Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2006 o 21:12, bartheez napisał:

Jaką już macie rangę? Ja teraz mam Corporal Gold i jadę na młodszego kaprala na 750 pkt :)

nie ma njnowszego battlefirlda, ale podobno jest super, a spotkania z battle walkerem szybko się nie zapomina, może dalibyście jakieś fajne screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:32, bartheez napisał:

Gdyby 2142 nie był tak zabugowany to byłoby ok. Dacie wiarę, że na moim sprzęcie na medium
z wyłączonym AA się dosyć tnie?


Ale niema tyle bugow co BF2! Co do silnika to nic nie poprawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:32, bartheez napisał:

Gdyby 2142 nie był tak zabugowany to byłoby ok. Dacie wiarę, że na moim sprzęcie na medium
z wyłączonym AA się dosyć tnie?


Może... Ale u mnie (Athlon 2500+, GF FX 6600 GT, 2 GB RAM) z detalami na high i bez AA działa dobrze. Co do zabugowania, to może naprawią to patche. Mnie gra się fajnie, grunt to trafić do dobrej drużyny której chce się grać teamowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:33, Snake_GMC napisał:

Jest dość sporo błędów, ale mi się gra przednio. Wkurza mnie tylko to, że w takich grach przypadkowe
drużyny rzadko grają drużynowo.

tak... ciężko jest się zgrać z przypadkowymi graczami, ponieważ zazwyczaj dbają tylko o swój tyłek ;/ grając w demie na porządku dziennym było bieganie na wrogim Tytanie za gościem który posiadając skrzynke z amunicją nie chciał się dzielić z innymi ;/ że o wyskakiwaniu pilotów którzy uważają pojazdy powietrzne (obfitujące w załogę) za transport nie wspomne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:53, Skwarek pl napisał:

> Jest dość sporo błędów, ale mi się gra przednio. Wkurza mnie tylko to, że w takich grach
przypadkowe
> drużyny rzadko grają drużynowo.
tak... ciężko jest się zgrać z przypadkowymi graczami, ponieważ zazwyczaj dbają tylko o swój
tyłek ;/ grając w demie na porządku dziennym było bieganie na wrogim Tytanie za gościem który
posiadając skrzynke z amunicją nie chciał się dzielić z innymi ;/ że o wyskakiwaniu pilotów
którzy uważają pojazdy powietrzne (obfitujące w załogę) za transport nie wspomne...


Dlatego trzeba grac ze znajomymi lub z klanem na serwie :). Najlepiej jeszcze do tego teamspeak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:48, Vramin napisał:

Co do zabugowania, to może naprawią to patche. Mnie gra się fajnie, grunt to trafić
do dobrej drużyny której chce się grać teamowo.


Ale nie można przecież cały czas liczyć na patche... EA tak koncertowo chrzani wszystko przez błędy i wpuszczanie kolejnych patch, które tylko psują zabawę, że nic tylko przyklasnąć :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 17:41, bartheez napisał:

EA tak koncertowo chrzani wszystko przez
błędy i wpuszczanie kolejnych patch, które tylko psują zabawę, że nic tylko przyklasnąć :|


Tak było w BF2 przed wypuszczeniem 2142. Miejmy nadzieję, że tu się postarają. Co nam pozostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:45, Kogamin napisał:

Słuchajcie...a mozę jakiś klan byśmy założyli w BF2142...co wy na to?


Klan z ludzmi, ktorzy nigdy nie byli w klanie to niezbyt dobry pomysl. Do tego bez sponsora na team speak i serwer klanowy. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 19:36, kombesista napisał:

He,he. Asłyszeliście o tym: http://www.cdaction.com.pl/?strona=newsy&newsid=3157
??

Chyba rzeczywiście tym razem EA "lekko" przesadziło. :\



Na to straszliwe "wysyłanie" chcąc czy nie zgadzamy się w chwili instalacji gry...

Co do klanu to popieram wypowiedź ProChaoS''a. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:33, Snake_GMC napisał:

Jest dość sporo błędów, ale mi się gra przednio. Wkurza mnie tylko to, że w takich grach przypadkowe
drużyny rzadko grają drużynowo.

masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:59, ProChaoS napisał:

> > Jest dość sporo błędów, ale mi się gra przednio. Wkurza mnie tylko to, że w takich
grach
> przypadkowe
> > drużyny rzadko grają drużynowo.
> tak... ciężko jest się zgrać z przypadkowymi graczami, ponieważ zazwyczaj dbają tylko
o swój
> tyłek ;/ grając w demie na porządku dziennym było bieganie na wrogim Tytanie za gościem
który
> posiadając skrzynke z amunicją nie chciał się dzielić z innymi ;/ że o wyskakiwaniu pilotów

> którzy uważają pojazdy powietrzne (obfitujące w załogę) za transport nie wspomne...

Dlatego trzeba grac ze znajomymi lub z klanem na serwie :). Najlepiej jeszcze do tego teamspeak.

na szczęscie są wyjątki, zdarzyło mi się grać z gościem (sanitariusz) który bardziej dbał o moje poślady niż o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:59, ProChaoS napisał:

> > Jest dość sporo błędów, ale mi się gra przednio. Wkurza mnie tylko to, że w takich
grach
> przypadkowe
> > drużyny rzadko grają drużynowo.
> tak... ciężko jest się zgrać z przypadkowymi graczami, ponieważ zazwyczaj dbają tylko
o swój
> tyłek ;/ grając w demie na porządku dziennym było bieganie na wrogim Tytanie za gościem
który
> posiadając skrzynke z amunicją nie chciał się dzielić z innymi ;/ że o wyskakiwaniu pilotów

> którzy uważają pojazdy powietrzne (obfitujące w załogę) za transport nie wspomne...

Dlatego trzeba grac ze znajomymi lub z klanem na serwie :). Najlepiej jeszcze do tego teamspeak.

na szczęscie są wyjątki, zdarzyło mi się grać z gościem (sanitariusz) który bardziej dbał o moje poślady niż o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować