Zaloguj się, aby obserwować  
Raffiti

Oszustwa

56 postów w tym temacie

UWAGA na złodzieji. Sklep Astabe.com wysłał mi nie tą grę, która była zamówiona, ale inną z tej samej serii, a to nie to samo... Po zapłaceniu i otwarciu paczki okazało się, że to nie to co miało być. Po odesłaniu na ich adres, jak prosili nie zwrócili mi kasy. A minął już prawie miesiąc. Nie odpowiadają na maile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, bo to chodziło o to: Dojeżdżacie? Dojeżdżamy (każdy z naszego zarządu ma taką możliwość i dodatkowo po wyjściu rozkładamy dla niego czerwony dywanik), Załatwiacie? Załatwiamy (ostatnio załatwili ponoć kilku klientów pytających o informację wymówkami: "Pani Jadzia jest od tego, jest jutro od 10:00, ja się na tym nie znam, właściwie to tylko na malowaniu paznokci, ale w zakresie własnym"), I prowizji nie pobieramy! (oczywiście, że nie: ten aktor ma to z nimi ustalone z kontrakcie, bo by mu jeszcze te 2% podprowadzili za jego ciężką pracę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie kiedyś ( z 7 lat temu ) pani ze spożywczego oszukała... kupiłem sobie jakieś picie, dałem 3 zł ale jakoś tak ta sprzedawczyni nieobecna duchem była ( czyt. zalana w "trupa" była :) bo to jakiś festiwal w okolicy był czy coś takiego i najwyraźniej też skorzystała ) więc wydała mi banknot 20 złotowy reszty :) nie wiem czy się jej z tego z wszystkiego dwoiło i troiło w oczach czy to był dzień dobroci dla zwierząt, ale od tego czasu wiem że ludzie po małym co-nieco szczodrzejsi się robią. :) ---wybaczyłem jej--- :) takie mam dobre serce HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 00:52, SoieR napisał:

wybaczyłem jej--- :) takie mam dobre serce HA!

Jesteś wspaniały normalnie :D.A tak patrzeć to nie zły interes zrobiłeś na tym ;).

Mnie tam często automat na puszki oszukiwał....jacyś kolesie przede mną (kolejki w szkole są do automatu :P) stracili 5 zł ,bo im wcięło :P.Ja wrzuciłem swoją kasę...nie wypada puszka...karteczka z napisem "automat monitorowany"...bach kopa raz...bach kopa dwa... i poleciało z 7 puszek xD. Ja tam do tego automatu nic nie mam ;). Oddał kasę z nawiązką ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nikt się tu od wieków nie udzielał ale temat wątku dość ciekawy.Musze powiedzieć, ze to co mnie dziś spotkało to szczyt bezczelności.Kupiłem Flatout apokalipsa w normalnym, nie internetowym sklepie z grami za 49zl, a sprzedawca w ogóle mi nie powiedział ze jest używana. Dopiero potem zerknąłem na paragon i wyczytałem ze to używka. płyta obfitująca w rysy i w ogóle. Ponadto spytałem się faceta czy wymagania na pudelku są minimalne czy zalecane. Powiedział ze zalecane. jak się potem okazało były minimalne.Gra mi nie poszła. Jutro idę z reklamacja i nie wiem co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:03, Szymex_ziom napisał:

Widzę ze nikt się tu od wieków nie udzielał ale temat wątku dość ciekawy.Musze powiedzieć,
ze to co mnie dziś spotkało to szczyt bezczelności.Kupiłem Flatout apokalipsa w normalnym,
nie internetowym sklepie z grami za 49zl, a sprzedawca w ogóle mi nie powiedział ze jest
używana. Dopiero potem zerknąłem na paragon i wyczytałem ze to używka. płyta obfitująca
w rysy i w ogóle. Ponadto spytałem się faceta czy wymagania na pudelku są minimalne czy
zalecane. Powiedział ze zalecane. jak się potem okazało były minimalne.Gra mi nie poszła.
Jutro idę z reklamacja i nie wiem co z tego będzie

Idź i powiem więcej kłóć się ile możesz!!! Pamiętaj konsument to król rynku a sprzedawca to marny podwładny. Powinien Ci zwrócić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 18:24, kabak5 napisał:

> Widzę ze nikt się tu od wieków nie udzielał ale temat wątku dość ciekawy.Musze powiedzieć,

> ze to co mnie dziś spotkało to szczyt bezczelności.Kupiłem Flatout apokalipsa w
normalnym,
> nie internetowym sklepie z grami za 49zl, a sprzedawca w ogóle mi nie powiedział
ze jest
> używana. Dopiero potem zerknąłem na paragon i wyczytałem ze to używka. płyta obfitująca

> w rysy i w ogóle. Ponadto spytałem się faceta czy wymagania na pudelku są minimalne
czy
> zalecane. Powiedział ze zalecane. jak się potem okazało były minimalne.Gra mi nie
poszła.
> Jutro idę z reklamacja i nie wiem co z tego będzie
Idź i powiem więcej kłóć się ile możesz!!! Pamiętaj konsument to król rynku a sprzedawca
to marny podwładny. Powinien Ci zwrócić kasę.


kasę mi zwrócili i nie musiałem się zbytnio aż tak kłócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jaz zostałem oszukany. Kiedyś nauczyciel powiedział że nie będzie sprawdzana obecność na rekolekcjach w ciągu 3 dni. Więc ja sobie 1 dzień odpuściłem, a okazało się że obecność była sprawdzana. Kiedyś też na PO miałem kilka piątek i nauczyciel wpisał sobie 3 aby mi średnią obniżyć i to jeszcze przy mnie ją wpisał! Na pytanie po co te 3 odpowiedział mi że mam iść do ławki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To u mnie były jeszcze większe jaja. Na wywiadówce moja wychowawczyni powiedziała mojej mamie, że jestem szefem bandy, która zastrasza innych uczniów do nieuczenia się i znęca się nad nimi. A ja rzekomo miałem być głównym prowadierem. Jak moi kumple to na drugi dzień usłyszeli to zwijali się z bólu i przez jakiś czas wołano i nazywano mnie "brygadzistą", "don Corleone" i "ojcem chrzestnym" Tylko co stuknęło do głowy nauczycielce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2009 o 13:13, Szymex_ziom napisał:


kasę mi zwrócili i nie musiałem się zbytnio aż tak kłócić:)

No i tak powinno być ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś jak byłem w supermarkecie robić zakupy to sobie kupilem taki garnek za 50 zł, a skasowała za 30zł. Natychmiast spojrzałem na paragon, bo coś za mało mi się wydawało i później wróciłem dopłacić 20zł. Uczciwym trzeba być. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 16:17, KaRkAsZo napisał:

Ja kiedyś jak byłem w supermarkecie robić zakupy to sobie kupilem taki garnek za 50 zł,
a skasowała za 30zł. Natychmiast spojrzałem na paragon, bo coś za mało mi się wydawało
i później wróciłem dopłacić 20zł. Uczciwym trzeba być. ;P

A to Cię oszukali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować