Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Powiem tak: na moim kompie (AthlonXP 2600+, 512 RAM, Radeon 9600 PRO 128) chodzi świetnie. Wiem, że u kumpla, który w ''42 spokojnie pogrywał na medium, Vietnam chodził, ale przycinał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie widzialem tego trailera z SF.Ogulnie to też nie przekonałem sie narazie do tej gry a po tym nowym filmiku wrecz nie jestem pewny czy wogule ściągne demko.Straszna sieka i to jeszcze tak sobie zrealizowana,takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zainteresowanym tą grą chciałbym zakomunikować,że niedawno rozpoczeły się otwarte beta-testy!.Betę gry BF 2142 można pobrać z FilePlanet lub strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:13, Pikel napisał:

żeby pobrac bezpłatną bete z fileplanet trzeba wybulić 5 dolców na fileplanet ;( a tak do rzeczy
to czy ktoś wie czy w polsce będzie edycja kolekcjonerska taka jak ta http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=B646574A
i kto zajmie się wydaniem gry????


EA Polska a na bonus bym nie liczył ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządnego patcha do BF2 nie potrafią zrobić a zabierają się za kolejną grę :/
Oczywiście ich rozumiem, po wydaniu BF2142 będą mogli olać graczy BF2, w końcu muszą robić patche do nowej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 01:13, Pikel napisał:

żeby pobrac bezpłatną bete z fileplanet trzeba wybulić 5 dolców na fileplanet ;( a tak do rzeczy
to czy ktoś wie czy w polsce będzie edycja kolekcjonerska taka jak ta http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=B646574A
i kto zajmie się wydaniem gry????

Wiesz ja ściągam te bete z torrenta, w końcu jest DARMOWA, FilePlanet liczy sobie tylko za możliwość ściągania, jeśli łamie prawo ( a raczej nie) a wy o tym wiecie to dajcie znać przerwę i wybule jakoś te cholerne 5 dolców ( to nie majątek ale nie wiem jak im to zapłacić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 09:54, Arclight napisał:

Porządnego patcha do BF2 nie potrafią zrobić a zabierają się za kolejną grę :/
Oczywiście ich rozumiem, po wydaniu BF2142 będą mogli olać graczy BF2, w końcu muszą robić
patche do nowej gry...


No i to mnie denerwuje w EA - już nie robią paczy do starszych gierek. A i pewnie 2142 będzie miał cholernie denerwujące dodatki, które robią więcej zamoty. Po co to dziadowanie? Odczuwam żal do tych małych firm, które zostały wykupione przez EA i ich produkty się zmonopolizowały niż uatrakcyjniły. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:58, Dark SMG napisał:

> żeby pobrac bezpłatną bete z fileplanet trzeba wybulić 5 dolców na fileplanet ;( a tak
do rzeczy
> to czy ktoś wie czy w polsce będzie edycja kolekcjonerska taka jak ta http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=B646574A

> i kto zajmie się wydaniem gry????
Wiesz ja ściągam te bete z torrenta, w końcu jest DARMOWA, FilePlanet liczy sobie tylko za
możliwość ściągania, jeśli łamie prawo ( a raczej nie) a wy o tym wiecie to dajcie znać przerwę
i wybule jakoś te cholerne 5 dolców ( to nie majątek ale nie wiem jak im to zapłacić)

A wiesz może, ile ta beta "waży" i jakie ma wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no 1,17 giga a jakie ma wymagania to nie wiwme ale Dark Templar napisał

" Powiem tak: na moim kompie (AthlonXP 2600+, 512 RAM, Radeon 9600 PRO 128) chodzi świetnie. Wiem, że u kumpla, który w ''42 spokojnie pogrywał na medium, Vietnam chodził, ale przycinał."

no więc u mnie z sempronem 2600 512 mega ramu i GeForcem FX 5700 LE powinno pujść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:03, Dark SMG napisał:

no 1,17 giga a jakie ma wymagania to nie wiwme ale Dark Templar napisał

" Powiem tak: na moim kompie (AthlonXP 2600+, 512 RAM, Radeon 9600 PRO 128) chodzi świetnie.
Wiem, że u kumpla, który w ''42 spokojnie pogrywał na medium, Vietnam chodził, ale przycinał."

no więc u mnie z sempronem 2600 512 mega ramu i GeForcem FX 5700 LE powinno pujść


A jak wrażenia z samej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:19, Dark SMG napisał:

> A jak wrażenia z samej gry?
no wiesz narazie żadne bo dopiero mam 6,6 % i neo 128 :(

Heh, życzę szybkiego transferu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:24, kombesista napisał:

> > A jak wrażenia z samej gry?
> no wiesz narazie żadne bo dopiero mam 6,6 % i neo 128 :(
Heh, życzę szybkiego transferu. :)

he he dzięki, jakoś leci tak 9-14 więc nie jest źle :P tak za 30 godzin powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dupa gre mam a CD-Keya nie :P chyba jednak zostaje zapłacić 6 dolców, chyba że ktoś ma nieużytego keuya, to chętnire go odciąże z niego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować