Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 20:41, zajacisko napisał:

Mam taki problem jak na screenie z grafą. To jest przykład, czasami jest gorzej. Co robić?


Miałem ten sam problem co ty.
Napewno masz karte GeForce prawda ? I sterowniki 178.13 ? Spróbuj zainstalować nowe albo jakieś starsze. Poprostu gra się z nimi gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za spam ale mam kolejny problem: zdobyłem już 2 odznaczenia (Fioletowe Serce i takie jak się siedzi w obronie przeciwlotniczej). Po rozłączeniu z serwerem patrze, a nic nie mam odblokowanego! Dlaczego zabrało mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:26, zajacisko napisał:

Sorki za spam ale mam kolejny problem: zdobyłem już 2 odznaczenia (Fioletowe Serce i
takie jak się siedzi w obronie przeciwlotniczej). Po rozłączeniu z serwerem patrze, a
nic nie mam odblokowanego! Dlaczego zabrało mi?


Sprawdź teraz czy je masz. Czasami te statystki długo się aktualizują a czasami jest po prostu taki bug że się coś nienaliczy

Dnia 09.02.2009 o 14:26, zajacisko napisał:

Jakie polecacie serwery do gry? Najlepiej polskie.


Co do serwerów to raczej Ci nic nie polece bo nie gram w BF2142, nie podoba mi się, wolę BF2. Ale czasem, bardzo rzadko zagram to najczęściej wtedy na serwie : MIA clan , mapa Suez-canal (moja ulubiona ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:42, Grizzly. napisał:

Sprawdź teraz czy je masz. Czasami te statystki długo się aktualizują a czasami jest
po prostu taki bug że się coś nienaliczy

Po prostu nie zalicza! Już bym miał 4 nagrody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:44, DJ Szlafrok napisał:

> Po prostu nie zalicza! Już bym miał 4 nagrody!

Zalicza. Cierpliwości.


Niekoniecznie, czasami naprawde jest taki bug. Ja tak już miałem pare razy w BF2. Ale się nie przyjmuje jakimiś tam medalami ;p

Czasami mi się wydaje że to może być spowodowane tym że za szybko wyjdziemy z gry, niedokończając rundy w której dostaliśmy odznaczenia ale nie jestem tego pewien, to tylko takie moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 19:04, Grizzly. napisał:

Czasami mi się wydaje że to może być spowodowane tym że za szybko wyjdziemy z gry, niedokończając
rundy w której dostaliśmy odznaczenia ale nie jestem tego pewien, to tylko takie moje
przypuszczenia.

Mi też się tak wydaje, ale przy fioletowym sercu skończyłem rundę. I nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Niedawno kupiłem Deluxe edition wszystko jak na razie dobrze działało ale gdy zaczołem grać przez internet wszystko się zmieniło. Gdy wchodzę na serwer wystarczy ze raz mnie zabija i juz wylogowuje mnie z niego. POMOCY!! Co mam zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, grałem w Battlefield 2 i mi się bardzo podobała czy jest warta kupienia następna część tej gry czyli Battlefield 2142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Bf2142. Co prawda grałem już wcześniej w FPSy online (CS, Fear) ale przy natężeniu akcji tutaj po prostu nie ogarniam. Jaką klasą najlepiej zacząć, żeby odblokować bronie? Chciałem zagrać snajperem lub mechanikem ale ciężko znależć dobre spoty do schowania się a pojazdy też są często kampione przez innych, szczególnie latające. Jakieś rady na początek? Co odblokować najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz mysle ze jezeli pograsz kazda z klas po trochu, to kroras Ci sie z pewnoscia spodoba, jedna bardziej druga mniej. I na pewno jak juz ogarniesz ktora klasa lubisz grac, to z pewnoscia bedziesz wiedzial ze dla tej klasy chcesz odblokowac to i to ;] A swoja droga to ja zawsze bralem Meda albo Szturmowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Camp Gibraltar na serwie infantry only grałem po stronie UE zwiadowcą. Jako że KPA przegrywali i to mocno to udało mi się używając kamuflażu przedostać za te platformy zakopane w piasku, gdzie kucając zdjąłem 6 klientów karabinkiem. Po tym jeden z zabitych przeze mnie rozpoczął głosowanie nad wywaleniem mnie z serwera. Nie udało mu się ale potem gdy znowu zastosowałem moją genialną taktykę głosowania powtarzały się, inicjowane już przez inne osoby. I teraz pytanie. O co im chodziło? Podejrzewam że o zabijanie na respie ale czy przy tak dynamicznej grze gdy punkty kontrolne przechodzą z rąk do rąk jest to brane pod uwagę? Myślałem że właśnie taka jest rola zwiadowcy(nie snajpera, bo grałem z Karabinkiem Lamberta) - przeniknąć za linie wroga. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie w sklepie. Battlefield 2142 deluxe edition. Zainstalowałem i teraz jakiego patcha muszę ściągnąć żeby grać przez neta? 1,50 chyba tak? Do tego mam tu jakiś dodatek ale mam na jakąś stronę wejść aby odblokować jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Otóż wczoraj naszła mnie chęć pogrania w BF2142. Zainstalowałem grę i chciałem zalogować się na swoje konto w grze. Nie pamiętałem jednak passów, więc odzyskałem je i wpisałem w wyznaczone pola. Mimo tego, że passy były poprawne, to wyskoczył mi komunikat "Podany kod został już wykorzystany do stworzenia konta". Co powinienem teraz zrobić ?
Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie, ściągnąłem sobie demko do testów, ale mam problem z lgowaniem. Wyskakuje mi informacja "contacting ea master server", czekam bardzo długo, a następnie "your connection to server was lost"- wiecie co z tym zrobić? Nic nie blokuje polączenia (firewal wyłączony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować