Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order pack edycji kolekcjonerskiej oraz standardowej Star Wars: The Old Republic dostępny w sklepie gram.pl

204 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 19:06, akne napisał:

Druga w kolejności najdroższa EK


Collector''s Edition gry The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar była chyba jak dotąd najdroższą wydaną Edycją Kolekcjonerską - przeliczając na złotówki wychodziło bagatela 1.200 zł. dlatego, że zawierała wieczystą subskrypcję ;)
Co do pre-orderu ja również zamówiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:16, Ring5 napisał:

A możesz naświetlić, jakie to elementy filmowej sagi posklejano w KotORze? Tylko błagam,
nie wyjeżdżaj tu z "miecze świetlne, Moc, hiperprzestrzeń i Sith" ;)

1. Lecimy się spotkać z radą, a tam rada niemal identyczna jak w grze.
2. Lecimy po towarzysza, a tam zamiast Hana Solo z "Czubaką" mamy jakąś babkę z "Czubaką"
3. 2 roboty w drużynie - luźne nawiązanie?
4. Główny zły, utrzymujący się przy życiu, dzięki maszynom.
Jak przypomnę sobie (tj. będę miał czas przeczytać jakąś solucję, bo nie pamiętam całej gry) więcej to dam znać.

Dnia 21.07.2011 o 19:16, Ring5 napisał:

Niezależnie od tego, jak twórcy by się postarali, schemat będzie zawsze ten sam: samotny
bohater/dzielna drużyna + wielki zły + lasencja w potrzebie + ratowanie świata.

Maska Zdrajcy, Wiedźminy, Torment, Drakensang: The River of the Time, Divinity 2. Te gry nie powielają schematów, a to zapewne nie wszystkie.

Dnia 21.07.2011 o 19:16, Ring5 napisał:

samych pomysłów. I moje podejście nie ma tu nic do rzeczy... W KotORze, w przeciwieństwie
do wielu innych produkcji, przynajmniej mieliśmy dość ciekawy zwrot akcji, przy którym
wiele osób powiedziało "wow, tego nie przewidziałem...".

Wow. Tego, że Malak był naszym uczniem? Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:24, Bambadil napisał:

Co do pre-orderu ja również zamówiłem :)

ja cie kurna pamiętam z kolejki do nocnej sprzedaży kataklizmu na grzyboskiej zimowom porom, więc twoje agitacje za kolejnym mmo są niewiarygodne :D
<end offtop, chciałam tylko ostrzec innych użytkowników ;)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo zwrot, dla tego zwrot, bo akurat ja trafiłem na spoilery ;/. A poza tym KotOR II pokazuje, że można pewne motywy z Gwiezdnych wojen wykorzystać w twórczy sposób albo puścić oczko do gracza-fana SW (np.

Spoiler

jedna ze scen śmierci Krei

). Poza tym jest to jedna z bardziej oryginalnych i nietypowych historii w tym uniwersum - i nie mówię tutaj o ogólnych założeniach, a o całości, bo fabularnie jest TSL bliżej do Tormenta niż do pierwszej części.

A jedynka miała po prostu fajnie zrealizowaną fabułę, taka Oryginalna Trylogia w pigułce i 4000 lat wcześniej. Tylko bolączką SW jest to, że ostatnio większość opowieści w tym uniwersum to powtarzające się "Sithowie vs. Republika na skraju zagłady". Ileż można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:06, akne napisał:

Druga w kolejności najdroższa EK, jaką pamiętam (Nano Crysisa 2 było ciut droższe). Trzecia
to SC II.


Ale w tej EK StarCrafta II to było przynajmniej coś porządnego. A tutaj mamy EK EA, w której po za figurką praktycznie rzecz biorąc nic nie ma (jak znam artbooki EA tutaj zwany pamiętnikiem ten będzie na kilka stron zaledwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:01, Thief napisał:

Dragon Age: Origins, Mass Effect 2, wszystkie Baldury, Neverwintery, Icewindy itp., Heroes
V... to tylko niektóre z gier, których na polskim rynku nie dostaniesz w wersji ENG.


Kilka wymienionych pozycji to strzały w kolano. Akurat Dragon Age: Orgins wyszedł w Polsce w takiej wersji, że przy isntalacji się wybiera jaką wersję językową gry się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

1. Lecimy się spotkać z radą, a tam rada niemal identyczna jak w grze.


Co oczywiście jest kopią, a nie nawiązaniem do kanonu...

Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

2. Lecimy po towarzysza, a tam zamiast Hana Solo z "Czubaką" mamy jakąś babkę z "Czubaką"


Aha. Ok. Czyli wszyscy, którzy znają Wookieech, są automatycznie kalkami Hana Solo.

Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

3. 2 roboty w drużynie - luźne nawiązanie?


A wiesz, że Corran Horn też miał swojego astromecha? To znaczy, że na 100% był kopią Luke''a! I jeszcze na dodatek był Force-sensitive! I używał miecza świetlnego! A jego tożsamość była tajemnicą, wychowywał go przyjaciel jego ojca! No ja cię piórkuję, normalnie plagiat! ;)

Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

4. Główny zły, utrzymujący się przy życiu, dzięki maszynom.


Niby jakie maszyny go utrzymywały? Sztuczna szczęka?

Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

Maska Zdrajcy, Wiedźminy, Torment, Drakensang: The River of the Time, Divinity 2. Te
gry nie powielają schematów, a to zapewne nie wszystkie.


Serio? No popatrz... Rzeczywiście. W Wiedźminie nie mamy biednych "dam do uratowania", w Tormencie nie kierujemy "samotnym bohaterem"... A skoro już o tym mowa, to między tymi grami nie występują absolutnie żadne podobieństwa, związane z bohaterami, którzy utracili pamięć...

Dnia 21.07.2011 o 19:28, Growin napisał:

Wow. Tego, że Malak był naszym uczniem? Szok!


Spoiler

Tego, że to my jesteśmy tak naprawdę głównym antagonistą całej historii?

Ale rozumiem, że jak ktoś chce, to przyczepi się do wszystkiego i każdą zaletę jest w stanie obrócić w wadę.
Spoiler

Gdy w STALKERze dowiadujemy się, że to my jesteśmy Strelok - super sprawa, niesamowity zwrot akcji; gdy w KotORze odkrywamy, że jesteśmy tak naprawdę szwarccharakterem - e, tam, lipa, to już było.

Relatywizm to naprawdę wspaniały wynalazek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:34, akne napisał:

ja cie kurna pamiętam z kolejki do nocnej sprzedaży kataklizmu na grzyboskiej zimowom
porom, więc twoje agitacje za kolejnym mmo są niewiarygodne :D
<end offtop, chciałam tylko ostrzec innych użytkowników ;)>


Mnie trudno zapomnieć :p A co do MMO to póki co WoW najbardziej mnie przyciągnął, mimo że w swojej kolekcji mam Age of Conan i Warhammer: AoR ;)

Wojman - w Nano Edycji Crysis2 artbook miał ponad 200 stron z tego co pamiętam, więc jest nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 19:06, akne napisał:

Informacja z pudełka z pre-order paka: "do aktywacji będzie potrzebna karta płatnicza
lub pre-paid (jeśli będzie dostępny)"
Pre-paidy na 90% powinny być dostępne przed premierą. Czekamy na informacje z EA.

W pudełku ma być 30 darmowych dni,więc po co ta karta kredytowa?

Dnia 21.07.2011 o 19:06, akne napisał:

Wersja pudełkowa (trzeba zapłacić za wysyłkę) to tylko pudełko z kartką z kodem.


Nie będzie instrukcji,nic?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 19:49, crazy_race napisał:

Fani pewnie już orgazmują i się ślinią widząc tą kolekcjonerkę :-)

Jestem fanem SW i się jakoś nie cieszę z tego. Cieszyłbym się z zapowiedzi KOTORa 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podstawka ~200, kolekcjonerka ~450 PLN. Znam pare osob co juz sie rzucily na kolekcjonerke. Zreszta mimo ceny [150$/€] to szybko sie rozchodza.

Cena abonamentu pewnie standard ~15$ / 13€ jak w przypadku wow - wiecej byloby samobojstwem dla nowego MMORPG.

Ta figurka Sitha jest wykonana przez firme Gentle Giant. Ich figurki sa wykonane bardzo precyzyjnie i kosztuja zazwyczaj miedzy 65$ a 260$.

Mozna wiec pewnie kupic kolekcjonerke za 450 a sprzedac figurke za 200-250 jak komus niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz! :D Biadolicie że 450zł, a ile niby Starcraft 2 EK kosztował? Też się sprzedał a SW jak narazie ma sie dobrze względem fanów więc i to się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:50, Phoenix napisał:

@lis_23

Ty tak serio czy tylko udajesz? N/C



Nie grywam w MMO,więc mogę wielu rzeczy nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:01, Wojman napisał:

Ale w tej EK StarCrafta II to było przynajmniej coś porządnego. A tutaj mamy EK EA, w
której po za figurką praktycznie rzecz biorąc nic nie ma (jak znam artbooki EA tutaj
zwany pamiętnikiem ten będzie na kilka stron zaledwie).


Co niby było? 2-gigowy pendrive? 20 zł w sklepie. 10 stronicowy komiks czy może ten soundtrack kosztował dodatkowe 250 zł? a może mini-thor do WoW''a! Jedyny porządny był artbook, ale za tą cenę... nie wiem jak ty patrzysz, ale przy podobnej cenie jednak kolekcjonerka SW:TORa oferuje dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować