Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl

204 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 14:49, dariuszp napisał:

Masz jak byk że kolekcjonerka za 500zł. W życiu tyle na grę nie wydam. Ja widziałem subskrypcje
na całe życie za 500-1000zł a tu mi chcą grę na 1 miesiąc za tyle sprzedać :p
Fakt - kolekcjonerka jest dla fanatyków.

@Thief, rzuć jakimś tytułem. I pamiętaj że Ci w sklepie ani zbytnio nie są rozgarnięci
ani sami często graczami nie są. Pełne spolszczenie najczęściej oznacza że masz napisy
i dialogi dostępne w języku Polskim. Nie TYLKO w języku Polskim.


Dragon Age: Origins, Mass Effect 2, wszystkie Baldury, Neverwintery, Icewindy itp., Heroes V... to tylko niektóre z gier, których na polskim rynku nie dostaniesz w wersji ENG. Wiem bo chciałem je kupić oryginalne w PL i dosyć dobrze się rozeznawałem... chyba, że są sklepy o których nie wiem?
Teraz sobie nie przypomnę więcej i nie sprawdzę bo nie mam tu w okolicy kilku tysięcy kilometrów żadnego empika ale z radością bym jeszcze podszedł do tytułu na półce, który niejednokrotnie chciałem kupić ;).

Ale nie ważne - wracając do SW:TOR - zważając, że gra ma starczyć na 2-4 lata... nie wydaje mi się, żeby cena 450zł była wygórowana. Abonament pewnie będzie kosztował tak jak wszędzie... około 40/50zł ale trudno ;/. Tyle kosztują dwa drinki w klubie - a niejedną noc w np. Sopocie zamienię na sesję z grą - więc "overall"... jestem do przodu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, czytajcie wszystko, wyraźnie napisane jest "Pełna wersja gry Star Wars: The Old Republic w wersji standardowej będzie kosztować w sklepie gram.pl 179,90 zł, a edycja kolekcjonerska 449,90 zł.".
Abonament będzie prawdopodobnie standardowy jak dla gier tego typu czyli coś zależnie od kursu walut 40-50zł, co wyklucza automatycznie Item Store, a skoro gra ma wyjść w listopadzie, to nie musicie pre-ordera składać teraz, a możecie poczekać na więcej info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: pojawiła się odpowiedź EA. Pre-order na polskim Origin ruszy dopiero za parę dni. Stąd też informacje jakie podaje Thief są nie do końca prawdziwe. Cytat z FB:

Pre-order na Polskim sklepie Origin pojawi się za parę dni, do tego czasu proszę korzystać ze strony www.swtor.com/preorder i można normalnie zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 14:19, dariuszp napisał:

Wybacz ale historia Ravena nijak ma się do młodego Vadera.

ostatnia nadzieja "białych" i najlepszy jedi ever, która (nieco przypadkiem) przeszła na złą stronę i zaczęła robić burdel, w końcu jednak zostaje zdradzona przez ''najbliższą'' osobę (u vadera palpatine, u revana malak), niemal w ostatniej chwili się nawraca i pomaga zabić swego dawnego ''najbliższego'' - a to wszystko przypadkiem na stacji kosmicznej będącej superbronią, z wielką bitwą za oknami.
Fakt, zero analogii. A i tak pomijam to, co dodatkowo zerżnięto z luke''a.

Dnia 21.07.2011 o 14:19, dariuszp napisał:

Vader
i jasna strona mocy ? Kiedy ? Kiedy zlitował się nad synem na sekundy przed śmiercią

Ale jednak nawrócił, a jeśliby cytować z pamięci filmowego Luke''a, to twierdził on, że w nim cały czas było dobro.

a tak na marginesie - jak się poczyta książki (zwłaszcza te po RoTS) to wyłania się obraz Vadera - płaczliwej cioty, który tak naprawdę nie chciał być zły i marzy tylko o zemście na palpatine, ale generalnie w głębi jest dobrym chłopakiem który nie nie wrócił na jasną stronę tylko dlatego, że nie wierzy wmożliwość odkupienia swych win.

Dnia 21.07.2011 o 14:19, dariuszp napisał:

? Poza tym nie koniecznie musiałeś stać się Jedi. Mogłeś kontynuować swój żywot po ciemnej
stronie mocy. Właściwie każdy argument idzie obalić.

"żywot po ciemnej stronie" nie jest kanoniczny, nad czym zresztą ubolewam - w kotor 2 świetnie pociągnięto ten wątek, nadając wreszcie postaciom z jedynki pewnej głębi.

rację masz w jednym - nie ma sensu ciągnąc i przekonywać niewiadomo ile skoro ktoś dalej nie widzi (albo bardzo dojrzeć nie chce), ale wydaje mi się, że dwa-trzy posty to nie jest ilość kosmiczna - a na razie nikt jej nie przekorczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka jakoś mnie nie przekonuje, kolejna figurka. Nie mają producenci pomysłu na nic innego tylko ciągle te figurki i figurki. Ten authenticator nawet fajny bajer ale i bez tego da się przeżyć przecież, a płacić dużo kasy dodatkowo za niego to IMO słaby pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:09, dark_master napisał:

rację masz w jednym - nie ma sensu ciągnąc i przekonywać niewiadomo ile skoro ktoś dalej
nie widzi (albo bardzo dojrzeć nie chce), ale wydaje mi się, że dwa-trzy posty to nie
jest ilość kosmiczna - a na razie nikt jej nie przekorczył.


No widzisz bo nie. Moja "ostatnia nadzieje białych" była czarną kobietą która od zawsze była zła. Malak zdradził bo taka jest natura sithów (rządy najsilniejszych - w razie jak byś się nie orientował w SW). Nigdy się nie nawróciła więc ta część Twojej teorii też leży i kwiczy. Nie pomaga zabić swojego ucznia tylko zabija ucznia z zemsty za zdradę a nie żeby kogoś chronić.
Całość odbywa się na stacji kosmicznej. Co ty nie powiesz. Stacje kosmiczne w SW ? Normalnie skandal. W świecie podróżny międzyplanetarnych coś się dzieje w kosmosie!. Toż to niewybaczalne.
Wielka bitwa - bo stacja nie powinna być broniona a główny antagonista powinien czekać na mnie w ogródku. Broń boże nie w kosmosie.

Więc Twoje spostrzeżenia są głupie i bezsensowne. Dopatrzyłeś się jakiś drobiazgów które są podobne i tyle. Nawet obie stacje służyły do czegoś innego i były inne. Ich cel i funkcja też były inne. Jak widać nic nie pasuje. Pewnie dlatego że to RPG jest.

Poza tym Star Wars zaczął się od filmów. Co ktoś potem na ich podstawie napisał to mnie średnio obchodzi. Że nie był kompletnie zły ? A kto jest ? Tylko w filmach dla dzieci postacie są czarno-białe. Nawet w SW każdy miał dobre i złe odruchy. Zresztą zabijanie jest złe a jakoś Jedi nie mieli oporów przed tym.

Ogólnie całe to wasze trollowanie bo coś jest jak w filmie jest głupie. Pewnie że są analogie to filmów. Przecież to STAR WARS. Żeby im czegoś nie zarzucić to rozumie że 2 jedi i 2 sithów ma pić herbatę w ogródku żeby po rozmowie na temat sensu życia popełnić sepuku w braterskiej przyjaźni. Takie głupoty mogę udowodnić każdemu filmowi czy grze. Nawet samemu SW mogę wiele zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie wymagania podali i chyba 99% uzytkownikow pojdzie :) wciaz licze na spolszczenie napisow chociazby fanowskie bo nie bardzo sie opyla placic abonament obojetnie jaki by nie byl za gre po angielsku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle dodatkowych przedmiotów do edycji kolekcjonerskiej może oznaczać, że będą sprzedawać jeszcze więcej tego już po premierze... Nie podoba mi się to i na pewno w taką grę nie zagram. Gdyby to była gra bez abonamentu, ale płacić abonament i jeszcze kupować jakieś rzeczy (tym bardziej jeśli niektóre z nich wpłyną na rozgrywkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,nie dość że abonament to jeszcze do uruchomienia gry konieczna jest karta płatnicza,której nie mam ...
więc,niestety ale sobie nie zagram
a ceny kolekcjonerki,jak i zwykłej edycji jak z innej galaktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny normalne jeśli chodzi o euro/dolary. To że ''zazwyczaj'' w Polsce wszystko jest 30-40% tańsze to podziękujmy naszym dystrybutorom. Trzeba się przestawić na standardy europejskie/globalne i tyle.

powinni gdzieś na stronie głównej www.swtor.com dać licznik ile już jest zarejestrowanych pre-orderów : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ''tyle dodatkowych przedmiotów'' to troche na wyrost...
Pistolet Sygnałowy - Uładniacz. Ot, nawiązanie do trailera ''Hope''
Droid Treningowy - mini companion na lvle 1-10. Nie sądzę żeby to miało dużą wartość bojową. Uładniacz.
Holo-tancerz - uładniacz.
Holokamera - spekulacje twierdzą że to działa jak in game fraps. Szaleństwo, nie ma co.
STAP -

Spoiler

pierwszy mount kosztuje 4k i jest na 25 lvlu, więcej kosztuje skill, stan z bety Na dobrą sprawę warte uwagi ale 4k da sie ponoć łatwo zrobić więc raczej uładniacz.


Ekskluzywny Myszo-Droid - w WoWie zawsze dawali coś takiego... uładniacz!
Ekskluzywny sklep w grze - to jest najciekawsze, ale uważam że tu chodzi o zakup uładniaczy.

Nie sądzę żeby BW sprzedawał za kase co innego niż uładniacze. A uładniacze... zawsze znajdą się ludzie którzy chcą zbroję dla konia. Ale nikt ich do tego nie zmusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:55, Xamerith napisał:

Pistolet Sygnałowy -


Albo po prostu swojska rakietnica.

Dnia 21.07.2011 o 16:55, Xamerith napisał:

Ekskluzywny Myszo-Droid


Pamiętam w przewodniku po maszynach SW przetłumaczyli go jako Myszobot. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHHH zrozumcie głupki że sklepik z przemiotami dla kolekcjonerow to nie bedzie za kase tylko to bedzie npc ktory za walute w grze sprzeda cos tylko posiadaczom kolekcjonerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie w ciągu najbliższych miesięcy tak:
- wysoka sprzedaż,
- świetne oceny i w ogóle klękajcie narody,
- już x milionów graczy!,
- spadek ilości graczy.

Przejścia w F2P nie będzie, bo połączenie fanboyów BW i fanów SW da wystarczającą ilość graczy by na tym zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cena Edycji Kolekcjonerskiej w sklepie gram.pl to 449,90 zł - cena ze zniżką dla nabywców pre-order packów EK to 370 zł."

Ładnie sobie zażyczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:53, lis_23 napisał:

Ech,nie dość że abonament to jeszcze do uruchomienia gry konieczna jest karta płatnicza,której
nie mam ...
więc,niestety ale sobie nie zagram

Informacja z pudełka z pre-order paka: "do aktywacji będzie potrzebna karta płatnicza lub pre-paid (jeśli będzie dostępny)"
Pre-paidy na 90% powinny być dostępne przed premierą. Czekamy na informacje z EA.

Dnia 21.07.2011 o 16:53, lis_23 napisał:

a ceny kolekcjonerki,jak i zwykłej edycji jak z innej galaktyki ;)

Druga w kolejności najdroższa EK, jaką pamiętam (Nano Crysisa 2 było ciut droższe). Trzecia to SC II.
Mimo to zainteresowanie jest spore, sądząc po ilości sprzedanych dziś pre-order packów do EK - 8 dych piechotą nie chodzi. Nie nadążam z wklepywaniem kodów z pudełek, bo większość wybiera nabycie samego klucza udostępnianego online.
Wersja pudełkowa (trzeba zapłacić za wysyłkę) to tylko pudełko z kartką z kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:18, Growin napisał:

Edit: Kotor nie wniósł nic świeżego. Ot posklejane elementy różnych części sagi.


A możesz naświetlić, jakie to elementy filmowej sagi posklejano w KotORze? Tylko błagam, nie wyjeżdżaj tu z "miecze świetlne, Moc, hiperprzestrzeń i Sith" ;)

Dnia 21.07.2011 o 11:18, Growin napisał:

Jeśli twórcy będą podchodzić do tego tak jak Ty, to będziemy otrzymywać gry różniące się teksturami i mało
znaczącymi pierdółkami


Mhm. Jasne. A tak, to dostajemy same innowacyjne, twórcze i niepowtarzalne produkcje... Niestety, cRPGi mają to do siebie, że naprawdę ciężko jest zrobić z nich coś oryginalnego. Niezależnie od tego, jak twórcy by się postarali, schemat będzie zawsze ten sam: samotny bohater/dzielna drużyna + wielki zły + lasencja w potrzebie + ratowanie świata. Różnice będą być może w fabule, zgoda, ale jeśli porównasz scenariusze najlepszych cRPGów ostatnich 25 lat, od razu zauważysz, że tak naprawdę mamy do czynienia z powielaniem ciągle tych samych pomysłów. I moje podejście nie ma tu nic do rzeczy... W KotORze, w przeciwieństwie do wielu innych produkcji, przynajmniej mieliśmy dość ciekawy zwrot akcji, przy którym wiele osób powiedziało "wow, tego nie przewidziałem...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować