Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 12:50, Farmer Widomo napisał:

Uhh :) Wstyd mi pisać czwarty już post pod rząd :)
Ale mam takie pytanie. Jaka jest najlepsza broń w Battlefieldzie? Bo ktoś mi mówił że Karabinek
Lamberta.


Chodzą słuchy, iż dotychczas najlepszy jest Krylov (podstawowa broń dla Rosjan)

Dnia 27.06.2007 o 12:50, Farmer Widomo napisał:

PS. Zaliczyłem dzisiaj 2 nieśmiertelniki po zabiciu nożem! :)


Ja zabiłem swego czasu 19 nożem w rundzie, ale się tym nie chwalę :P

Co do forumowego klanu - takie inicjatywy nie mają większego sensu, albowiem upadają równie szybko co przychodzą. Zapomnij o tym, i lepiej dołącz do jakiegoś istniejącego (oczywiście kiedy nabierzesz skill''a). Tryb tytan może i jest boski, ale wielu tego nie zazna, ze względu na jego antyoptymalizację.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie teraz bardziej spodbał mi się Conquest :)
A co do clanów , jaki jest słabszy (dobrze by było Polski ) clan do którego najszybciej bym mógł dołączyć?
Bo wiem że napewno nie do Wildy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, teraz już nie można grać bez Northern Strike''a? Bo po dłuższej przerwie próbowałem się podłączyć i ni huhu jak to by rzekł jeden pan korzystający z usług Tele2, upatchować też się nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 10:55, sird napisał:

Miałem to samo, firewall blokował mi PunkBustera

Jak widać nie to samo... Miałem za starego PunkBustera, poszperałem w necie, dowiedziałem się, że nie ma co się bawić z patchami. Zrobiłem reinstala gry i wszystko śmiga ładnie ;]

@ Paladyn Rage
No a dlaczego miałoby się nie dać, w końcu EA nie zmusza do kupna NS. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:26, Farmer Widomo napisał:

A co do clanów , jaki jest słabszy (dobrze by było Polski ) clan do którego najszybciej bym
mógł dołączyć?


W PL4FC przyjmują (chyba) każdego - wpisz w google, i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Czy kiedy odblokowałem karabinek Lamberta i chcę odblokować lunetę ( unlock po stronie Zellera H ), to czy ta luneta będzie działała tym karabinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem i chciałbym zapytać o co w tym chodzi. Otóż dzisiaj grałem cały czas na servach knife only, ponieważ chciałem zdobyć Złotą Odznakę Kolekcjonera ( miałem już srebrną ). W pewnym momencie wyskoczył jakiś błąd sieci. Myślałem, że nie zaliczy mi tych punktów. Kiedy zrestartowałem kompa, punkty zostały podliczone. Sęk w tym, że było ich 158 na 150, a po odznace ani śladu. Poboczny warunek na tą odznakę także został spełniony. Może mi ktoś powiedzieć, czy da się coś z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 19:33, LuQeMaStEr napisał:

Mam mały problem i chciałbym zapytać o co w tym chodzi. Otóż dzisiaj grałem cały czas na servach
knife only, ponieważ chciałem zdobyć Złotą Odznakę Kolekcjonera ( miałem już srebrną ). W pewnym
momencie wyskoczył jakiś błąd sieci. Myślałem, że nie zaliczy mi tych punktów. Kiedy zrestartowałem
kompa, punkty zostały podliczone. Sęk w tym, że było ich 158 na 150, a po odznace ani śladu.
Poboczny warunek na tą odznakę także został spełniony. Może mi ktoś powiedzieć, czy da się
coś z tym zrobić ?


Spróbój wejśc na jakiś inny Serwer ja tak zrobiłem kiedy miałem z podniesieniem rangi daje dla przykładu miałem coś takiego 2023/1800 wlazłem na inny serwer i mi się pojawiła wiadomośc że otrzymałem range odrazu jak zdobyłem punkt na nowym serwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, też tak próbowałem. Odłączyłem się od poprzedniego serva i wszedłem na innego. Naliczyłem około 12 fragów i nic. Teraz mam już 176 na 150 i dalej nic. Już się boję, że nie dostanę tej odznaki, ponieważ w końcu za nią dostaje się 1000 PD.

P.S: Kiedy jakiś warunek na odznakę został spełnony to jest on "napisany" na biało czy na szaro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:53, LuQeMaStEr napisał:

Wiesz, też tak próbowałem. Odłączyłem się od poprzedniego serva i wszedłem na innego. Naliczyłem
około 12 fragów i nic. Teraz mam już 176 na 150 i dalej nic. Już się boję, że nie dostanę tej
odznaki, ponieważ w końcu za nią dostaje się 1000 PD.

P.S: Kiedy jakiś warunek na odznakę został spełnony to jest on "napisany" na biało czy na szaro
?


Może znowu miałeś pecha i znowu wlazłeś na spowolniony serwer spróbój zrobic tak jeszcze na 4 czy 5 innych serwerasz

mogło też byc tak że ten serwer na którym grałęm był nie rankowany

Ja miałem jeszcze sytuacje że nagle z 3000 punktów miałem coś takiego 0/0 :D po 3 dniach nie wiem kjakąś aktualizacje zrobili i wszystko do normy poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdam realcje z mojej gry :)
Otóż jeszcze niedawno starał się grać tylko na Tunis Harbor/Camp Gibraltar bo użwyłem przez ten czas głównie Zellera-H (świetna snajperka) . Ale ostatnio postanowiłem wrócić do swojego Vossa :) OK. Grałem, grałem..aż wreszcie mi się to znudziło wiec sięgnłem po starego dobrego Krylova :) OKazuje sięże jest to teraz moja ulubiona broń (celność) i wogóle miło mi się z niągra , polecam jej nie zsotawiać bo jest świetnym karabinem :) JAko że zminiłem już ulubioną klasę zmieniłem i mapy :) Teraz głownie gram : Camp Gibraltar/ Cerbere Landing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadochronu używasz spacją, a baretki, odznaki itp. to jest tak że zaliczasz warunki jednego dnia a za 3-4 dni dopiero dostajesz odznake, tzn. pewnego dnia wchodzisz to menu i ona juz tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzyczyłem grę od Kolegi, więc gram tylko w single Player. (A nawet bym nie popykał w necie bo mi się wiesza ;/) I mam pytania:
1.Jak sie ulecza (żeby dalej grali - ze stanu krytycznego)?
2.Co dają nieśmiertelniki?
3.Jakiś mały poradnik o wydawaniu rozkazów. (np. Atatkuj na tą pozycje, itp.)
4.W SP można modyfikować żołnierza? Bo jakoś nie umiem.
5.Co dają tekie plecaki po zabitych żołnierzach?
6.Dlaczego czasami mam inną broń, granat, i bomby?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Trzeba odblokować specjalny przedmiot - defibrylator który może uzdrawiać sojuszników ;)
2. Głównie to nic . Mozesz je miec jak zabijesz kogoś nożem. A da ją w sumie tylko...prestiż
3.Jesli jesteś komendantem kliknij CAPS LOCK i będziesz miał tam naprzykład ostrzał orbitalny , nakieruj go gdzie chcesz i patrz jak rąbe w przeciwników ;)
4. Czyli modyfikować żołnierza po zgonie? wystarczy kliknąć "modyfikuj" ale przedtem musisz odblokować nowe bronie , dodatki itd. ( okno modyfikacji ---> Enter)
5.Plecaki ich możesz wziąść naciskając G , może mają jakąś fajną broń ktorej będziesz mógł używać ;)
6. No bo inni gracze zabierają ci twój plecak i dostajesz ich rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 10:56, Farmer Widomo napisał:

1. Trzeba odblokować specjalny przedmiot - defibrylator który może uzdrawiać sojuszników ;)
2. Głównie to nic . Mozesz je miec jak zabijesz kogoś nożem. A da ją w sumie tylko...prestiż
3.Jesli jesteś komendantem kliknij CAPS LOCK i będziesz miał tam naprzykład ostrzał orbitalny
, nakieruj go gdzie chcesz i patrz jak rąbe w przeciwników ;)
4. Czyli modyfikować żołnierza po zgonie? wystarczy kliknąć "modyfikuj" ale przedtem musisz
odblokować nowe bronie , dodatki itd. ( okno modyfikacji ---> Enter)
5.Plecaki ich możesz wziąść naciskając G , może mają jakąś fajną broń ktorej będziesz mógł
używać ;)
6. No bo inni gracze zabierają ci twój plecak i dostajesz ich rzeczy ;)


Och. Dzięki!
Tylko ja mam pytanie co do pkt. 1 i 4...Czyli jak je odblokować!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz awansować na kolejne poziomy/rangi, zdobywając punkty doświadczenia, które otrzymujesz za :

- zabijanie przeciwników
- przywracanie sojuszników do życia oraz leczenie
- zdobywanie tzw. spawn pointów, czyli punktów odrodzenia

Podczas gry przez sieć, po otrzymaniu nowej rangi, w menu postaci pojawia się opcja "Odblokuj". Nie wiem jak to się
ma do trybu jednoosobowego, ale jeżeli w tym trybie występuje coś takiego, to musi to wyglądać identycznie jak w trybie "przez sieć". Aczkolwiek nie jestem pewien co do tego ...

P.S.: Zrób coś, żeby pograć przez sieć, ponieważ daje to frajdę nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 15:59, Adahn napisał:

Zdobyłem raz range, ale nie miałem możliwości modyfikacji.


No to już wiemy, że podczas gry jednoosobowej, nie można odblokowywać elementów wyposażenia ... :(

A co do kupna gry, to zdecydowanie polecam. Gra jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować