Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Wiesz dla mnie to, ze nastepuje zmiana w czasie nie tluamczy dlaczego cos ma byc 2x drozsze niz powinno ;] Jak widac po ilosci graczy oraz recenzjach, innych tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:26, Lailonn napisał:

Wiesz dla mnie to, ze nastepuje zmiana w czasie nie tluamczy dlaczego cos ma byc 2x drozsze
niz powinno ;] Jak widac po ilosci graczy oraz recenzjach, innych tez nie


Wiadomo cena jest troche przegieta. Ale powiedz mi taka rzecz grales w ogole w bf2142? Bo cos mi sie wydaje, ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 17:40, Lailonn napisał:

Nie no nie gralem. Nawet nie mam wszystkich mozliwych czesci Bfa i dodatkow. Nie jestem tez
redaktorem battlefield.pl ;>


Odpowiem Ci tak:
Mam wszystkie części BF (1942,1942 secred weapon, 1942 (dodatk był o włoszech ale nie pamiętam nazwy), Vietnam, BF2 i BF2142), i powiem ci że w 1942 też było dużo bugów, ale swego czasu też się świetnie grało.
Acha, nie mam dodatków do BF2.
Jeśli nie wypisałem jakiegoś dodatku do BF 1942 to znaczy że zapomniałem o nim wspomnieć.

PS. Szukam klanu.
ProChaos, znasz jakiś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:12, Blazej M napisał:

Słuchajcie chłopaki chcę sie dowiedziec czy BF 2142 jest fajny bo nie wiem czy go kupic a ludzie
na niecie róznie sie o nim wypowidali...



Jest dobry,wiele nowości oczywiście rozgrywa się w przyszłości,lepsza grafika i wogóle bajery
Ja polecam odsylam tu zobacz- http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:15, pro evo napisał:

> Słuchajcie chłopaki chcę sie dowiedziec czy BF 2142 jest fajny bo nie wiem czy go kupic
a ludzie
> na niecie róznie sie o nim wypowidali...


Jest dobry,wiele nowości oczywiście rozgrywa się w przyszłości,lepsza grafika i wogóle bajery
Ja polecam odsylam tu zobacz- http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6939

No grafa widac bardzo fajna. Tylko mam takie wrażenie jakby utracił troche ten klimat, bo wiesz Bf to jednak mp40 i plaże Normandii... z tym mi sie kojazy, ale ten noey tez moze byc fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:21, pro evo napisał:

Tak,zdecydowanie starsze battlefieldy byly lepsze,ja jednak bardziej polecam aobyś zakupil
battlefield 2 albo 1942 chyba :/

Mam BF2 i mi sie podoba, fajne jest to ze są te stingery, Hellfire''y na smigłowcach... to jes fajne ale ten Bf 2142 moze byc taki troche przebajerzony... mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:07, Sonic1575 napisał:

> Nie no nie gralem. Nawet nie mam wszystkich mozliwych czesci Bfa i dodatkow. Nie jestem
tez
> redaktorem battlefield.pl ;>

Odpowiem Ci tak:
Mam wszystkie części BF (1942,1942 secred weapon, 1942 (dodatk był o włoszech ale nie pamiętam
nazwy), Vietnam, BF2 i BF2142), i powiem ci że w 1942 też było dużo bugów, ale swego czasu
też się świetnie grało.
Acha, nie mam dodatków do BF2.
Jeśli nie wypisałem jakiegoś dodatku do BF 1942 to znaczy że zapomniałem o nim wspomnieć.

PS. Szukam klanu.
ProChaos, znasz jakiś ?


Znam rozne klany :) ale jesli chcesz cos konkretnego to wejdz na forum na stronie www.battlefield.pl i tam jest dzial o rekrutacji do klanow.

Pzdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh oszukuja cie "w zywe" oczy. BF2142 ma identyczna grafike jak BF2 co wie kazdy gracz tej serii. Jedyne co dodano to efekt sniegu ;]

Jesli masz wybierac bf2 czy bf2142 wybierz BF2-nie pozalujesz. CHyba, ze podobaja ci sie klimaty futurystyczne to 2142 moze ci sie bardziej spodobac. Pamietaj tylko, ze 2142 oferuje mniej niz bf2 ;] Duzo mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:52, Lailonn napisał:

Ehh oszukuja cie "w zywe" oczy. BF2142 ma identyczna grafike jak BF2 co wie kazdy gracz tej
serii. Jedyne co dodano to efekt sniegu ;]

Jesli masz wybierac bf2 czy bf2142 wybierz BF2-nie pozalujesz. CHyba, ze podobaja ci sie klimaty
futurystyczne to 2142 moze ci sie bardziej spodobac. Pamietaj tylko, ze 2142 oferuje mniej
niz bf2 ;] Duzo mniej...

Ja mam BF''a 2 i mi sie bardzo podoba. Skoro tak twierdzisz to nie opłaca sie kupowac BF 2142
P.S pogrywa z was ktos moze w CS''a?? bo widze ze nie ma tu zadnego tematu nawet na forum a to gra godna uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje z jednym malym ale. Patche do 1942 porpawialy i dodawaly. W koncu byl bardzo dobra produkcja. W przypadku Bf2 patche ciagle cos psuly zamiast naprawiac(dzis gracze ciesza sie tym, ze EA juz nie wyda wiecej patchy do gry - nie spotykana reakcja...)i tak samo jest w Bf2142 gdzie wydano juz 3 patche z czego jeden to patch do patcha. Bledow dalej mnostwo pozostalo i na wiele bym nie liczyl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:54, Lailonn napisał:

Masz racje z jednym malym ale. Patche do 1942 porpawialy i dodawaly. W koncu byl bardzo dobra
produkcja. W przypadku Bf2 patche ciagle cos psuly zamiast naprawiac(dzis gracze ciesza sie
tym, ze EA juz nie wyda wiecej patchy do gry - nie spotykana reakcja...)i tak samo jest w Bf2142
gdzie wydano juz 3 patche z czego jeden to patch do patcha. Bledow dalej mnostwo pozostalo
i na wiele bym nie liczyl ;]

Patch do patcha <lol2> rozwalilo mnie to...
P.S Stary podał bys mi swoje GG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 19:54, Lailonn napisał:


Mam szansę na to, że w demku będą naliczały mi się statystyki? Pograłem troszkę, gierka nienajlepsza, ale zjadliwa, tylko nudzą mi się już te same graty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:05, Sztywny-pl napisał:

>
Mam szansę na to, że w demku będą naliczały mi się statystyki? Pograłem troszkę, gierka nienajlepsza,
ale zjadliwa, tylko nudzą mi się już te same graty ;)


Nie statystyki nie naliczają sie w demie. Musisz miec full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować