Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 22:47, Lailonn napisał:

Po pierwsze nawet nie probuj pisac czegos o moich rodzicach synku bo zaczniemy inaczej gadac.

Po pierwsze chłopocze to nie jestem twoim synkiem, i zważ na słowa, bo ja jak narazie cie nie obrażam czego nie moge powiedzieć o tobie.

Dnia 15.10.2006 o 22:47, Lailonn napisał:

Co do tematu. Wisi mi support poniewaz nie jest on dla mnie konieczny. Jesli gra jest w porzadku
i nie ma problemow z jej uzytkowaniem to support jest jak najbardziej zbedny. Niestety patche
do BF2 zepsuly produkt, ktory kupilem i dlatego nie moge grac w niego normalnie wiec gram np
w mody.

Zachowujesz się jak dzieciak, którt płacząc i tupiąc nóżkami w podłoge chce wymusić na innych swoje "dziecinne" zdanie. Dam ci przykład na wypadek gdybyś tego nie zrozumiał. Ktoś gra sobie w sapera, podoba mu się, udziela się na forach tematycznych, gdzie są opinie pozytywne i negatywne, normalne. Nagle przychodzi taki...."forumowicz", który mówi,że gra jest "głupia"....ok ma do tego prawo, jednak on na tym nie poprzestaje. Ogłasza wszem i wobec,iż jest to mod do "pasjansa" i każdy kto ją kupi jest cytuję: "gry nie powinien kupic nikt myslacy. Jako, ze jednak ludzi z malym IQ tez jest duzo na swiecie to krzyzyk na droge ". Gdy próbuje mu się zwrócić uwage,że już każdy zapoznał się z jego zdaniem na ten temat i nie ma sensu w przypominaniu go co kilka postów, to wyzywa od idiotów nie potrafiąc przedstawić konkretnych argumentów. Jakoś rzadko na tym forum widuje się takie przypadki. Mi jak się jakaś gra nie podoba to nie widze potrzeby wchodzenia na forum traktującym właśnie o tej grze i obrażania wszystkich którzy chcą ją kupić, to samo polecam tobie.

Według mnie B2142 jest ok. Owszem nie widzię znaczących różnic między B2, ale jest to ciekawe urozmaicenie, w które chętnie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:47, Lailonn napisał:

Po pierwsze nawet nie probuj pisac czegos o moich rodzicach synku bo zaczniemy inaczej gadac.

xD Prosze bardzo, 2501744, zapraszam cie na gg jeżeli masz dla mnie kolejną "interesującą" odpowiedź, żeby nie robić już offtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synku twoje pisanie o rodzicach czy tez radosc jaka czerpiesz z tego(idze emotki i chcec poklocenia sie) swiadczy, ze jestes uposledzonym dzieckiem, ktore za duzo zabawek mialo ciezkich na wysokich polkach...

Nie wiem na jakiej podstawie uwazasz, ze znasz sie lepiej na bfie niz ja. Fakt moze bycie adminem serwera oficjalnego, redaktorem najwiekszej strony o serii, redaktorem sekcji bf2 gazety e-gamingowej, zajecie -jako team - 4 miejsca w kraju w 2005 i 2 w 2006 oraz spedzenie ogromnej ilosci godzin w grze nie robi ze mnie znawcy tematu i autorytetu ale jednak mam pewne wiadomosci marketingowe,ekonomiczne i psychologiczne pochodzace ze studiow, ktore potwierdzaja, ze kupienie BF2142 wymaga niskiego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:30, Lailonn napisał:

ze kupienie BF2142 wymaga niskiego IQ


Ale tylko kupienie w dniu premiery. Może historia patchy do BF2142 potoczy się inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 10:30, Lailonn napisał:

Synku twoje pisanie o rodzicach czy tez radosc jaka czerpiesz z tego(idze emotki i chcec poklocenia
sie) swiadczy, ze jestes uposledzonym dzieckiem, ktore za duzo zabawek mialo ciezkich na wysokich
polkach...

Chłopcze, upośledzone to są twoje argumenty i samoocena.... to jakimi zabawkami się bawiłem w dzieciństwie to chyba nie jest twoja sprawa, a naprawde nie masz co zazdrościć, jeżeli twoja mama nie kupowała ci zabawek to moge ci pożyczyć pare swoich, napewno znajdziesz coś odpowiedniego na swoje ambicje.

Dnia 16.10.2006 o 10:30, Lailonn napisał:

Nie wiem na jakiej podstawie uwazasz, ze znasz sie lepiej na bfie niz ja.

Widzisz ? Tutaj właśnie twoja fantazja bierze górę, może odłóż swoje kolorowanki na czas kiedy piszesz posty. Nie napisałem, że znam się lepiej na B2, możesz być i superznawco-graczem posiadającym niezliczone ilości tytułów....to naprawde nie robi na mnie wrażenia....nie tylko ty masz w swoim życiorysie studia, wiesz?
Jedyne na co zwróciłem ci uwage to chyba wystarczająca ilość postów ogłaszających, iż gra jest "głupia". Dodatkowo bycie delegatem nie upoważnia cię do obrażania innych.....coraz bardziej przekonujesz mnie,że mam doczynienia, z niewychowanym dzieckiem.

Dnia 16.10.2006 o 10:30, Lailonn napisał:

Fakt moze bycie adminem
serwera oficjalnego, redaktorem najwiekszej strony o serii, redaktorem sekcji bf2 gazety e-gamingowej,
zajecie -jako team - 4 miejsca w kraju w 2005 i 2 w 2006 oraz spedzenie ogromnej ilosci godzin
w grze nie robi ze mnie znawcy tematu i autorytetu ale jednak mam pewne wiadomosci >marketingowe,ekonomiczne
i psychologiczne pochodzace ze studiow, ktore potwierdzaja, ze kupienie BF2142 wymaga niskiego
IQ

Jak już pisałem wcześniej cieszy mnie niezmiernie fakt, że jest chociaż jedna osoba na tym forum o niewyobrażalnie wysokim IQ, które z pewnością uchroni cie przed kupnem B2142, dziwi mnie fakt,że jeszcze nie słyszałem o tobie w "wiadomościach", ale nad tym napewno pracujesz, prawda?
Prosiłem abyś odpisał mi na mój numer gg, jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, aby nie robić offtopa, czy to też ci tak trudno zrozumieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:30, Soleila napisał:

Lailonn, Skwarek - spokój. Nowy tydzień się zaczął. Poniedziałek, zimno na dworze, a Wy mi
tu jeszcze awantury jakieś.. Cichać. :)

ehh....wybacz Sol, dla ciebie wszystko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:52, Lailonn napisał:

Nie moja wina, ze piszesz tak glupio. Dzielic ilosc wydanej kasy na ilosc przegranych godzin...Kazda
gra niemalze musialaby kosztowac po 1000-2000zl. Spedzilem w BF2 jakies 1k godzin wiec 2 tysie
jak nic powinienem zaplacic. Toz to tylko 2zl za godzine, nie? Skoro liczysz tak=uznajesz to
za sluszne=gry za 2000 TEZ BYS KUPOWAL. Kpisz sobie z rozmowcy to i reakcja taka a nie inna.



Wiesz, taki pusty argument że rozmówca pisze głupio to mogłem ci napisac już pierwszym moim poscie. Przez szacunek do rozmówcy tego nie napisałem, akceptując że są również i tacy ludzie którzy mają wewnętrzną potrzebę "ostrzegania" innych.
Ty za to w swoich pełnych treści i IQ postach nie raczysz sie nawet odnieśc do rzeczy które napisałem - wiem że fragmenty niewygodne lepiej ignorowac, ale trzeba to robic umiejętnie i z taktem...


Co do twoich doświadczeń w BF2:
Podejmując ten temat dobrze wiedziałem kim jesteś - owszem są to godne pozazdroszczenia osiągniecia, ale akurat dla mnie w tej spawie mają one znaczenie takie, jak ocena BF2142 w CDA (a jaki mam stosunek do tego pisma to już niektórzy wiedzą). W skrócie nawet gdybyś był prezydentem RP (no akurat w chwili obecnej może ujśc to za obejgę, ale nie to było moim celem ;))) ) i mówiłbyś że gra jest dla frajerów i głupków to i tak by to nic nie zmieniło - grałem, gra mi się podoba i mam w nosie co mi pisze na jej temat redaktor bf.pl czy prezydent RP. No ale jak pisze, że gra jest dla ludzi z niskim poziomem IQ, to nie pozostaje mi nic innego jak zakończyc rozmowę z politowaniem...

P.S. Nawet boję się myślec co sądzisz o ludzich grających w WoWa którzy miesiąc w miesiąc płacą ponad 50 zł (to 1/3 ceny BFa !!!) za abonament. To dopiero kretyni (chyba wpadnę w kompleksy bo i do nich się zaliczam... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 11:30, Soleila napisał:

Lailonn, Skwarek - spokój. Nowy tydzień się zaczął. Poniedziałek, zimno na dworze, a Wy mi
tu jeszcze awantury jakieś.. Cichać. :)


Tak z czystej ciekawości zapytam, a pani zagra w Battlefield 2142 ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:19, goldeneagle napisał:

niech mi ktoś powie, czy jak odpaliłem BF 2 na moim kompie to czy odpalę BF 2142?


Wydaje mi się że tak. W BF2 gram w 1280x1024 z detalami na high, a w demo BF2142 w 1024x768 z takim samym poziomem detali i nic nie tnie w obu grach. Ale mogę się mylić, zdaniem Wielkiego Znawcy Battlefieldów Wszelakich (pokłony, pokłony) nie myślę i mam niskie IQ (tylko dlatego że zamówiłem BF2142), więc sam rozumiesz ;)) Poproś o nieomylną opinię owego Wielkiego Znawcę, niech łaskawie nachyli się nad początkującym i oświeci cię z wyżyn swych doświadczeń ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzalem cie obrazic. Po prostu uwazam argumentacje, ze cena jest ok skoro mozna grac tyle godzin za glupia. No bo faktycznie weldug tego gry musialyby byc po 1000zl i do tego to by nie bylo drogo za towar badz co badz luksusowy jakim sa gry...

Widzisz w MMORPG spedzilem 5 lat(Ultima Online). Tam sie placi za utrzymanie serwerow, GMow, Update''y. Zadnego z powyzszych BF nie wymaga wiec?

Szanuje i jestem w stanie zrozumiec to, ze komus gra sie po prostu podoba i kupi ja. Ale pisanie o niej jako o cudownej grze niby duzo lepszej od BF2 gdy faktycznie jest to mod do niego uznaje za kpine.

CO do "gry dla glupkow" czy jak tam to ujac to oceniam to wedlug swojego standardu. Wszyscy/wiekszosc zamy fakty z "zycia" EA i BF2. Nikt chyba szczerze nie wierzy w poprawe sytuacji a 2142 juz na starcie jest zabugowany tak jak BF2. Dlatego musialbym moocno sie uderzyc w glowe by go kupic. I dlatego napisalem co napisalem. Moze nie powinienem mierzyc innych swoja miara ale tak wyszlo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisac o tym, ze 2142 ma wieksze wymagania niz BF2 to nie laska?

TO, ze BF2 sie odpalil to jedno ale pytanie na jakich ustawieniach i jak plynnie chodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:30, Vramin napisał:

> niech mi ktoś powie, czy jak odpaliłem BF 2 na moim kompie to czy odpalę BF 2142?

Wydaje mi się że tak. W BF2 gram w 1280x1024 z detalami na high, a w demo BF2142 w 1024x768
z takim samym poziomem detali i nic nie tnie w obu grach. Ale mogę się mylić, zdaniem Wielkiego
Znawcy Battlefieldów Wszelakich (pokłony, pokłony) nie myślę i mam niskie IQ (tylko dlatego
że zamówiłem BF2142), więc sam rozumiesz ;)) Poproś o nieomylną opinię owego Wielkiego Znawcę,
niech łaskawie nachyli się nad początkującym i oświeci cię z wyżyn swych doświadczeń ;D

hehehe, chyba się nie zlituje, bo zapewne dostał program w TV do prowadzenia, no żal by było, gdyby taki talent i wysokie IQ się zmarnowało.
@BiShopKF Daj sobie spokój,to jest jak rozmowa z dzieckiem, które z braku knotkretnych argumentów, będzie obrażało swoich rozmówców, widocznie tak został wychowany, a ja się zastosuje do tego co napisała Sol. W innych tematach nie miałem "przyjemności" go spotkać i mam nadzieje, że tak zostanie ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:19, goldeneagle napisał:

niech mi ktoś powie, czy jak odpaliłem BF 2 na moim kompie to czy odpalę BF 2142?

Odpalić powinien,ale co do płynności to musisz podać więcej detali.
Mam pytanko do tych którzy wiedzą coś więcej na temat B2142 a mianowicie która klasa wojaka potrafi stawiać na nogi poważnie rannych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 09:03, SzarQ napisał:

A jak będzie chodził BF na GeForce 7600 GS 256MB VRAM, Pentium D Dual Core 64 bit 2,8 GHz
i 512 RAM?

Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 08:59, Skwarek pl napisał:

> niech mi ktoś powie, czy jak odpaliłem BF 2 na moim kompie to czy odpalę BF 2142?
Odpalić powinien,ale co do płynności to musisz podać więcej detali.
Mam pytanko do tych którzy wiedzą coś więcej na temat B2142 a mianowicie która klasa wojaka
potrafi stawiać na nogi poważnie rannych ?

Procesor Celeron 2,8 GHz
Grafika Radeon X700 128/128
1 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować