Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 21:19, yashima napisał:

Mam takie pytanie....
Jak można przesunąc tytana?
Bo widziałem kilkakrotnie przesunietego w poblize tytana przeciwnika...
Jak się to robi i czy trzeba byc komandorem?


@Yashima
Czytałem coś o tym i była tak opcja, że wymagana jest pozycja commandera.Tylko on może poruszyć tym stateczkiem. (z doświadczenia tego nie wiem bo jak widzicie wyżej BF2142 nie mam^^).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:06, Kropek13 napisał:

> > Cholera, a ja mam taki "psikus", że po załadowaniu mapy (10 minut, chyba, że komp
ma dobry
>
> > dzień, to 5 minut ;) ) widzę wszystko na żółto :/ Poza tym do gry by się przydało
1 gb
> ramu
> > :)
>
> A jaki masz sprzet? Podaj wszystko + wersje sterownikow karty i Dx.

AMD Athlon XP 1700+ kręcony (jak narazie) na 1800+
512 ramu (będzie 1 gb ;])
Grafa Radeon 9100 128mb (chwilowy zamiennik zamiast GeForce 7600GS)
MoBo EPoX 8RDA3+


Wina karty graficznej... Ma juz swoje lata. Jak bedziesz mial tego GF to nie bedzie problemow no i jak dodasz 512 ramu bedzie napewno gralo sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 22:20, Amphibian napisał:

A ja właśnie chcę się dowiedzieć jak to wygląda z nowy Battlefieldem.
Planuję kupić, ale nie wiem czy warto?
Jak tam wyszła EA gierka gracze?


Gra jest naprawde super. No, ale jak to BF ma pelno bugow... ktore wkurzaja bardziej, a nie ktore mniej. Ale polecam naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:11, ProChaoS napisał:

>

Gra jest naprawde super. No, ale jak to BF ma pelno bugow... ktore wkurzaja bardziej, a nie
ktore mniej. Ale polecam naprawde.

To myślę, że się skuszę, jeszcze wPLN dołożę i chyba nie wyjdzie tak drogo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam, ponieważ lubię S-F. Poza tym rzeczywiście jest mnóstwo bugów, szczególnie taki, że można nabijać sporo punktów. Na szczęście EA kasuje za to konta.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos mialby wybierac miedzy Bf2 a Bf2142 to zdecydowanie polecam Bf2. Wbrew pozorom ilosc graczy wciaz ogromna a oferowanych opcji wiecej. Bf2142 jest dobry ale nie swietny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowego BF''a gra się świetnie...sporo rzeczy zostało poprawionych (kod sieciowy). Zdecydowanie polecam fanom serii i graczom lubiących S-F...na pewno będziecie zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:04, Lantis1980 napisał:

Mam problem z Battlefield 2142, a mianowicie jak mam odblokować dostęp do modyfikacji uzbrojenia-gram
bez dostempu do neta


Musisz grac przez neta zeby odblokowac eq. Albo sciagnac moda unlock cos tam nie pamietam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest fajowa, zwłaszcza nowy tryb : tryb tytanów.
Ciekawie jest zwłaszcza być kapitanem durżyny ( ale takiej która ma przynajmniej 5 lub 6 graczy, miałem tak 2 razy) lub komendantem ( 5 razy komendantem UE), chociaż to drugie jak chce się wygrać, to więcej czasu niż na strzelaniu się, spedza się na zarządzaniu drużynami( najczęściej z tytana).
Ja gram w B2142 od tygodnia ( gre mam od miesiąca ale wcześniej w nią nie grałem) i mam teraz poziom złoty kapral (lub srebrny młodszy kapral, który jest o dziwo wyższym poziomem), gram mechanikiem.
Do Midnajta: nikt nie pisał bo wszyscy w tą gre grają zamiast tu pisać.
Ja tak samo. Pozdro:)-

PS. Szukam klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie pisze bo ta gra jest mniej popularna i gorsza niz BF2. tak ocenili wszyscy recenzenci i tak ocenila wiekszosc graczy. O ile BF2 zgarnial noty 8/10 czy tez 9/10 tak 2142 ma max 7/10 ;] Oferuje mniej i na mniejsza skale. Serwerow jest etz mniej i graczy pomimo tego, ze BF2 juz ma ponad rok. Tylko, ze nikt nie rzuci Bf2 bo tu ma lepsa grafe bo w tej materii nic sie nie zmienilo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:45, Lailonn napisał:

Nikt nie pisze bo ta gra jest mniej popularna i gorsza niz BF2. tak ocenili wszyscy recenzenci
i tak ocenila wiekszosc graczy. O ile BF2 zgarnial noty 8/10 czy tez 9/10 tak 2142 ma max 7/10
;] Oferuje mniej i na mniejsza skale. Serwerow jest etz mniej i graczy pomimo tego, ze BF2
juz ma ponad rok. Tylko, ze nikt nie rzuci Bf2 bo tu ma lepsa grafe bo w tej materii nic sie
nie zmienilo ;]


Tylko grafa?
A tyrb Tytana ?
Ja mam BF2 i jakoś bardziej niż ten do gustu mi nie przypadł.
Z resztą jest tak: jak gram to nie mam czasu na gadanie na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tryb tytana ok ale w modyfikacjach DARMOWYCH do BF2(nie wyjda pod BF2142) jest duzo wiecej trybow, map, pojazdow niz moglbys sobie wymarzyc np Frontline, Nuke Objective, Extraction

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 15:45, Lailonn napisał:

Nikt nie pisze bo ta gra jest mniej popularna i gorsza niz BF2. tak ocenili wszyscy recenzenci
i tak ocenila wiekszosc graczy. O ile BF2 zgarnial noty 8/10 czy tez 9/10 tak 2142 ma max 7/10
;] Oferuje mniej i na mniejsza skale. Serwerow jest etz mniej i graczy pomimo tego, ze BF2
juz ma ponad rok. Tylko, ze nikt nie rzuci Bf2 bo tu ma lepsa grafe bo w tej materii nic sie
nie zmienilo ;]


Ja mialem BF2 i gralem bardzo duzo. Ale ilosc bugow zniechecila mnie do grania i razem z dodatkie SF sprzedalem za ponad 100 zl. Teraz ciupie w BF2142, gra ma rowniez mase bugow, ale jest ciekawsza niz BF2. Ale i tak jak wyjdzie ET:QW to czeka ja taki sam los jak BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest ciekawsze? Mniej broni? Mniej pojazdow?(tu to juz w ogole) Brak nowej grafy? Prawda jest taka, ze 2142 moglby byc dodatkiem do Bf2 ale wtedy by nie mogli zawolac 130zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 16:57, Lailonn napisał:

A co jest ciekawsze? Mniej broni? Mniej pojazdow?(tu to juz w ogole) Brak nowej grafy? Prawda
jest taka, ze 2142 moglby byc dodatkiem do Bf2 ale wtedy by nie mogli zawolac 130zl ;]


Dodatkiem? Zastanow sie co mowisz. W Bf2 mamy czasy terazniejsze, a tu nagle dodatek przyszlosci...
Moze jest mniej broni i mniej pojazdow, ale co z tego? Fajniej sie gra mapy sa bardziej przemyslane niz w bf2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:03, Szympek napisał:

Czy Battlefied 2142 pójdzie mi na tym kompie?
Amd athlon 2000+
768mb ram
Geforce 6600 256mb ( i Geforce 6200 256 mb)


Pujsc pujdzie, ale bedziesz musial grac na serwerach max z 20 graczami. Inaczej bedziesz mial sciny. Preferuje zainstalowanie dema i sprawdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować