• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Pufson

Problem z odpaleniem Crysis na Windows 7

Pytanie

Witam. Ostatnio zakupiłem Crysis Edycję Rozszerzoną no i dalej jak w temacie. Mianowicie kiedy ją włączam robi się black screen (jakby miało sie zaraz coś pojawić) i dalej nic nie rusza. Po jakimś czasie system kuma że coś jest nie tak i proponuje zamkniecie okna gry. Czytałem trochę na innych forach i mówili że chodzi. Zrobiłem aktualizacje do wersji 1.2 a później do 1.2.1 ale nic nie pomogło. Posiadam laptopa Toshiba Satellite L650-1NC. Dla leniwych podam parametry od razu:
Procesor: Intel Core i5 M480 2,67 GHz
RAM: 4,00 GB (dostepne 3,87 GB)

Prosze o jakieś konkretne porady gdyż mam dużą ochotę zagrać w tą część (tylko bez tekstów "Zmień Windowsa")
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

No niestety Edit nie mogę zrobić. Zrobiłem jeszcze tak że:
Go to the folder where the 64-bit executable is for Crysis (Crysis.exe). Mine was located in: D:\Crytek\Crysis\Bin64
Right-click on Crysis.exe and click the "Compatibility" tab.
Check the box that says "Run this program in compatibility mode for:" and then choose "Windows Vista (Service Pack 2).

Dalej nie hula ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest bardzo przykra sprawa o której musisz wiedzieć.
Najprawdopodobniej próbujesz na Windows 7 uruchomić wersje 64 bit.

Wersja 64 bit nie działa pod Windows 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie zauważyłem x| a gdy uruchamiam 32 bit ikonke mi wcina jakby ja usuneło i więcej się nie pojawia. Na laptopie mam foldery bin 32 i bin 64 a co najdziwniejsze zainstalowałem na normalnym komputerze stacjonarnym moim który tez ma W7 był tylko folder 32bit i działa normalnie z rozwiazania w moim drugim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy instalowałeś patche przed pierwszym uruchomieniem?
Ja żadnych łatek nie aplikowałem i mi Crysis działa bez problemu, też na Win 7 64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz cieżko mi powiedzieć. Z mojej sytuacji wiadomo mi że nawet po instalacjach patchów wersja 64 bit uruchamia się z czarnym ekranem. Natomiast stabilnie działa tylko 32bitowa. Może po prostu przeinstaluj grę i uruchom z folderu 32bit. I nie chodzi tutaj o Windows czy jest 32 czy 64. Po prostu wersja Crysis na 64 bity nie działa poprawnie na siódemce.

Na Twoim komputerze mogłeś mieć windows w wersji 32 bitowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już sam nie wiem a co do pytania. Na komputerze stacjonarnym jest tylko folder bin 32 i nie, nie instalowałem żadnych aktualizacji, patchy ani nic. Gra prosto z płyty. Natomiast na laptopie juz 3 raz przeinstalowałem i dalej nic. Lipton straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.07.2011 o 02:24, Pufson napisał:

Już sam nie wiem a co do pytania. Na komputerze stacjonarnym jest tylko folder bin 32
i nie, nie instalowałem żadnych aktualizacji, patchy ani nic. Gra prosto z płyty. Natomiast
na laptopie juz 3 raz przeinstalowałem i dalej nic. Lipton straszny :(


A jakbyś tak...usunął ten niepotrzebny folder? I tak nic nie stracisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gubię się w Twoje sytuacji.
Na komputerze stacjonarnym był prawdopodobnie system w wersji 32 bitowej nie możesz mieć innego folderu niż 32 bit na laptopie masz system 64 gitowy więc dodatkowo masz folder 64 bit.
Odinstaluj w całości gre, czyszczenie Crap Cleanerem.
Zainstaluj, wszelkie patche i uruchom z folderu 32 bit.

To tak proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować