Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2006 o 15:54, bartheez napisał:

Ja mam kilka pytań:
1) Jak BF2142 powinien działać na moim sprzęcie i na jakich detalach? Nie miałem czasu ściągać
dema, więc nie wiem czy kod jest lepiej zoptymalizowany niż w BF2 (słyszałem nawet, że sama
grafika 2142, jest gorsza niż w BF2).
2) Czy gra, którą otrzymam od kuriera (zamówiłem ofkors na gram.pl :P) będzie już miała zaaplikowanego
tego patcha 15MB, którego EA wypuściło bodajże wczoraj?
3) Spodziewałem się, że grę dostanę na weekend, jednak Vramin coś wspomniało poniedziałku...
Krótko: kiedy mogę się spodziewać? :)
4) Jeśli ktoś grał w demo, to mógłby coś jeszcze opisać o poszczególnych klasach? Która Waszym
zdaniem jest najlepsza i najprzyjemniej się nią gra? :)
5) Czy ktoś z Was rezerwował już wcześniej nicka w grze? Bo była taka możliwość i podobno te
osoby otrzymują jakieś specjalne oznaczenie podczas gry, żeby inni gracze wiedzieli, że nie
mają do czynienia z amatorem :)



Już odpowiadam :)

1) Na Twoim kompie BF2142 spokojnie ruszy w średnich detalach. Jeśli nie straszne Ci dłuższe ładowanie i doczytywanie gry na początku rozgrywki (chrupanie po wejściu na mapę), będziesz mógł zaryzykowac i włączyc kilka opcji na high. BF2142 chodzi odrobinę lepiej niż BF2 - choc często zależy to od danego komputera.

2) Gra NIE będzie miała zaaplikowanego patcha. To właściwie nie jest patch tylko uaktualniony plik startowy mający na celu utrudnic życie piratom i ludziom którzy chcieli pograc przed premierą...

3) Początek przyszłego tygodnia - nie wcześniej ;)

4) Ja gram najczęściej szturmowcem gdyż nie dośc, że dobrze walczy to może leczyc siebie i innych (później może też reanimowac). Snajper jest dla kamperów i ludzi ogólnie mówiąc spokojniejszych. Gośc z bazooką to po prostu niszczyciel ciężkiego sprzętu wroga. No a zapatrzeniowiec jest jednostką której zadaniem jest wsparcie szturmowców (choc sam też potrafi sobie poradzic). Każdą klasą gra się inaczej - nie radzę grac TYLKO jedną. Dobrze jest byc wszechstronnym.

5) Tak, ja rezerwowałem swój nick, ale nie w obawie że mi go ktoś zwędzi tylko raczej z ciekawości ;) Taka rejestracja dała mi ikonkę BF2 przy nicku i fakt że już na starcie zaczynałem z awansem na drugą rangę. Czyli tak jak widac są to raczej pierdoły ;)


Co do dema BF2142 - JEST TYLKO 1 DEMO !!! POZWALA ONO TYLKO NA ROZGRYWKĘ W MULTI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:32, BiShopKF napisał:

> 3) Spodziewałem się, że grę dostanę na weekend, jednak Vramin coś wspomniało poniedziałku...

Dnia 19.10.2006 o 19:32, BiShopKF napisał:

3) Początek przyszłego tygodnia - nie wcześniej ;)


Winien jestem wyjaśnienie - na stronie empiku napisali, że będzie dostępna od 20.10, a BiShopKF już nabył. Ewidentne przekłamanie, które zacytowałem w dobrej wierze. Na gram.pl napisano wcześniej że wysyłka też 20.10, a dziś można przeczytać że jednak 19.10 (czyli dziś). Masterlink ma dostarczyć następnego dnia, więc (cytując króla Dezmoda ;) ) sam nie wiem co o tym myśleć. Kasę mam przygotowaną, jeśli jakimś cudem jutro dowiozą to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post, ale właśnie sprawdziłem swoje zamówienie w sklepie gram.pl - figuruje jako wysłane :) Czyli jest szansa że jutro jednak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już BFa :) Tylko, że teraz jest problem.. Mianowicie chodzi o to, że gra nie wyszukuje serwerów. Mam zaaplikowanego najnowszego patcha, więc nie wiem w czym problem... Po prostu nie widzę żadnych serweró. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 19:19, Tasior14 napisał:

mam ten sam problem !!:p


U mnie już jest ok. Może po prostu gra jeszcze nie widziała patcha, ale teraz już jest ok, choć problemy ze stabilnością jednak są... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zonk. Nie wiem czemu zabrało mi ponad 100 pkt. Wczoraj kończąc grę miałem ponad 770 a dziś włączam grę i mam 642 + plus zabrane wszystkie odznaki i medale za wczorajszą grę :///
Nie gram dla statystyk, ale skoro już coś takiego wpowadzili to wolałbym żeby przedstawiały one stan faktyczny a przez takie błędy jest to mocno utrudnione - szkoda :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 12:43, jarekcielebak6 napisał:

Zapraszam wszystkich na stronę o BATTLEFIELD 2142 [***].
Szukamy modertorów,redaktorów oraz osób,które będą pomagać Nam w rozpowszechnianiu serwisu.Pozdrawiam
wszytkich graczy.



móglbym się zgłosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Na forum nie mozna umieszcac reklam jako tako. Oczywiscie nikt nie moze Ci zabronic podawania informacji o poszukiwaniu ludzi do strony o takiej czy innej grze i podawaniu adresu strony poprzezkomunikator internetowy :). Adres www skasowalem, reszta jak najbardziej moze zostac :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj rowniez, ze pogrubienie sluzy do wyroznienia pewnych fragmentow Twoje wypowiedzi. Nie pisz wiec taka czcionka, bo nie jest to mile widzane. Do tego, nie wstawiaj rowniez obrazkow do postow jesli nie sa zwiazane z trescia posta. Umieszczanie emotikonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ppotrzebuje pomocy mam orginalną wersje bat2142 ale nie chce mi sie zarejstrować pod koniec rejestrackji pisze że muj serial jes nieporptawny lub używany nie kupiłem gry po to aby grać na 4 planszach w trybie dla jednego gracza pomocy
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 19:25, Aleks12 napisał:

ppotrzebuje pomocy mam orginalną wersje bat2142 ale nie chce mi sie zarejstrować pod koniec
rejestrackji pisze że muj serial jes nieporptawny lub używany nie kupiłem gry po to aby grać
na 4 planszach w trybie dla jednego gracza pomocy
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Moze, zle wpisales cd-key? Wogole do zrobienia konta nie trzeba wpisywac cd-key''a gdzie ty to rejstrujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować