Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Hmmm mam dość dziwny problem. Mianowicie: po dłuższej przerwie jak odpaliłem BF2142 okazało się że mam odblokowany całt sprzęt (mimo że dosłużyłem się dopiero Kaprala i jest to niemożliwe bym odkrył cały stuff, z resztą pamiętałbym o tym). Czy w ten weekend jakaś promocja jest żeby popróbować sprzęt a ja nic nie wiem, czy mi coś się pochrzaniło z kontem. Ostatnio sporo programów u mnie na kompie przestało prawidłowo działać. Zastanawiam się czy nie zapodać o tym info na pomoc techniczą EA, bo obawiam się czy nie zostanie mi zawieszone konto jeśli uznają że stosuje jakiś program zewnętrzny albo inne machlojki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem (?). Jednak muszę się przyznać, że nawet mi się on podobał do dziś, kiedy to spróbowałem się połączyć z serwerem EA i się zalogować. Jak na razie serwer nie działa. Myślę, że chłopaki się kapnęły że coś jest nie tak i naprawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy.. to nie że oni się kapneli tylko była.. promocja/event :P przez weekend wszystkie rzeczy odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 13:44, Kafar napisał:

Chłopcy.. to nie że oni się kapneli tylko była.. promocja/event :P przez weekend wszystkie
rzeczy odblokowane.



... a dzisiaj w ramach promocji nie można się połączyć z serwerem statystyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak coś sądziłem że event. Kłopot polega na tym że jak wyłączałem BF to miałem zamiast kaprala stopień rekruta z paskiem do końca wypełnionym i normalną liczbą punktów. Jak to też promocja, to ja za takie dobrodziejstwa podziękuje. Druga rzecz że ten event całą zabawę psuje. Przecież rzecz poza dobrą rozgrywką oczywiście, polega na samodzielnym odkrywaniu nowego sprzętu. A w wypadku jak dano mi do ręki nowy sprzęt, a po weekendzie mi się go zabiera czuję się lekko zdezorientowany. No i nie ma radochy z odkrywania nowego stuffu. Chyba że w najbliższym uaktualnieniu mają zamiar dodać coś nowego, jednak szczerze w to wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 23:15, Paladyn Rage napisał:

Tak coś sądziłem że event. Kłopot polega na tym że jak wyłączałem BF to miałem zamiast kaprala
stopień rekruta z paskiem do końca wypełnionym i normalną liczbą punktów. Jak to też promocja,
to ja za takie dobrodziejstwa podziękuje. Druga rzecz że ten event całą zabawę psuje. Przecież
rzecz poza dobrą rozgrywką oczywiście, polega na samodzielnym odkrywaniu nowego sprzętu. A
w wypadku jak dano mi do ręki nowy sprzęt, a po weekendzie mi się go zabiera czuję się lekko
zdezorientowany. No i nie ma radochy z odkrywania nowego stuffu. Chyba że w najbliższym uaktualnieniu
mają zamiar dodać coś nowego, jednak szczerze w to wątpie.


Czasami są takie błędy ale punkty i wszystko jest normalne wiec sie tym nie przejmuj i po prostu graj. Czesto tak mam ale coz.. panom z DICE menu i wyszukiwarki nigdy dobrze nie wychodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niestety niestepujący problem.. skasowałem bf2142 ale nie odinstalowałem :( i nie mogę usunąć z dodaj usuń i gra od nowa mi się nie chce zainstalować :/ ktoś zna radę? z rejestru usunąłem wszystko co EA i Battlefield :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 00:28, Lailonn napisał:

A wystarczy czytywac www.battlefield.pl i forum aby byc na bierzaco. No ale lepiej sie dziwic
"co sie stalo?" ;/


Oczywiście, chylę czoła że nie mogę być taki mądry, wspaniały a przede wszystkim tolerancyjny jak ty. My bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem łatkę 1.20, i pomimo wystarczającej teoretycznie ilości na dysku, nie może się zainstalować. Słyszę jak zrzuca dane na dysk, a później wyłącza się, kończąc mniej więcej w połowie. O co chodzi do cholery ? Nie mogę przez to grać w BF''a bo widzę średnio tylko 20 serverów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 23:38, Paladyn Rage napisał:

Mam ten sam problem. Skąd ściągałeś patch? Najlepiej podaj linka.


Szczerze mówiąc ściągnąłem go ze strony na którą skierowała mnie gra. Wątpię aby miało to jakieś znaczenie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna... najbardziej podoba mi się mapa Cerbere Landing, cała masa miejsko-leśnych walk w zimowych klimatach :)
I punkty lecą dużo szybciej niż w Battlefield 2 (przynajmniej mi xD), Wam też?
Jeszcze jedno.. mam odblokowanego Vossa dla szturmowca, granat EMP dla zaopatrzeniowca i Lamberta dla zwiadowcy. Przy następnym awansie odblokować w końcu granaty, czy dalej iść w rozwijanie zaopatrzeniowca aż do nowego CKM''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:08, Sztywny-pl napisał:

Ta gra jest świetna... najbardziej podoba mi się mapa Cerbere Landing, cała masa miejsko-leśnych
walk w zimowych klimatach :)
I punkty lecą dużo szybciej niż w Battlefield 2 (przynajmniej mi xD), Wam też?
Jeszcze jedno.. mam odblokowanego Vossa dla szturmowca, granat EMP dla zaopatrzeniowca i Lamberta
dla zwiadowcy. Przy następnym awansie odblokować w końcu granaty, czy dalej iść w rozwijanie
zaopatrzeniowca aż do nowego CKM''u?


Tak naprawdę odblokowuj po mału wszystko bo i tak jak ci ładnie idzie to niedługo wszystko odblokujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:00, MateoKiszlo napisał:

> Mam ten sam problem. Skąd ściągałeś patch? Najlepiej podaj linka.

Szczerze mówiąc ściągnąłem go ze strony na którą skierowała mnie gra. Wątpię aby miało to jakieś
znaczenie :]


Kto wie. W sumie kijowo że gra nie posiada automatycznej opcji update''u. Ja chyba spróbuje przeinstalować, i wtedy aktualizować. Wątpie czy coś da, ale warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:29, MateoKiszlo napisał:

Ściągnąłem łatkę 1.20, i pomimo wystarczającej teoretycznie ilości na dysku, nie może się zainstalować.
Słyszę jak zrzuca dane na dysk, a później wyłącza się, kończąc mniej więcej w połowie. O co
chodzi do cholery ? Nie mogę przez to grać w BF''a bo widzę średnio tylko 20 serverów ...



Do instalacji jakiegokolwiek patcha do BFa, potrzeba CO NAJMNIEJ 2 gb na dysku C (czyli na partycji na której znajduje się Windows).
Nie zaszkodzi też dużo miejsca na partycji na której znajduje się sama gra (zakładając, że znajduje się na innej niż system).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 19:39, BiShopKF napisał:

Do instalacji jakiegokolwiek patcha do BFa, potrzeba CO NAJMNIEJ 2 gb na dysku C


No to bomba ... Ja mam 500 MB i w najbliższym czasie nie przewiduje zmian :] W każdym razie dzięki za info ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój konfig: Athlon 64 3000, 1024 MB DDRAM, GeForce 6600 GT. Na jakich detalach pogram w Battlefielda 2142? Jeszcze jedno pytanie: na czym polegają te reklamy w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:52, squeglee napisał:

Mój konfig: Athlon 64 3000, 1024 MB DDRAM, GeForce 6600 GT. Na jakich detalach pogram w Battlefielda
2142? Jeszcze jedno pytanie: na czym polegają te reklamy w grze?


Pewnie że potniesz i to nawet bardzo ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować