Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl

204 postów w tym temacie

gram.pl

W ofercie sklepu gram.pl pojawił się pre-order pack Star Wars: The Old Republic (zarówno edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej), czyli zbliżającego się wielkimi krokami MMOcRPG-a studia BioWare.

Przeczytaj cały tekst "Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy W OGÓLE wiadomo kiedy będzie premiera tej gry ?
2. Tzn te 20zł/80zł pozwolą nam na zakupienie gry o 20/80 zł taniej ? Nawet nie znając końcowej ceny ? Więc jak BW zażyczy sobie 200zł to jeszcze by trzeba było dopłacić 180 lub 120zł
3. Gdzie wszystko co otrzymamy (pomijając kolekcjonerkę) to jakiś kamień koloru...
4. Coś wiadomo na temat tego czym jest "early access" ? Godzina ? Dzień ? Tydzień ? Miesiąc ?

Ogólnie taki troszkę w ciemno ten zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@darkwind21
To niby mp3 to elektroniczny token do gry zapobiegający wykradnięciu hasła przez osoby trzecie. Coś takiego jest też w grach blizzarda, ale trzeba zamówić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta kolekcjonerka to chyba tylko dla największych fanów i maniaków (bez obrazy) SW :)
Poza tym kupowanie takiego pre-order packa bez wiedzy ile kosztować będzie gra finalnie to trochę taki kiepski biznes...
Kot w worku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, też chciał bym wiedzieć ile łącznie będzie kosztować... Bo jeżeli te 79zł to połowa ceny EK, to nawet spoko rozłożyć tak sobie na raty, ale jeżeli trza będzie dopłacić na przykład 150-200zł to jednak dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 09:36, dariuszp napisał:

Ogólnie taki troszkę w ciemno ten zakup.

Kupowanie SW:TOR to ogólnie kupowane w ciemno. Z tego co wiem o tej grze nadal bardzo mało wiadomo, NDA nadal obowiązuje beta-testerów. Ciekawe czy w ogóle dosteniemy jakiekolwiek informacje o grze jeszcze przed premierą. Można znaleźć znacznie więcej informacji o Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupota cena abonamentu nie znana a Bioware już daje Pre-order.

dodatkowy przedmiot w grze - Kamień Koloru, umożliwiający zmianę koloru miecza świetlnego lub pocisków broni. Coś śmiesznego te nowe gry są naprawdę coraz głupsze.

PODOBNO FINALNA WERSJA MA KOSZTOWAĆ 200ZŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem te 20 zł. A co mi tam takie drobniaki. Ale ostrzegam Was że na Origin pre-order jest za 50 euro czyli za jakieś 200zł. I to zwykły. Więc spodziewajcie się tego że wybulicie jeżeli ceny w Polsce nie będą niższe.

Zwłaszcza że o samej grze malutko wiadomo a DATA PREMIERY JEST NIEZNANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę być szczery, to widać, że oferta dla największych fanów, którzy zdecydowali się na zakup i opłacanie abonamentu zanim jeszcze pojawiły się pierwsze informacje o grze. Reszta natomiast nie dość, że nie zna ceny właściwej gry, ceny miesięcznej subskrypcji (czy też nawet lifetime), to jeszcze sama gra nawet nie trafiła jeszcze do fazy beta (o ile czegoś nie przespałem).

Nie jestem miłośnikiem MMO, ale powtarzam często, że jeden wyjątek zrobiłem dla Star Trek Online. I tutaj sytuacja wyglądała zupełnie inaczej - na miesiąc przed premierą Cryptic udostępnił klucze do wersji beta. Każdy szczęśliwiec (a właściwie chętny, gdyż kluczy było mnóstwo) mógł przez kilka tygodni grę sprawdzić. Tak jak sam nie interesowałem się tym produktem wcześniej, tak beta mnie skutecznie zachęciła do złożenia zamówienia na pre-order, kiedy to wszelkie ceny były już ustalone. A tak? Nie sądzę, aby przeciętny gracz ślepo decydował się na taką inwestycję - na pewno nie w obliczu konieczności opłaty abonamentu o nieznanej wysokości.

PS. Przepraszam za offtop przy okazji, ale forum redakcja nie czyta, a myślę, że to - http://www.youtube.com/watch?v=TqnlicsHiuI - zasługuje na newsa, szczególnie, że media mało uwagi poświęcają tej grze z niewiadomych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 21.07.2011 o 09:36, darkwind21 napisał:

2 Co to za przedmiot obok płyt, MP3, pendrive?

Authenticator, czyli coś co praktycznie uniemożliwia kradzież konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować