Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl

204 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 09:49, Magok napisał:

Co za głupota cena abonamentu nie znana a Bioware już daje Pre-order.

dodatkowy przedmiot w grze - Kamień Koloru, umożliwiający zmianę koloru miecza świetlnego
lub pocisków broni.
Coś śmiesznego te nowe gry są naprawdę coraz głupsze.

PODOBNO FINALNA WERSJA MA KOSZTOWAĆ 200ZŁ.


E, tam ... Przecież inni gracze będą patrzeć z podziwem na zielone/czerwone/niebieskie/żółte pociski z twojego blastera :D

A fakty pozostają faktami: ile będzie kosztował abonament? "Wcześniejszy dostęp" - taki jak w przypadku kolekcjonerki Wiedźmina 2? Bioware - czy to przypadkiem nie ci kolesie od tego gniota Dragon Age 2? Czy znowu w grze będzie sklepik, żeby kupować sobie nowe wirtualne ubranka/okularki/pistoleciki/super wypasione pochewki na broń (za jak najbardziej realną gotówkę) dla naszego "herosa"? (vide Mass Effect 2 - DLC) I czy przypadkiem ostatnie mmo w świecie Star Wars nie okazało się klapą? I czy przypadkiem jest fakt, ze wszystkie mmo EA to klapy? Pewnie gra powtórzy "sukces" APB. Tak to jest, gdy ktoś chce doić graczy, nie mając zielonego pojęcia o tym, jak robić gry nastawione na "massive multi". Ze względu na fanów uniwersum - obym był złym prorokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG co za baran robił tę wizualizację?
Primo jak już napisał henrar Satele Shan a nie Shann, bo jest zdaje się córką Bastili z pierwszego KotORa(a może wnuczką, nie pamiętam już dokładnie).
Po drugie nie Ghost-Dural tylko gNost-dural, widać nawet na okładce tych dzienników po prawej stronie za figurką.
Edit:literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 10:10, borias napisał:

Bioware - czy to przypadkiem nie ci kolesie
od tego gniota Dragon Age 2?


Fakt, Kotor, Neverwinter, Jade Empire, Dragon Age (1), Mass Effect to też dla Ciebie gnioty ?

Dnia 21.07.2011 o 10:10, borias napisał:

Czy znowu w grze będzie sklepik, żeby kupować sobie nowe
wirtualne ubranka/okularki/pistoleciki/super wypasione pochewki na broń (za jak najbardziej
realną gotówkę) dla naszego "herosa"? (vide Mass Effect 2 - DLC)


Gra będzie miała abonament więc raczej sklepu nie będzie, btw. a to takie straszne że ktoś chce kupić sobie zielone okularki ? (pod warunkiem że to tylko ozdoba).

Dnia 21.07.2011 o 10:10, borias napisał:

mmo w świecie Star Wars nie okazało się klapą?


Tak ale jest to wina tylko i wyłącznie twórców którzy wpadli na "genialny" pomysł przebudowy praktycznie całego systemu rozgrywki, mimo to wciąż trochę ludzi w to gra.


>obym był złym prorokiem.

Obyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem.. a co z ta ceną ?
79zł za EK ? Ja się pytam o co chodzi jakby ?
No i gdzie jest realna cena [bodaj "prognozowana"]

@edit

Dobra nie ważne, doczytałem, że te 79zl placimy w sumie za nic [za przywilej pre-orderu].. nota bene rewelacyjna polityka, przedpłaty za pre-ordery... pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-order pre-ordera... Szacun, naprawdę. To jak ustawianie się w kolejce do ustawienia się w kolejce. A już myślałem, że nic mnie nie jest w stanie w tym "biznesie" zdziwić... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś źle rozumiem, czy wciąż jestem niewyspany ale większość z Was pyta ile te edycje będą kosztowały, snujecie domysły czy 200zł czy 300-ta zł a przecież w ostatnim zdaniu newsa napisano jak byk : 179,90 zł oraz 449,90zł.

Pełna wersja gry Star Wars: The Old Republic w wersji kolekcjonerskiej będzie kosztować 179,90 zł, a edycja kolekcjonerska 449,90 zł.

A swoją drogą zagadka. Czym się różni "wersja kolekcjonerska" od "edycji kolekcjonerskiej" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Authenticator czyli taki alko test bo weź ten ciąg cyferek wpisz pod większym wpływem alkoholu, tak to hasło wpisujesz z automatu ;) (Wypowiedzi potwierdzona problemami znajomych).

Co do pre-order''a to raczej nie kupię kota w worku. Mam nadzieje, że w tym roku dostanę w łapki Diebalo 3 więc nie miał bym czasu na mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:39, Daala napisał:

Macie napisane ceny: Edycja kolekcjonerska 449,90 zł, Edycja zwykła 179,90 zł...


No chyba kogoś w EA po..., właśnie stracili jednego klienta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:23, Pietro87 napisał:

Hmm do wiedźmina 2 było to samo tylko za 2 dychy w Empikach =)
Resztę zdania podzielam - absurdy gonią absurdy.


O, Empik często takie myki robi. Z tego, co pamiętam, to chyba coś podobnego wykombinowali przy premierze Red Alert 3 i kilku innych tytułów. "Ludzie, ludzie! Chyba oszalałem! Kup puste pudełko już dziś, za kilka miesięcy zaoferujemy ci pre-ordera, którego będziesz mógł zamówić wcześniej, niż inni! Każdy w ciemno kupić może, naszej kasie dopomoże!"

Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli ktoś kupi preorder packa to potem za grę zapłaci 160zł a nie 180? w sumie to tak jak zakup na raty :) może się skuszę, ale kilka dni jeszcze się zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:42, Henrar napisał:

Swoją drogą, czy te 4 płytki to są płytki z grą? To trochę będzie zajmować na dysku.


Może to CDki ^^ Na szczęście widać, że DVD. Miejmy nadzieję, że będzie dużo zajmować bo jak nie to znak, że coś nie tak i albo tekstury za słabe albo coś innego nie tak. Szkoda, że chociaż orientacyjnie nie podali przestrzeni jaką gra zajmie na HDD.
Nawet tu nic nie ma
http://www.gram.pl/news_8A3lGuy4_Poznaj_oficjalne_wymagania_sprzetowe_Star_Wars_The_Old_Republic.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do licha... Do tej pory byłem zdecydowany kupić TOR-a. Ale teraz się waham. Wygląda mi to na łapanie "jeleni" z założeniem "jak dadzą zaliczkę, to niemal na pewno kupią grę, bo będzie im szkoda już wydanych pieniędzy".
Czyżby z TOR-em miało być aż tak źle? Nie podoba mi się, bardzo mi się to nie podoba... Do tego na stronie sklepu jest cena edycji standardowej w pudełku: 179,90 PLN.

Sorry, w ciemno to ja mogę za tyle kupić Starcrafta. Z TOR-em poczekam nawet kilka miesięcy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:20, Treize napisał:

Fakt, Kotor, Neverwinter, Jade Empire, Dragon Age (1), Mass Effect to też dla Ciebie
gnioty ?

Fabularnie owszem, są słabiutkie. Może jeszcze Baldur''s Gate jest fabularnie dobry, bo był pierwszy a reszta leci po schemacie, z którego wyrwał się dopiero DA2.

Dnia 21.07.2011 o 10:20, Treize napisał:


Gra będzie miała abonament więc raczej sklepu nie będzie, btw. a to takie straszne że
ktoś chce kupić sobie zielone okularki ? (pod warunkiem że to tylko ozdoba).

Przecież to EA - oni są ekspertami od brania pieniędzy za nic. Poza tym abonament wcale nie oznacza, że mikropłatności nie będzie. WoW.

Dnia 21.07.2011 o 10:20, Treize napisał:

Tak ale jest to wina tylko i wyłącznie twórców którzy wpadli na "genialny" pomysł przebudowy
praktycznie całego systemu rozgrywki, mimo to wciąż trochę ludzi w to gra.

Ile? Tysiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nazwisko Satele już poprawiliście, ale Ghost-Dural dalej bije po oczach. I dajcie znać "oficjelom" z EA Polska żeby zwolnili odpowiedzialnego za to cymbała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:02, Mercuror napisał:

KotOR słaby fabularnie? Woah, zaleciało stęchłym trollem.


A jest dobry? To połączenie schematu Bioware''u, Nowej Nadziei z dobrym zwrotem fabularnym. Tylko i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować