Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

W porownaniu do BF2 to jest toi zwykly mod z mniejsza iloscia pojazdow i profesji aby wymusic uzywanie unlockow. Grafika przez rok nie ulegla poprawie a ilsoc bledow jakie juz demo ma powoduje, ze gry nie powinien kupic nikt myslacy. Jako, ze jednak ludzi z malym IQ tez jest duzo na swiecie to krzyzyk na droge :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 23:09, Lailonn napisał:

W porownaniu do BF2 to jest toi zwykly mod z mniejsza iloscia pojazdow i profesji aby wymusic
uzywanie unlockow. Grafika przez rok nie ulegla poprawie a ilsoc bledow jakie juz demo ma powoduje,
ze gry nie powinien kupic nikt myslacy. Jako, ze jednak ludzi z malym IQ tez jest duzo na swiecie
to krzyzyk na droge :}

Owszem można traktować nową odsłonę jako MOD ale jest to na tyle znakomity MOD, że warto zastanowić się nad kupnem 2142. Mnie się demko bardzo podoba (dlaczego to wyjasnilem 2 posty wyzej) więc ja poważnie rozważam zakup tego "MOD''a". Więc moim zdaniem gra może nie odniesie takiego sukcesu jak część 2 ale na pewno za wydane na nią pieniądze odwdzięczy się sporą porcją znakomitej zabawy...ale o tym najlepiej przekonac się samemu sciągając demo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:03, ADAM ORZECH napisał:

mam neostrade 512 . i mam zapytanie czy mój net uciągnie tę gre czy będe miał niesamowite lagi

Ja tez mam 512 i mam ping 50-70...czyli chodzi bez problemow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 23:09, Lailonn napisał:

W porownaniu do BF2 to jest toi zwykly mod z mniejsza iloscia pojazdow i profesji aby wymusic
uzywanie unlockow. Grafika przez rok nie ulegla poprawie a ilsoc bledow jakie juz demo ma powoduje,
ze gry nie powinien kupic nikt myslacy. Jako, ze jednak ludzi z malym IQ tez jest duzo na swiecie
to krzyzyk na droge :}

Wiesz Lailonn, mówiłem to już wiele razy w innych tematach, ale powtórze i tu....jeżeli gra ci się nie podoba---nie kupuj, twoja sprawa, uważasz, że jest denna, głupia itd, ok, twoje zdanie, wyraziłeś je więc daj sobie już spokój i pisz sobie w innych tematach, może tutaj są ludzie którzy dla przykładu chcą sobie pogadać o gierce (bez bluzgania na nią) omówić ewentualne problemy, a może nawet ją zakupić, dlatego daruj sobie już te wypowiedzi o "wielki człowieku z równie wielkim IQ" i głoś swoje wielkie mądrości w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Skwarek, mowilem to juz wiele razy w innych tematach, ale powtorze i tu...Temat jest o grze ogolnie a nie jest to miejsce pochwal. Dlatego tez rowniez posty krytyki sa w pelni dozwolone i nie lamia netykiety a juz tym bardziej zasad tego forum. Byc moze sa tu osoby, ktore nie wwiedza czy kupic gre i zobaczenie slow krytyki pozwoli im zachowac 140zl oraz uchronic sie przed rozczarowaniem.

Wielkim czlowiekiem moze nie jestem ale co jak co BFa znam bardzo dobrze. Poczytaj strony tematyczne serii a sie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:40, Lailonn napisał:

Wielkim czlowiekiem moze nie jestem ale co jak co BFa znam bardzo dobrze. Poczytaj strony tematyczne
serii a sie przekonasz.


Powiało grozą. Ale tu nie forum battlefield.pl i uprawnień moda nie masz. Nudne się robi twoje narzekanie na BF2142, bez urazy. Dla ciebie mam niskie IQ i nie myślę, bo zamówiłem BF2142 z CDP za 119 nowych. Dostawa kurierska do domu. Mnie się w demo gra fajnie i czekam na pełną wersję. Ale Skwarek ma rację, jeśli ci się ta gra nie podoba - spoko, wszyscy już o tym wiedzą, nie ma sensu powtarzać tego raz po raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:40, Lailonn napisał:

Wiesz Skwarek, mowilem to juz wiele razy w innych tematach, ale powtorze i tu...Temat jest
o grze ogolnie a nie jest to miejsce pochwal. Dlatego tez rowniez posty krytyki sa w pelni
dozwolone i nie lamia netykiety a juz tym bardziej zasad tego forum. Byc moze sa tu osoby,
ktore nie wwiedza czy kupic gre i zobaczenie slow krytyki pozwoli im zachowac 140zl oraz uchronic
sie przed rozczarowaniem.

Wielkim czlowiekiem moze nie jestem ale co jak co BFa znam bardzo dobrze. Poczytaj strony tematyczne
serii a sie przekonasz.

No, ale chyba obrażanie ich oraz pisanie co kilka postów jaka ta gra jest "zła" nie jest na miejscu....gdyby chcieli znać twoje zdanie -zapytaliby, natomiast istnieje takie coś jak demo, które o wiele lepiej niż twoje posty pozwoli wszystkim podjąć właściwą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Demem.Instalacja przebiega dobrze.Gdy juz będzie 100% to pokazuje sie błąd cos tam ze nie mógl zalesc pliów językowych i jeszcze jakis.Potem jest ze instalacja zakonczyla sie skucesem.Gdy odpalam demo pokazuje sie informacja o jakim błędzie i notka ze ponowne zainstalowanie powinno pomóc.Instalowalem juz 4 demo i w róznych językach i nic nie pomoglo.Mój komp to GeForce 5600 128mb,768 ram,Pentium 4 2.4.Pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 08:53, Sycylius napisał:

Mam problem z Demem.Instalacja przebiega dobrze.Gdy juz będzie 100% to pokazuje sie błąd cos
tam ze nie mógl zalesc pliów językowych i jeszcze jakis.Potem jest ze instalacja zakonczyla
sie skucesem.Gdy odpalam demo pokazuje sie informacja o jakim błędzie i notka ze ponowne zainstalowanie
powinno pomóc.Instalowalem juz 4 demo i w róznych językach i nic nie pomoglo.Mój komp to GeForce
5600 128mb,768 ram,Pentium 4 2.4.Pomózcie

Spróbuj ściągnąć demo z innego miejsca polecam serwis www.gamershell.com, i serwer grecki, mają tam max transfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:55, Lailonn napisał:

Skoro jednak wolno pisac "oh jakie cudne 2142" to ja bede pisal "oh jakie denne 2142" i mam
do tego prawo. Masz problem? Nie wchodz na forum.

xD, ale masz dziecinne argumenty..... ja ci wcale nie zabraniam pisać o tym jakie B2142 jest głupie, zresztą nie wiem czy zauważyłeś, ale już nawet to napisałeś. Ja tylko ci próbuje wyjaśnić, że skoro już to zdanie wyraziłeś to po co powtarzać je co kilka postów? no i dodatkowo obrażać innych którzy chcą kupić tą grę. Bycie "delegatem" wcale cie do tego nie upoważnia, dletego jeżeli cie akurat B2142 nie interesuje, to po co siedzieć i zaśmiecać ten temat swoimi postami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak ktos pisze 5 postow "za" to jest ok, ale 5 postow "przeciw" to juz zle?

Nie skomentuje ;]

Zauwaz, ze 60% moich postow o tej grze jest wynikiem takich glupich dyskusji o tym czy mi wolno krytykowac czy nie. gdybys nie wyskakiwal z pretensjami, ze cos skrytykowalem to ja bym nie odpowiadal i pewno bym tu juz nic nie napisal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować