Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 19:29, bartheez napisał:

Ktoś ma już full wersję? Słyszałem, że w Empiku można już kupić. Jeśli tak, to jak wrażenia?


O nawet nie wiedziałem. Na wirtus.pl dopiero chodzi od 18.10.06 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych 2 informacje ;D

1-Wiele osob chyba nie wie o systemie reklam w grze(na mapie). Beda one zmieniane w czasie rzeczywistym a to co ci sie wyswietla zalezy od 2)
2-Wraz z gra instalowane sa spyware''y, ktore pobieraja dane o www jakie ogladacie a nastepnie przekazuja je EA
3-Na cd wraz z gra jest juz pierwszy patch ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... w takim razie czeka mnie jutro po pracy wycieczka do empiku :D

Klasa która może leczyc i reanimowac innych to assault (druga klasa od góry ;) ). Leczyc może zawsze o ile ma apteczkę (ich ilośc "regeneruje" się z czasem). Co do reanimacji to niestety w tym celu będzie trzeba odblokowac pewną zabawkę - defibrylator. Odblokowac ją bedzie można grając na serwerach rankingowych.

Odnośnie BF2142 i 512 mb ram. Można tą grę odpalic z taką ilościa i nawet da się grac ale trzeba się liczyc z dłuuugim doczytywaniem poziomow i skakaniem gry na początku rozgrywki (kilka minut). Ogólnie gra na 512 mb to mordęga która potrafi skutecznie zniechęcic. 1 GB to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 19:29, bartheez napisał:

Ktoś ma już full wersję? Słyszałem, że w Empiku można już kupić. Jeśli tak, to jak wrażenia?


Hmm, chyba ktoś cię źle poinformował. Na stronie empiku napisano, że gra będzie dostępna od 20.10.2006. Sam sprawdź --> http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2478919¤tCategory=4010200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 21:51, BiShopKF napisał:

Hmm... w takim razie czeka mnie jutro po pracy wycieczka do empiku :D


Phi, chodzić? Przepłacać? Bez sensu :)) Zamówiłem BF2142 na gram.pl i za 119.90 mam grę i darmową dostawę kurierem do domu :D wPLN i kupony to jest to. Co prawda dopiero na poniedziałek, ale weekend spędzam z dziewczyną więc i tak nie miałbym czasu na grę :) A jutro załatwiam w pracy wolne, może nawet do środy. Czy ktoś mógłby trzymać kciuki? :)

Dnia 17.10.2006 o 21:51, BiShopKF napisał:

1 GB to minimum.


Zdaniem coponiektórych nie myślę i mam niskie IQ, ale juz jakiś czas temu specjalnie pod BF2 rozbudowałem RAM do 2 GB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2006 o 21:51, BiShopKF napisał:

Odnośnie BF2142 i 512 mb ram. Można tą grę odpalic z taką ilościa i nawet da się grac ale trzeba
się liczyc z dłuuugim doczytywaniem poziomow i skakaniem gry na początku rozgrywki (kilka minut).
Ogólnie gra na 512 mb to mordęga która potrafi skutecznie zniechęcic. 1 GB to minimum.


Wierzcie w to lub nie. Pisałem to juz chyba wcześniej i teraz to tylko powtórzę. Odpaliłem grę (znaczy się demo, coby jakis natrętny moderator się nie przyczepił :O) na następującej konfiguracji:
Duron 1.2 Ghz :P, 512 MB RAM DDR, G-force FX 5200 :D Gra najnormalniej w życiu uruchomiła się i wszystko było K.
Co prawda grać się dało tylko na najniższych możliwych ustawieniach graficznych ale za to wtedy grało mi się dosć przyjemnie i nie miałem problemów z klatkowaniem itd. (no może występujące nagminnie ''małe lagi'' były spowodowane takim sprzętem :O ale coż ... generalnie nawet zabiłem kilka osób ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Przekaze to co napisalem na forum naszego klanu PL4FC nie bede sie pocil drugi raz
Gra jest dostepna od godz 12-13 w Empikach w Wawie w cenie 139.99.Odpalana jest normalnie bez problemow natomiast serwery sie dopiero pojawiaja i nie rejestruja jak na razie statystyk graczy ponadto cos niedobrego sie dzieje z serwerami kont gdyz w trakcie gry nastepuje disconnect do panelu logowania co 3min.W/w niedogodnosci prawdopodobnie znikna w momencie pojawienia sie gry na rynku angielskim czyli dzis ok.godz 17 a nizej cytuje moje wypociny................................
Wiec tak co do samej gry jest duzo lepiej niz w demo:))
Gra sie juz ukazala w sprzedazy od rana prawdopodobnie albo od godz 12
z Jabbahem kupilismy ja okolo godz 14,a patch byl o 15 wiec w sumie EA sie zabezpieczyla.
Co do samej gry:jest 10 map ale nie wszystkie sa w wersji Titan gdyz sa to mapy miejskie i czysto conquest.Sama rozgrywka na tych mapach jest bardzo przyjemna ale na calosc trzeba poczekac az sie skoncza dc.
Wykorzystam opinie Jabby gdyz ja jestem lamka i malo widze.
1.Support jak lezy ma celnosc snajpera jest to jedyna bron ktorej nie plywa celownik podczas strzelania,krotkie serie i mozna wymiatac.
2.Granaty odblokowalem i juz nie lataja na kilometry jak w BF2.
3.Dzieki unlockom juz nie ma takiego kampienia w korytarzach Titana
4.Dosc szybko mozna dojsc do podstawowych unlockow typu granaty
defyblyrator.
5.Calosc unlockow ma gre urozmaicic i chyba to sie uda,gdyz np.w
przypadku helmow kazda klasa widzi co innego a w skladzie to sie sumuje.
6.Oczywiscie dluzszy sprint tez odblokowalem i jest juz lepiej.
7.Same mapki sa bajecznie zroznicowane lacza w sobie wszystkie cechy
BF2/SF/AF/EA naprawde fajnie wygladaja mapki miejskie jak i te z duzymi przestrzeniami,rozgrywka infantry jest jak najbardziej na miejscu.
8.Serwery moga miec limit rangi to znaczy ze np.general nie bedzie gral z szeregowym.
9.Co do samego strzelania ciezko jest trafic postac biegnaca pod katem 90 stopni.
10.Co do pojazdow i innego sprzetu vs inny sprzet lub rura
Otoz dzis rano pobawilem sie troszeczke i wykorzystujac liczne info sprawdzilem ze kazdy pojazd lacznie z walkerem mozna zniszczyc jak nie jednym to dwoma strzalami np.z rury.
12.Team play rzadzi i to chyba wystarczy.
13.Mapki sa 16/32/64 w tym 5 w trybie Titan. ale all mozna grac conquest.
14.Co do walki na Titanie nie ma juz zapadajacych sie cial,mocno trzesacego sie obrazu czy tez przenikajacych min itp.To zostalo poprawione jak to Jabba powiedzial
Na razie tylko tyle jak cos wiecej to napisze
Pozdrawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te problemy z łącznością to od wczoraj jakoś zauważyłem też w demie, no cóż, CoH też ma błędy w pełnej wersji które na zdrowy rozum nie powinny się tam znaleźć w wersji ostatecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań:
1) Jak BF2142 powinien działać na moim sprzęcie i na jakich detalach? Nie miałem czasu ściągać dema, więc nie wiem czy kod jest lepiej zoptymalizowany niż w BF2 (słyszałem nawet, że sama grafika 2142, jest gorsza niż w BF2).
2) Czy gra, którą otrzymam od kuriera (zamówiłem ofkors na gram.pl :P) będzie już miała zaaplikowanego tego patcha 15MB, którego EA wypuściło bodajże wczoraj?
3) Spodziewałem się, że grę dostanę na weekend, jednak Vramin coś wspomniało poniedziałku... Krótko: kiedy mogę się spodziewać? :)
4) Jeśli ktoś grał w demo, to mógłby coś jeszcze opisać o poszczególnych klasach? Która Waszym zdaniem jest najlepsza i najprzyjemniej się nią gra? :)
5) Czy ktoś z Was rezerwował już wcześniej nicka w grze? Bo była taka możliwość i podobno te osoby otrzymują jakieś specjalne oznaczenie podczas gry, żeby inni gracze wiedzieli, że nie mają do czynienia z amatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś tego BFa i jest naprawdę świetny. Pograłem 4 rundy i nie miałem żadnego disconnecta czy jakiejkolwiek innej nieprzyjemności czym jestem zdziwiony :P Dobra wracam do gry i pamiętajcie żołnierze: Najważniejsza ku**a jest zaprawa !!! ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 15:36, miszczunio--- napisał:

mam problem z demkiem Battlefield 2142, gdy dołączam do jakiegos serwa to gra po minucie wyrzuca
mnie do Windowsa :( jest ktoś w stanie mi pomóc?


Typowe... nie jesteś ani pierwszy, ani ostatni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:48, Furion III napisał:

Jest jakieś demo gry na polskim serwerze, czy tylko na tych co podał CDPROJEKT

mógłbyś mi powiedzieć z kąt sciągnołeś demko battllefielda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:56, Midnajt napisał:

> > > Jest jakieś demo gry na polskim serwerze, czy tylko na tych co podał CDPROJEKT

> > mógłbyś mi powiedzieć z kąt sciągnołeś demko battllefielda?
>
>
> http://www.gamershell.com/news/33355.html
> oto ci chodzi
jest kilka demek, na którym mogę grać w necie?


Na tym chyba można:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować