Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2009 o 00:23, Los_Emilos napisał:

Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia gry przed zakupem na oficjalnych serwerach, jakieś
demo lub coś posobnego?


Wpisałbyś w google i imałbyś odpowiedź. Jest demo, a w nim bodajże ze dwa serwery na jednej mapie w dwóch trybach (titan i cinquest). Jak chcesz możesz przeczytać moją reckę gry:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=123891&n=90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 21:46, Sithis napisał:

W jakiej wersji na dzień dzisiejszy jest sprzedawany BF 2142?


edzia- już nic, tak w zasadzie to nie pamiętam wersji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 19:59, Sithis napisał:

Jeszcze jedno pytanko :) Jeżeli pobiorę patch 1.5v(525mb) to muszę jeszcze pobierać poprzednie
patche??


Jeśli to jest najnowszy - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik z Battlefield 2142. Po instalacji wszystko ładnie śmigało i grało, żadnych problemów, każda mapa się odpalała. Po zainstalowaniu (na tej samej partycji) 1942 wraz z dodatkami, po wybraniu mapy i próbie odpalenia rozgrywki (jeden gracz) wyskakuje błąd pliku .exe (i to pytanko czy wysyłać). Grałem tylko i wyłącznie na boty. Reinstal gry nic nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:21, The_Tau napisał:

Mam Delux edition jak dołączyć Northen strike do gry? kiedy naciskam ikonę dołącz na
pulpicie wyskakuje mi strona BFBC2


Gdzieś to było pisane, jak nie w instrukcji to może gdzieś w trakcie instalacji, albo w jakimś pliku readme. Trzeba się wbić gdzieś tam na ich stronę i dodać klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 11:21, The_Tau napisał:

Mam Delux edition jak dołączyć Northen strike do gry? kiedy naciskam ikonę dołącz na
pulpicie wyskakuje mi strona BFBC2


Ja miałem problem z dodaniem dodatku. Musiałem kontaktować się z EA polska. Mimo dodania nie chciał mi się za aktywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, może ktoś miał już coś podobnego. Z góry dodam, że gdy poprzedni raz miałem zainstalowanego BF, tego problemu nie było.

Otóż BF sam w sobie nie sprawia kłopotów, jednak jak wejdę na zakładkę BFHQ (pierwsza zakładka, po zalogowaniu żołnierza) i kliknę na jakiekolwiek odznaczenie, to wywala mnie do pulpitu z błędem, który przerywa działanie BF. Niby bez tego da się przeżyć, ale miło jest poczytać, co mi jeszcze potrzeba na dane odznaczenie :)

Poza tym, gra jest świetna, dobra alternatywa dla graczy mmorpg, nie mających już zbyt wiele czasu na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem. Otóż zainstalowałem ponownie Bf-a (reinstal systemu) i nie wiem czemu nie mogę się połączyć z żadnym serwerem. Hmm... źle powiedziałem, łączyć z serwerem to się ja jeszcze łącze, ale po kilku sekundach dostaje kicka i wyskakuje okienko z jakże wspaniałym komunikatem "Punkbuster". Wyłączałem Firewalla jednak to nic nie daje, szukałem i zamykałem zbędne procesy z tym samym skutkiem. Kompletnie nie wiem o co jeszcze może chodzić. Żeby nie była Punkbuster mam włączony w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 20:50, queertin napisał:

Kurcze mam problem. Otóż zainstalowałem ponownie Bf-a (reinstal systemu) i nie wiem czemu
nie mogę się połączyć z żadnym serwerem. Hmm... źle powiedziałem, łączyć z serwerem to
się ja jeszcze łącze, ale po kilku sekundach dostaje kicka i wyskakuje okienko z jakże
wspaniałym komunikatem "Punkbuster". Wyłączałem Firewalla jednak to nic nie daje, szukałem
i zamykałem zbędne procesy z tym samym skutkiem. Kompletnie nie wiem o co jeszcze może
chodzić. Żeby nie była Punkbuster mam włączony w grze.


Robiłeś aktualizację punkbustera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ale ponowna instalacja pomogła... ot tak, ni z gruchy, ni z pietruchy. Teraz to nawet nie aktualizowałem Punkbustera, a i tak nie mam kicków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować