Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Wiele osób marudzi jaki to nowy BF jest "bee" i wogóle - to jest (w miarę) normalne. Niektórzy jednak robią to tak namolnie że zaczynam myślec, iż ich życiowym celem stała się ostatnio "ochrona" ludzi przed głupotą, a wręcz frajerstwem jakim byłoby kupno BF2142...

Cóż... takich ludzi też szanujemy ;)


BTW Mi się demo średnio (no troche więcej niż średnio) podoba - wolałbym zostac przy dobrze już poznanym BF2, jednak mam świadomośc iż nowa częśc jest bardziej rozwojowa... Dlatego kupię ją jak tylko pojawi się w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:33, BiShopKF napisał:

BTW Mi się demo średnio (no troche więcej niż średnio) podoba - wolałbym zostac przy dobrze
już poznanym BF2, jednak mam świadomośc iż nowa częśc jest bardziej rozwojowa... Dlatego kupię
ją jak tylko pojawi się w sklepach :)


No i jak tu nie odpisac? :}

Rozwojowa? Zawiera te same bledy co BF2 a po roku doswiadczen na nas EA juz nawet nie udaje, ze jest w stanie cokolwiek naprawic(wrecz odwrotnie) i oficjalnie pisze, ze czegos nie moze(np hitboxy-w kazdym modzie jakos bez problemow naprawiaja je)

Nie zamierzam chronic ludzi przed ghlupota jaka jest kupno tego syfu. Ja CHCE by te wszystkie dzieci i (...) kupily 2142 abym tam gdzie bede gral panowal poziom i grali inteligentni gracze. Jak najbardziej na reke jest mi by ludzie, ktorzy mysla "O fajnie nowe unlocki" " o gra bardziej rozwojowa" "o super kosmos" "omfg tha roxor" sobie poszli w (...) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cie Lailonn :))
Nie szukales pracy w redakcjach lub telewizji??:)
Twoje riposty na kazdy post napisany przez graczy tworzysz natychmiast jak z rekawa:)).
Nie wiem i nie znam Twojego celu ale mysle ze ciut przesadzasz,no chyba ze chcesz nowa partie zalozyc lub stowarzyszenie nie wiem?Kazda firma tworzy produkt na handel i jak sie sprzedaje i ma sie z tego zysk to wiadomo ze sie doi taka krowe do upadlego.Taki jest rynek takie jest zycie,jedni to kupia i po 2tygodniach wyrzuca z kompa inni beda w to grac az powstanie inna ciekawsza gra wiec moze rok lub dwa?.
Ten rynek bedzie zapychany roznymi giercami bo z tego jest kasa i to duza wiec beda na skale masowa produkowac miliony gier a ktoras z nich przyciagnie na pewno rzesze graczy.
Szukasz poziomu i inteligencji na serwerach na ktorych ty grasz?? hmm i tu jest problem :)) sam wiesz o tym,jako ze jestes weteranem klanow z czolowki polskiej sceny,ze takich graczy znajdziesz tylko na klanowych serwerach a nie na publikach(nie uwazam ze ich tam nie ma sorry).Wiekszosc grajacych w BFa to ludziska ktorzy chca chwilke sie rozerwac i pobawic i traktuja to jako zabawe a nie powazna rozgrywke na smierc i zycie:)).
To czy ktos kupi BF2142 czy nie, bedzie zalezalo od niego samego lub od jego rodzicow i tyle...
A co do tego ze to jest "mod" BFa2 to fakt ale jest grywalny i o to chyba w tym chodzi prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach Lailonn, widzę iż jesteś tak zaślepiony nienawiścią do tej gry (i/lub jej twórców), że każdy argument który może wydawac się pozytywny, odbierasz jako wielki, agresywny atak na swoją osobę, a to już naprawdę zaczyna byc niezdrowe...

Pisząc "rozwojowy" miałem na myśli fakt iż wokół gry bedzie się coś działo: będą turnieje, byc może lany, patche oby lepsze niż do BF2, itd itp. BF2 pod tym względem ma krótszą przyszłośc czy tego chcemy czy nie.

I jeszcze apel: JAK NIE CHCESZ TO NIE GRAJ W TA GRE. Ja wole WoWa od GW bo sądze że GW jest badziewne, ale nie pisze tego na wszystkich forach aby "uchronic" graczy którzy myślą nad zakupem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz,że Guild Wars jest badziewne,to się mylisz.Grałeś w ogóle w to ??.Abonamentu nie trzeba żadnego płacić w przeciwieństwie do WoW-a.Blizzard twierdzi,że kosztuje utrzymanie serwerów,jakie utrzymanie.W Guild Wars jakoś się nie płaci a robią co chwile poprawki aby polepszyć grywalność i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie co za offtop :D

Grałem w GW i aktualnie szukam kupca na tą grę. Nie podoba mi się ona do czego mam prawo. Nie przekonuje wszystkich na około że gra jest zła bo mi się nie podoba. Mam świadomośc że dużo ludzi lubi tą grę i akceptuje to.

Abonament to ŻADEN argunent przy poszukiwaniu DOBREJ gry.

A teraz proszę Cię nie offtopuj już więcej bo to topic o "najgorszej_grze_z_możliwych" czyli BF2142 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 22:19, Lailonn napisał:

Znaczy jak ktos pisze 5 postow "za" to jest ok, ale 5 postow "przeciw" to juz zle?

zapomniałeś dodać, że nie jest to 5 postów przeciw, lecz 5 postów,obrażającyh innych i mówiących jaka ta gra głupia.....każdy twój post nie wnosi nic nowego. Twoim jedynym celem jest przekonanie wszystkich, że ta gra jest "fuu", i żeby jej nikt nie kupił....daj sobie spokój.

Dnia 13.10.2006 o 22:19, Lailonn napisał:

Nie skomentuje ;]

Bardzo był bym ci wdzięczny

Dnia 13.10.2006 o 22:19, Lailonn napisał:


Zauwaz, ze 60% moich postow o tej grze jest wynikiem takich glupich dyskusji o tym czy mi wolno
krytykowac czy nie. gdybys nie wyskakiwal z pretensjami, ze cos skrytykowalem to ja bym nie
odpowiadal i pewno bym tu juz nic nie napisal...

.....złapałeś "haczyk", chociaż ja go wcale nie rzucałem, tak masz rację, zapewne gdybyś miał troche wyższą samooncenę to byś nie odpisywał na moje posty i nie czuł się urażony,że zwróciłem ci uwage, iż nie ma sensu w pisaniu co kilka postów tej samej krytyki,zważywszy na to, że napewno każdy kto chiał to już twoje posty przeczytał,a jak już napisałem świata nie zmienisz i nie nakłonisz wszystkich do "spalenia na stosie" tej gry swoimi "wypowiedziami". Dlatego pisze raz jeszcze, gra ci się nie podoba, wyraziłeś swoją opinie, więc wyjdź na dwór złapać troche świeżego powietrza , i daj innym cieszyć się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:21, Skwarek pl napisał:

.....złapałeś "haczyk", chociaż ja go wcale nie rzucałem, tak masz rację, zapewne gdybyś miał
troche wyższą samooncenę to byś nie odpisywał na moje posty i nie czuł się urażony,że zwróciłem
ci uwage, iż nie ma sensu w pisaniu co kilka postów tej samej krytyki


Ciagle zapominam o starej prawdzie ludowej "Nie kloc sie z idiota. Najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem wygra dzieki doswiadczeniu"

Prowokowac do pisania a potem skrytykowac, ze dano sie sprowokowac. Cwane ;D

Gra ci sie podoba, wyraziles swoja opinie wiec idz grac i nie wtracaj sie do rozmowy :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez ja doskonale wiem, ze EA robi tak z racjonalnych powodow. Z marketingowego punktu widzenia robia wszystko prawie idealnie.

Jednak juz za dlugo siedze na scenie chyba bo moja cierpliwosc poszla w strzepy. Krew mnie zalewa gdy widze ludzi, ktorzy podniecaja sie "gownem w sreberku" za 130zl gdy moga miec produkt bardziej dopracowany i oferujacy 2-3x wiecej za darmo(mody do BF2)

Mam po prostu dosc glupoty jaka panuje w tym kraju. W glowie mi sie nie miesci, ze mozna pozwalac robic z siebie dojna krowe a do tego muuczec jak w ekstazie podczas uboju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu 2005 wydałem 140 zł na grę (BF2) w którą gram do dziś nieprzerwanie. Bywało lepiej bywało gorzej - gra mi się podoba. Straciłem przy niej wiele nerwów, ale i przeżyłem wiele więcej przyjemnych chwil a także poznałem nowych ludzi. Z perspektywy czasu był to jeden z najdoskonalszych zakupów w moim życiu (jeśli chodzi o gry) a gram już ponad 10 lat i jestem wybredny jak mało kto...

Październik 2006 - wydam 140 zł na grę która jest kontynuacją poprzedniej ze świadomością że prawdopodobnie będzie krócej atrakcyjna niż BF2. Mimo to robie to bez żadnego wachania.

Fakt czuję się zdojony jak krowa. 140 zł kazali mi zapłacic za 15 miesięcy dobrej rozrywki
- toż to skandal. Kupiłem więc chcę grac w to już zawsze !!! Rządam supportu aż do mojej śmierci !!! ;)


Lailonn, co ty oczekujesz za 140 zł ??? Myślisz że twórcy będą ci wiecznie usługiwac robiąc patche i bezpłatne rozszerzenia w podziękowaniu że kiedyś tam kupiłeś ich grę ??? Uświadomię cię - te czasy mineły juz BEZPOWROTNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:34, BiShopKF napisał:

Fakt czuję się zdojony jak krowa. 140 zł kazali mi zapłacic za 15 miesięcy dobrej rozrywki
- toż to skandal. Kupiłem więc chcę grac w to już zawsze !!! Rządam supportu aż do mojej śmierci
!!! ;)


Lailonn, co ty oczekujesz za 140 zł ??? Myślisz że twórcy będą ci wiecznie usługiwac robiąc
patche i bezpłatne rozszerzenia w podziękowaniu że kiedyś tam kupiłeś ich grę ??? Uświadomię
cię - te czasy mineły juz BEZPOWROTNIE !!!


A mozg uruchomic nie laska? Glupszego tekstu napisac nie mogles? No to heja skoro dzielisz kase przez ilosc godzin to plac za gry 1000zl wtedy moze bedzie to adekwatne do ilosci wygranych godzin.

Gdzie ja napisalem, ze chce grac w to do smierci? BFa nie tykalem 6 tygodni juz. Support? Wisi mi. Problem tkwi w tym, ze dotychczas dobra gre zepsuli i nie chdozi o gameplay a o technikalia.

ps. Kupilem HL2+cs:s za 100zl i aktualizacje mam caly czas, ba nawet jeszcze dlugo bede mial. Za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 20:55, Lailonn napisał:

Ciagle zapominam o starej prawdzie ludowej "Nie kloc sie z idiota. Najpierw sprowadzi cie do
swojego poziomu a potem wygra dzieki doswiadczeniu"

Mama zawsze ci to powtarzała ? :P

Dnia 14.10.2006 o 20:55, Lailonn napisał:


Prowokowac do pisania a potem skrytykowac, ze dano sie sprowokowac. Cwane ;D

wcale cie nie prowokuje, zwróciłem ci tylko uwage,że w tym temacie nie chodzi o to aby "przekonywać innych że gra jest głupia" co kilka postów i obrażać innych, a ty poczułeś się urażony jakbym powiedział,że jesteś niedorozwinięty....

Dnia 14.10.2006 o 20:55, Lailonn napisał:


Gra ci sie podoba, wyraziles swoja opinie wiec idz grac i nie wtracaj sie do rozmowy :}

Wiesz, mam prawo do pisania na tym forum tak samo jak ty....jednak różnica między nami polega na "sensowności" naszych wypowiedzi. Tak wogóle skoro uważasz, że ta gra jest "modem", że to skandal aby to kupować, to nie kupuj i idź grać w B2, albo jak ci to nie daje spać, wytocz sprawe EA, napewno wygrasz ;]
>Gdzie ja napisalem, ze chce grac w to do smierci? BFa nie tykalem 6 tygodni juz. Support? Wisi mi. Problem tkwi >w tym, ze dotychczas dobra gre zepsuli i nie chdozi o gameplay a o technikalia.
Skoro w nią nie grasz to co cie obchodzi czy ją zepsuli czy nie? Sam napisałeś, że ci to wszystko "wisi", także idź w tego ślady i nie bierz tego wszystkiego tak do siebie, nie denerwuj się, to tylko posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 08:18, Lailonn napisał:

A mozg uruchomic nie laska? Glupszego tekstu napisac nie mogles?


Tak rozmawiac nie będziemy, dlatego:

TAK LAILONN, MASZ RACJE!!! TYLKO I WYŁĄCZNIE TY JEDEN. WSZYSCY INNI SIĘ MYLĄ. TYLKO TY PISZESZ MĄDRE POSTY - WSZYSCY INNI SIĘ OŚMIESZAJĄ PRÓBUJĄC SIĘ NIE ZGADZAĆ.

Przeczytaj to sobie ze 3 razy to ci może w końcu ulży.

A teraz idź pograc w HL2 bo tam aktualizacje masz cały czas. ZA DARMO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:15, BiShopKF napisał:

A teraz idź pograc w HL2 bo tam aktualizacje masz cały czas. ZA DARMO!!!


No i tego też oczkuję od EA i DICE


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec "szczucia" się nawzajem. Chciałbym usłyszeć konkretne argumenty na temat czy 2142 będzie dobrą grą czy słabszą od 2? Bo moja przygoda z BF skończyła się na 1942 i Vietnam, z powodu słabego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę dowiemy się tego w momencie premiery pierwszego patcha do BF 2142. Jeśli będzie analogicznie jak z BF 2, to pojawi się dużo BF 2142 na Allegro :P

Jeśli zaś DICE i EA pójdą po rozum do głowy i w sprawie patchy zaczną słuchać graczy, to gra może być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:57, Skwarek pl napisał:

> Ciagle zapominam o starej prawdzie ludowej "Nie kloc sie z idiota. Najpierw sprowadzi
cie do
> swojego poziomu a potem wygra dzieki doswiadczeniu"
Mama zawsze ci to powtarzała ? :P
>

mhm, to juz sie robi zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 10:57, Skwarek pl napisał:

Skoro w nią nie grasz to co cie obchodzi czy ją zepsuli czy nie? Sam napisałeś, że ci to wszystko
"wisi", także idź w tego ślady i nie bierz tego wszystkiego tak do siebie, nie denerwuj się,
to tylko posty.


Po pierwsze nawet nie probuj pisac czegos o moich rodzicach synku bo zaczniemy inaczej gadac.

Co do tematu. Wisi mi support poniewaz nie jest on dla mnie konieczny. Jesli gra jest w porzadku i nie ma problemow z jej uzytkowaniem to support jest jak najbardziej zbedny. Niestety patche do BF2 zepsuly produkt, ktory kupilem i dlatego nie moge grac w niego normalnie wiec gram np w mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 11:15, BiShopKF napisał:

A teraz idź pograc w HL2 bo tam aktualizacje masz cały czas. ZA DARMO!!!


Ano wlasnie sa. Blizzard tez tak robi. Hmm Ubisoft rowniez. Jakie tam jesczze sa znane firmy...EA? No co za pech EA akurat ma to w powazaniu ;] Co wiecej EA uniemozliwia gre w multi w gry starsze niz rok/dwa. Po prostu wylacza swoje serwery dla tych gier i kupujac je pozostaje ci tryb single. Cos chyba nie tak...

Nie moja wina, ze piszesz tak glupio. Dzielic ilosc wydanej kasy na ilosc przegranych godzin...Kazda gra niemalze musialaby kosztowac po 1000-2000zl. Spedzilem w BF2 jakies 1k godzin wiec 2 tysie jak nic powinienem zaplacic. Toz to tylko 2zl za godzine, nie? Skoro liczysz tak=uznajesz to za sluszne=gry za 2000 TEZ BYS KUPOWAL. Kpisz sobie z rozmowcy to i reakcja taka a nie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować