Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Heh... BF2142 była pierwszą grą serii z którą się styknąłem :D jedyne co mnie denerwuje w tej grze to ograniczenie botów i brak trybu tytana w grze z botami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:45, Ecko09 napisał:

> Ty też jesteś spoko!Po co ci lista bugów ?

Bo nie wiem czy warto to kupować. W CDA bugi mnie odrzuciły, ale zdam się jeszcze na wasze
zdanie.



Akurat w tym wypadku CDA się nie sugeruj. Eld ma wrodzoną awersję do BF-ów. Początkowo ja również zasugerowałem się jego recenzją, przez co straciłem 3 miechy zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 18:24, ProChaoS napisał:

Moje zdanie jest takie. Wygrane mam już w bf 150h i powiem Ci jedno. To kawał gó... :) nie
kupuj tego crapu już lepiej bf2.


Refleks Rewolwerowca... Już po 150 godzinach? Eh, pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja gram w BF2142 jakieś 11h - oczywiście nie jest to czas, który pozwala mi na wydanie całkowicie pełnej i obiektywnej opinii. Napewno nie jest nudno - tryb Tytan jest genialny i daje mnóstwo polotu grze i sprawia, że nie za bardzo da się "campić". Co do samego assaultu to już nie jest tak fajnie, ale zawsze można sobie trochę pojeździć i polatać tym i owym co prawda również z lepszym lub gorszym skutkiem - jednak z pomocą przychodzi opcja katapultowania się w samolotach i wystrzeliwania kapsuł z APC, które są imo genialne. W razie niebezpieczeństwa czmych i już nas nie ma. Można też ładnie dostać się w niedostępne miejsca nie mówiąc już o tym, że można całkiem sprawnie przemieszczać się za ich pomocą po battlefieldzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem grałem już w single player bez problemu ale jak chciałem zagrac w gre wieloosobową wchodze na jakiś serwer jestem przez 10 sekund i wywala mnie spowrotem do listy serwerów i pojawia się sam komunikat

"PUNKBUSTER"

i nic więcej spędziłem 2 godziny szukając odpowiedzi updatowałem punk buster próbowałem probgramów pbweb i pbsetup i też nic wpróbowałem Wszystko ze strony głównej punkbustera i też nic.
z 8 razy reinstalowałem gre też nic.

Prosze o szybką pomoc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi wyjaśnić, co to za spluwka i jak ją mozna zdobyć? Podniosłem kita jakiegoś medyka, a tu proszę, takie coś...

20070507080825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Battlefielda 1942 wszystkie dodatki i battlefield 2 ale nie wiem czy tego kupić bo mi wszyscy co mają tą grę mówili że w porównaniu do tamtych to to takie jest cieńkie--->co o tym sądzicie (grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:15, Baluk25 napisał:

Ja grałem w Battlefielda 1942 wszystkie dodatki i battlefield 2 ale nie wiem czy tego kupić
bo mi wszyscy co mają tą grę mówili że w porównaniu do tamtych to to takie jest cieńkie--->co
o tym sądzicie (grze)


Jeżeli podobał Ci się BF2 i lubisz futurystyczne klimaty to wal śmiało:D. Ma błędy, niedoróbki i mimo że została zjechana przez opinie (min:Eld z CDA[wyśmiałem tą recke]) sprzedała się doskonale. Swiadczy to o tym, że jest to gra jak najbardziej warta uwagi. Ja również polecam z całego serca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:15, Baluk25 napisał:

Ja grałem w Battlefielda 1942 wszystkie dodatki i battlefield 2 ale nie wiem czy tego kupić
bo mi wszyscy co mają tą grę mówili że w porównaniu do tamtych to to takie jest cieńkie--->co
o tym sądzicie (grze)

Battelfield jest lepszy bo ma klimat taki wojenny a ten najnowszy jakiś taki nowoczesny nieudany ja ci nie radzę kupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 09:15, Baluk25 napisał:

Ja grałem w Battlefielda 1942 wszystkie dodatki i battlefield 2 ale nie wiem czy tego kupić
bo mi wszyscy co mają tą grę mówili że w porównaniu do tamtych to to takie jest cieńkie--->co
o tym sądzicie (grze)

Przepraszam Battelfield 2 jest lepszy od Battlefield 2142 klimatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:07, BiShopKF napisał:

Ludzie, opieranie się o opinię w CDA jest delikatnie mówiąc... niewskazane...

W BF2142 walka infantry jest dla mnie znacznie przyjemniejsza niż w BF2. Także szybkość dołączania
do serwera i łączenia z kontem jest znacznie lepsza. Ale to chyba już wszystkie plusy... :/
W BF2 są znacznie ciekawsze mapy, a także większa różnorodność pojazdów. Także tematyka (współczesny
konflikt) jest znacznie mi bliższa niż przyszłościowe walki w BF2142.

Czekałem na BF2142 z utęsknieniem, jednak to co otrzymałem nie przykuło mnie na długo do monitora
(2-3 miesiące, w BF2 grałem od premiery aż do wyjścia BF2142).

Mam nadzieję, że ET:QW będzie mogło mi godnie zastąpić Battlefield''a :)))


Kończysz z BF''em?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 18:26, Kogamin napisał:

Kończysz z BF''em?!?!?!


W chwili obecnej nic mnie już przy nim nie trzyma :/ Czasem sobie tylko sporadycznie włączam. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań :
Posiadam BF2 + JS
czy w BF2142 będe miał te same konto z BF2 ?
Nadal są odznaczenia i stopień ?
ile jest map
są duże ?
ile rodzajów broni ?
jakie wymagania ?
warto kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy warto kupić grę dla trybu multi? (Bo w sumie po to chciałbym kupić tą gre. Czy gra nie jest taka nooberska że ktoś wejdzie do robota łubu dubu i wszyscy nie żyją? Kto z kim walczy w tej grze? Ludzi vs roboty? Jak ogólnie się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam problem grałem już w single player bez problemu ale jak chciałem zagrac w gre wieloosobową wchodze na jakiś serwer jestem przez 10 sekund i wywala mnie spowrotem do listy serwerów i pojawia się sam komunikat"

"PUNKBUSTER"

Ponawiam pytanie bo u mnie dzieje sie to samo co u rycia6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować