Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

EA postanowiło chyba obniżyć cenę 2142... Cena miała podobno wynosić całe 150 zł, a dziś widziałem na Ultimie cenę 139 zł. Jak tak dalej pójdzie to do premiery może cena wyniesie 99 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 14:03, Dark SMG napisał:

no 1,17 giga a jakie ma wymagania to nie wiwme ale Dark Templar napisał

" Powiem tak: na moim kompie (AthlonXP 2600+, 512 RAM, Radeon 9600 PRO 128) chodzi świetnie.
Wiem, że u kumpla, który w ''42 spokojnie pogrywał na medium, Vietnam chodził, ale przycinał."

no więc u mnie z sempronem 2600 512 mega ramu i GeForcem FX 5700 LE powinno pujść



Sparwdź sobie wymagania na System Requirments Lab..... Możesz sie troche zdziwić.....

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie reklame 2142 w cda? cytuje co bardziej smakowite kawalki:
""zażarta walka na pokładzie Tytana to zupełnie nowy[chyba jedyny taki:P) element gry - 32 graczy walczących w korytarzach statku to niesamowita sprawa", emocjonuje się jeden z producentów, Marcus(...)" - ciekawe... zazwyczaj w reklamach umieszcza sie fragmenty recenzji/zapowiedzi gry, a nie opinie samych jej tworcow - bo nie slyszalem jeszcze o zadnym programiscie, ktory otwarcie krytykowalby wlasne dzielo

""ciągle znajdujemy nowe sposoby wykorzystania wymyślonych przez nas zabawek, a jest ich tak wiele, że sami jeszcze nie wpadliśmy na wszystkie"[i zwiazane z nimi bugi! juhu!], mówi producent gry, Anders, uśmiechając się jak ktoś, kto naprawdę kocha to co robi" - a raczej kasę, jaką z tego ma. profesjonalne podejscie, nie ma co...

"spróbuj zdobyć rangę najwyższego komandora, ktora określa najlepszego gracza na świecie." - a raczej tego, który najszybciej nauczy sie wykorzystywac wszystkie bugi

""chcieliśmy, abo gracze poczuli, że znajdują się w przyszłości, ale mieli do dyspozycji rozpoznawalną broń"" - a raczej żeby poczuli, że 2142 to zwykla fuszerka, a ea nie moze nawet wykosztowac sie na nowe rodzaje broni.

"Wybór ten podjął cały zespół po obejrzeniu wszystkich możliwych filmów SF" - i chyba wlasnie to ogladanie zajelo programistom wieksza czesc pracy:P

"... wystarczy powiedzieć, że nie łatwo będzie zapomnieć pierwsze spotkanie z ośmiometrowym Battle Walkerem" - no tak, trudno zapomnieć jak zabawnie wygladal chodzac bez poruszania nogami...

ps. a moglby mi ktos wytlumaczyc, co to sa bitwy w stylu DICE? ("I właśnie dlatego nikt już nie toczy wojen w stylu DICE")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem właśnie w demo. Pierwsze wrażenie jest raczej pozytywne. Mechanika BF2 w nieźle zrobionej, przyszłościowej grafice (grałem w high detail). Grafa tworzy całkiem fajny klimat rodem z filmów SF. Początki są trudne, dostaję w rzyć z powodu nieznajomości mapy ale wiem że jutro też sobie w to pogram. Za mało grałem by wyrobić sobie opinię o kupnie pełnej wersji ale w demo warto zagrać. W końcu jest za darmo, a na moim łączu zassało się z gamershella w dwie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez skonczylem przed chwila grac. I wrazenia sa bardzo pozytywne. Przegladarka serwerow dziala rewelacyjnie nie tak jak w Bf2- ciela sie i zwieszala...Grafika ladna:) jak i wszystkie inne efekty. Ale najlepsze to robociki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do wymagań tej gry, to UWAGA:
Ja grałem sobie w demo spokojnie na następującej konfiguracji: Duron 1.2 Ghz, G-force FX 5200 i 512 MB RAM na płycie : )
I powiem, ze nie miałem zadnych problemów z klatkowaniem czy czyms podobnym. wszystko działało naprawde dobrze.
Fakt, ze zapewne były to najniższe ustawienia graficzne (nie wiem , nie sprawdzałem ;P) ale mimo tego grafika nie była zła, grac się dało i to naprawde prawie komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 2142 bez watpienia jest najgorsza odslona serii. Nie zasluguje nawet na miano pelnej wersji a co najwyzej na MODa do BF2. Zdecydowana wiekszosc graczy krytykuje go i oznajamia, ze nie kupi. Dlatego apeluje do was. Kupcie go! Kupcie go i zdobywajcie medale!!

Ja osobiscie kupie inna gre i nie chce by byli tam statsiarze itp osobniki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:02, Lailonn napisał:

BF 2142 bez watpienia jest najgorsza odslona serii. Nie zasluguje nawet na miano pelnej wersji
a co najwyzej na MODa do BF2. Zdecydowana wiekszosc graczy krytykuje go i oznajamia, ze nie
kupi. Dlatego apeluje do was. Kupcie go! Kupcie go i zdobywajcie medale!!

Ja osobiscie kupie inna gre i nie chce by byli tam statsiarze itp osobniki :P


K ... ale powiedz tylko jaką inną grę sobie kupisz, zebym wiedział, gdzie sobie statsy nabijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby zoptymalizowali kod to by działałbf 2 i 2142 na kompa średniej generacji i by to była najpopularniejsza gra.A jak wymagania są że czsami nawet 2ghzz i1gb ramu siada to ja dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 11:11, Dann napisał:

A co do wymagań tej gry, to UWAGA:
Ja grałem sobie w demo spokojnie na następującej konfiguracji: Duron 1.2 Ghz, G-force FX 5200
i 512 MB RAM na płycie : )
I powiem, ze nie miałem zadnych problemów z klatkowaniem czy czyms podobnym. wszystko działało
naprawde dobrze.
Fakt, ze zapewne były to najniższe ustawienia graficzne (nie wiem , nie sprawdzałem ;P) ale
mimo tego grafika nie była zła, grac się dało i to naprawde prawie komfortowo :)

No bez żartów, z tym procem nawet BF2 nie pójdzie. Może go kręciłeś np. na 2 Ghz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 21:43, Sztywny-pl napisał:

> A co do wymagań tej gry, to UWAGA:
> Ja grałem sobie w demo spokojnie na następującej konfiguracji: Duron 1.2 Ghz, G-force
FX 5200
> i 512 MB RAM na płycie : )
> I powiem, ze nie miałem zadnych problemów z klatkowaniem czy czyms podobnym. wszystko
działało
> naprawde dobrze.
> Fakt, ze zapewne były to najniższe ustawienia graficzne (nie wiem , nie sprawdzałem ;P)
ale
> mimo tego grafika nie była zła, grac się dało i to naprawde prawie komfortowo :)
No bez żartów, z tym procem nawet BF2 nie pójdzie. Może go kręciłeś np. na 2 Ghz? :P


Hahaha ... wiedziałem , ze ludziska będą się dziwili, dlatego to napisałem. Naprawdę nie oszukuję ;), a procka nie podkręcałem, bo cholera nie mam pojęcia, jak to się robi :O
Powiem tylko, że sam byłem pewien, iż gra u mnie nie ruszy ale zobaczyłem demo na Gamershell (Polecam ten portal kazdemu ;P) i postanowiłem ściągnąć i spróbować :). I wierzcie mi: piszę jak jest ... a jest jak piszę :P
Jakby co, to mieszkam pod Warszawą. Mozna przyjechać i sprawdzić na własne oczy :P (taki żart ;).
Powtarzam: co prawda wszystkie ustawienia video mam na low (niestety) ale gra działa naprawdę "bez zarzutu" !!! i gra się naprawde bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo nowego Battlefielda jest naprawdę fajne. Znakomity, szybki multi z dużą dawką akcji i efektów specjalnych...do tego dochodzi bardzo dobra nowoczesna grafika oraz doskonały i nienaganny (jak w każdym BF''ie) dźwięk. Oczekiwania pomiędzy rozgrywkami umila dostojna i bardzo przyjemna muzyka...chyba się skuszę na pełną wersję:P...a co do demka to zdecydowanie polecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować