Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 15:52, squeglee napisał:

Mój konfig: Athlon 64 3000, 1024 MB DDRAM, GeForce 6600 GT. Na jakich detalach pogram w Battlefielda
2142? Jeszcze jedno pytanie: na czym polegają te reklamy w grze?



Spróbuj grać na średnich - będzie Ci nawet nieźle chodziło - troszku słaba karta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:58, Jimus napisał:

Spróbuj grać na średnich - będzie Ci nawet nieźle chodziło - troszku słaba karta ;)


Możliwe, że niedługo wymienię na 7600GT, a wtedy mam nadzieję pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:00, squeglee napisał:

> Spróbuj grać na średnich - będzie Ci nawet nieźle chodziło - troszku słaba karta ;)

Możliwe, że niedługo wymienię na 7600GT, a wtedy mam nadzieję pograć.


Ja mam 6600GT i ona jest bardzo dobra. Mam słabszy komp niż ty a mi chodzi płynnie na połowie statystyk minimum połowa na średnie (w całej serii battlefield najważniejsza jest pamięć i to że masz 1GB da ci dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:00, squeglee napisał:

> Spróbuj grać na średnich - będzie Ci nawet nieźle chodziło - troszku słaba karta ;)

Możliwe, że niedługo wymienię na 7600GT, a wtedy mam nadzieję pograć.


Jeśli zmienisz na tego GeForce''a i dokupisz troszku RAMu to pójdzie Ci na full ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z battlefieldem zainstalowałem najnowszego patch 1.20 i coś się siekło. Po wczytaniu mapy kiedy wybiera się stronę, klasę, broń itp. nie mogę ruszać myszką a po chwili pojawia sie napis są problemy z twoim połączeniem. O co chodzi? Wcześniej grałem bez żadnych problemów, co do neta to mam kablówkę 700 z kawałkiem kb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o booster pack do BF''a
bo w sklepie gram.pl pisze : "Wersja językowa: w całości po angielsku" a podstawka była po polsku, to znaczy, że część będe miał po polsku a część po angielsku? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:33, sird napisał:

Mam pytanie o booster pack do BF''a
bo w sklepie gram.pl pisze : "Wersja językowa: w całości po angielsku" a podstawka była po
polsku, to znaczy, że część będe miał po polsku a część po angielsku? xD


Spokojna twoja:) zreszta nie majac dodatka juz masz opisane przedmioty do odblokowania w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy już jest w Media Markt dodatek ? i w jakiej cenie bo zawsze w dzień przed premierą różne gry mieli taniej o jakieś parę złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 14:50, Kafar napisał:

Wiecie może czy już jest w Media Markt dodatek ? i w jakiej cenie bo zawsze w dzień przed premierą
różne gry mieli taniej o jakieś parę złotych.


Jest już w mm. Wystarczy wklepać adres jakiegoś sklepu z grami i już będziesz wiedział... ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże... ceny przeważnie są bardzo podobne w e-sklepach jak wirtus.pl do tych z mm lub empiku. A różnica to pewnie 2/3 zl. Ręce mi opadają. Co do ceny to wynosi od 25 do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:33, ProChaoS napisał:

Boże... ceny przeważnie są bardzo podobne w e-sklepach jak wirtus.pl do tych z mm lub empiku.
A różnica to pewnie 2/3 zl. Ręce mi opadają. Co do ceny to wynosi od 25 do 30.


No to jak ci opadają to na cholerę piszesz? czasami jest to znaczą różnica dla mnie bo ja nie kupuje jednego egzemplarza. Czasami z tych różnic to ja mam jakąś grę premierową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 19:07, Gothic 12 napisał:

Dla mnie vietnam , 1942 i 2 były najlepsze , a nie jakieś roboty.To już nie wojna !!!!!!!!!!!!Co
o tym sądzicie ?


Jak to nie wojna? a co? obchody 1 majowe ?:PPP Pograj dłużej a zobaczysz że jest tak dobra jak poprzednik. Ja też się nie przekonałem brat mnie zmusił do grania.. no i wpadłem :))) czasami całą noc tnę tyle fajnych sposobów i miejsc na uśmiercenie kogoś ze snajperki że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie fajnie gra się na Camp Giblartar - zdobyć pierwszą flagę jako PAC, nie jest doprawdy łatwo ^^ Trzeba też w końcu sprawić sobie dodatek, bo podobno jest całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować