Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Bardzo ucieszyla mnie informacja o nowym battlefildzie bo jestem fanem seri a pomysl na przeniesienia akcj w przyszle lata według mnie okazał sie strzałem w dziesiatke.Co myslislicie na temat tej gry o wyborze twórców.CZekam na wasze opinie ciekawe newsy,screey i liki:D.Ale jest tez ina gra w podobnych realiach mianowicie ET:Quake Wars co bysie wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to urzekło. Zwłaszcza MECHY, bosh jak ja kocham te wielkie machiny kroczące, a z tego co przeczytałem w CDA wynika że będą to prawdziwi władcy Pola Bitwy. Z takim uzbrojeniem i pancerzem mało kto im będzie mógł podskoczyć. Tak sobie myśle czy nie upgradować kompa żeby móc w tą gierke zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo podoba mi się ten pomysl. Wolę FPPki w których akcja dzieję się w przeszości lub terazniejszośc (choć mniej) wolę gdy są klasyczne bronie albo takie którę są teraz ... czyli nie lubie jakiś Quaków Doomów itd (ale HL2 lubie ale chyba za CS''a) jak jak podobal mi się pierwszy BF ... 2 zaś mniej za to że gra dotyczy przyszlość bliskiej to bliskiej ale jednak nie ... dlatego mnie to jakoś nei cieszy ta nowa część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:45, Brad napisał:

dlatego mnie to jakoś nei cieszy ta nowa część.

Wszystko rozbija się o gusta, ja za to uwielbiam coś takiego. Szczególnie ze te mechy przedstawione w grze były dość hmm jakby to nazwać, realistyczne. Miały wszystkie oznaczenia jak normalne pojazdy wojskowe i wogóle wyglądały jakby naprawde mogło coś takie istnieć :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 2142 wszystkie wojny rozgrywane będą w sieci, nikt nie będzie wysyłał ludzi na front, ewentualnie będą zdalnie sterowane samoloty (nikt się już w walkę lądową bawił nie będzie :P ), lub lepiej takie, które same walczą... z dobrze opracowaną sztuczną inteligencją.

:)

Da ktoś link do screenów z tymi machinami?
Ciekawość mię zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 21:39, Sycylius napisał:

Bardzo ucieszyla mnie informacja o nowym battlefildzie bo jestem fanem seri a pomysl na przeniesienia
akcj w przyszle lata według mnie okazał sie strzałem w dziesiatke.Co myslislicie na temat tej
gry o wyborze twórców.CZekam na wasze opinie ciekawe newsy,screey i liki:D.Ale jest tez ina
gra w podobnych realiach mianowicie ET:Quake Wars co bysie wybrali?


Ja wolę zdecydowanie BF''a, choć nie wiem jak to będzie z przyszłością... Osobiście jestem miłośnikiem bf''a 2 ze wszystkimi dodatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:03, Monastor napisał:

Da ktoś link do screenów z tymi machinami?
Ciekawość mię zżera

Prosze bardzo, później może dorzuce skany z CDA tam są jeszcze inne obrazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ET:QW bardziej niż na Battlefielda, ze względu na to, że lepiej mi się gra w Wolfa niz w B1942. Mniejszy obszar działania i więcej taktyki to atuty ET i mam nadzieję, że tak w QW zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg. Te same screeny i filmik byly juz dawno na portalu www.battlefield.pl w newsie napisanym przez moja osobe ;p

Pomysl mechow - ok
Pomysl nowej czesci - nie

powinien to byc dodatek do bf2 bo faktycznie nim bedzie tyle, ze samodzielnym.

Ten sam engine, te same mozliwosci. Inne modele+zwiekszone wymagania i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 22:45, Lailonn napisał:

powinien to byc dodatek do bf2 bo faktycznie nim bedzie tyle, ze samodzielnym.

Ten sam engine, te same mozliwosci. Inne modele+zwiekszone wymagania i tyle...



NIe badz tego taki pewien kto wie co przyszlo do głowy twórcom.Wkoncu EA nie robi sztwpowatych i takich samych gier,juz oni sie postaraja aby to była inna gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 23:23, MarneusPL napisał:

nie zagram, jesli bedzie mial takie same wymagania jak bf2... mogliby troszke popracowac nad
wczesniej ydanymi grami zamiast ciagle ladowac kase w nowosci:|

Ja sie może nie znam, ale do BF2 wydali już chyba z dwa dodatki, więc chyba pora wziąść się za coś nowego. Wymagania to pewnie będzie miał jeszcze większe więc tym bardziej nie zechce ci sie zagrać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 23:12, Sycylius napisał:

NIe badz tego taki pewien kto wie co przyszlo do głowy twórcom.Wkoncu EA nie robi sztwpowatych
i takich samych gier,juz oni sie postaraja aby to była inna gra


LOL nie robi sztampowatych i identycznych gier? Skad zes sie zerwal. W swiecie bf2 siedze mocno od dnia wydania dema. czytalem rozne teksty w tym i oficjalne na temat BF2142. To ten sam egine i te same mozliwosci, ten sam gameplay(commander itd) Jedyne co sie zmienia to modele pojazdow/ludzi/otoczenia. Wciaz max to 64 online. gdy robi sie LATAMI. Tu natomiast w nie caly rok maja wydac "nowa" czesc. Oprzytomniej.

Jedyne co za kulisami mozna uslyszec to mozliwosc niszczenia otoczenia, ktora to niby miala byc w Bf2 juz jednak nie wprowadzono tego aby byla jakas nowosc w kolejnej czesci. Jesli to sie sprawdzi no to coz. Zalosne posuniecie ze strony EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

NIewiem moze masz racje.Moze bedzie to jaby duzy dodatek do B2 ale niczego nie mozemy byc pewni:P.
BTW w B2 da sie zniszczyc bardzo małą i wyzaczoą przez twórców część otoczenia np niektóre płotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze da sie niszczyc plotki czy wysadzac beczki(nie ktore) ale do nazwania tego niszczeniem otoczenia daaaleko. Poczatkowo w bf2 mialo byc tego duzo wiecej. Np na mapie kubra dam na dzwigach mialy byc zawieszone kontenery, ktore po obstzrelaniu lin spadalyby na ziemie. Finalnie tego typu bajery wycofano zaslaniajac sie zbyt duzymi wymaganiami sprzetowymi a nie oficjalnie mowi sie o tym co wyzej napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest profanacja!!!

Battlefield dla tego był i jest grą wyjątkową, ponieważ od CS, ET, QIII i tych innych nawalanek odróżnia go klimat i wykorzystanie umysłu gracza. Jednak w BF2 rozgrywka bardzo się zmieniła. Nawet mając świetnego skilla i tak zostaniesz zabity "mimo woli" - zabiję Cię artyleria lub załatwi masa kumpli skampionego gdzieś squad leadera. Skończyły się czasy zaciętych walk o środkową flagę Stalingradu czy świątynię w Hue.

Teraz liczą się wszelkie "zabawki" i wymysły panów z EA. Z tego co widzę na trailerze pojazdy (przymajmniej mechy) będą miały pole ochronne. Pewnie będzie tak jak u Protossów w Starcrafcie - odnawiające się pole + normalne życie. Jednakże w takim przypadku zrobi to z BF''a symulację mecha, ponieważ będzie on dziko wypasiony i wszystko będą się do niego pchali. I tego mi właśnie szkoda - BF był zawsze mocno nastawiony na infantry, nawet przy użyciu pojazdów liczył się piechociarski skill.

Nowy BF (łącznie z BF2) wprowadza inny rodzaj walki do serii Battlefiled. Wszystko zostaje postawione na ułatwienia dla graczy, ładne zabawki i efekciarskie wybuchy. Cieszy mnie jednak, że spora ilość osób woli pustynie El-Ala i szlak Ho Chi Mina od arabskich wsi i skutych lodem miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 00:57, Lailonn napisał:

Jedyne co za kulisami mozna uslyszec to mozliwosc niszczenia otoczenia, ktora to niby miala
byc w Bf2 juz jednak nie wprowadzono tego aby byla jakas nowosc w kolejnej czesci. Jesli to
sie sprawdzi no to coz. Zalosne posuniecie ze strony EA.

super... juz widze to niszczenie otoczenia-budynki podziedlone na klocki, rozlatujace sie za kazdym razemna takie same czesci:/ poza tym, wymagania pojda przez to wysoooooko w gore:(
od czasu bf2 seria goni w pietke, a ea zamiast wprowadzac jakas innowacyjnoisc, zbija kase na marce, ktora wyrobilo sobiev przy classicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2006 o 10:44, Dark Templar napisał:

Z tego co widzę na trailerze pojazdy
(przymajmniej mechy) będą miały pole ochronne. Pewnie będzie tak jak u Protossów w Starcrafcie
- odnawiające się pole + normalne życie. Jednakże w takim przypadku zrobi to z BF''a symulację
mecha, ponieważ będzie on dziko wypasiony i wszystko będą się do niego pchali


Tez mi sie tak zdaje czyli w bazach bedzie wielki team kill o mechy.Powinni mu wpakowac jakis słaby punkt np jak sie trafi w jego tył w okreslone miejsce to np uszkodzi sie na stałe tarcze i zabierze zarazem pół pasak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować