich booster packami. Ludzi za darmo robią o niebo lepsze mody, a oni za kilka, że tak powiem brzydko pierduł każą sobie placić 50zł. Nigdy w życiu za taka cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować