Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzecznik Warner Bros: edycja kolekcjonerska Batman: Arkham City wyłącznie dla graczy konsolowych

25 postów w tym temacie

No to pięknie.
Jak zwykle PC-tówców wali się bez mydła. Bo co, moja kasa jest gorsza?
Ale przynajmniej rozwiązali mój problem bo wahałem się czy kupować EK czy nie.
W takim razie poczekam na jakąś promocję za rok czy półtora i grę kupię za połowę ceny jak nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kij im w papę [grę i tak kupię, bo jedynka była rewelka] za takie podejście.
W sumie z całego zestawu figurki trochę szkoda, był by kolejny gadżet na polce, na zdjęciach widać całkiem, że fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grozicie, że tych waszych pieniążków nie dostaną, a producenci gier sobie z tego nic nie robią, najwidoczniej już dawno doszli do wniosku, że to puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur.. dżizas ja pier... - później jest pełne "zaskoczenie" skalą piracta na PC skoro jesteśmy traktowani jak obywatele gorszej kategorii. Ciekawe czy organizacje takie jak UOKiK mają możliwość interweniowania w takich sytuacjach. Miałem kupić EK w preorderze, a tak wstrzymam się do czasu, aż cena gry spadnie w okolice 70-80 zeta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na gram będzie do kupienia EK na PS3?

Co do płaczu - Wasza głupota jest smutna. Wręcz aż żenująca. Płaczecie o ceny gier w Polsce, a realia są inne oto przykład:
Fifa 12 PS3 - gram.pl 199 PLN
Fifa 12 PS3 - amazon.de 66.99 Euro co daje nam 267,96 PLN

Ktoś powie że zarobki... ok... przykład:
Stawka minimalna na godzine to 7,79 euro brutto. Faktycznie zarobic na gre można po ok. 9h pracy. W Polsce jest gorzej ale nie dużo gorzej. Więc skończcie płakać że źle nas traktują, że okradają.

Zasada jest prosta, masz kase - kupujesz, nie masz - nie kupujesz lub czekasz aż zrobi się tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:01, Edalb napisał:

Grozicie, że tych waszych pieniążków nie dostaną, a producenci gier sobie z tego nic
nie robią, najwidoczniej już dawno doszli do wniosku, że to puste słowa.

bo kilku nie kupi, ale za nich znajdzie sie kilkadziesiat nowych lemingow, ktore kupia gre bo reklamowali w tv na mtv
edit: ubisoftowi rura zmiekla z zabezpieczeniami do ac jak zobaczyli mniejsza sprzedaz ac2

@MomoTheKiller pomyliles brutto z netto, kwoty brutto nie ujrzysz na koncie, poza tym w polsce jest 4x gorzej wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 11:45, MomoTheKiller napisał:

/ciach/


A czy ktoś tutaj w ogóle pisze o cenach?
Ja Ci radzę przeczytaj newsa jeszcze raz a potem wszystkie posty, bo żenujące jest to co piszesz.
A tym bardziej, że obrażasz wszystkich pisząc, że są głupi.

Proponuję wyjdź na dwór i odetchnij świeżym powietrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ta kolekcjonerka i tak jest słaba, więc lepiej, że nie ma na PC. Przynajmniej nie będzie mnie kusić w jej kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kupią nowego Gacka na PC dla samej gry [tak jak ja].
Owszem, czuję się potraktowany jak klient drugiej kategorii i owszem jestem przeciwny takim działaniom, ale - prawdopodobnie samo studio Rocksteady miało tu niewiele do gadania, bo to dystrybutor pociąga za główne sznurki marketingu, więc na samych twórcach gry nie am co od razu wieszać psów bez opamiętania.


Nie będzie EK na PC, no trudno, nie mniej po jedynce Batmana kontynuację biorę dosłownie w ciemno bo zapowiada się rewelacyjnie i to się dla mnie przede wszystkim liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:26, darth_16 napisał:

Szkoda - mam EK jedynki, teraz też poważnie rozważałem kupno EK dwójki. Jestem ciekaw
tylko czemu?

A nie "Dlaczego" zamiast "Czemu"?
Co do samego faktu braku EK na PC to ja się dziwię, przecież na PC kolekcjonerki też ładnie się sprzedają gdyż jak samą grę można spiracić to dodatkowych przedmiotów się nie dostanie. A fanów bat člověk na PC ma sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dziś sądziłem, że to forum o grach, ale dzięki - teraz wiem, że też o gramatyce. A tak na serio to można się kłócić godzinami, która forma jest poprawna, a w tym wypadku, o ile wiem, w języku potocznym dopuszczalne są obie wersje. Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Szkoda - mam EK jedynki, teraz też poważnie rozważałem kupno EK dwójki. Jestem ciekaw
>> tylko czemu?

Dnia 21.07.2011 o 15:08, marcin-malysza napisał:

A nie "Dlaczego" zamiast "Czemu"?


Oba zaimki są poprawne, aczkolwiek "czemu" jest zdecydowanie bardziej potoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,EK fajna ale i tak byłaby za droga jak na moje finanse więc i tak bym nie kupił - kupię zwykłą edycję / bo gra warta jest kupna i nie rozumiem tych,co grożą że w ogóle gry nie kupią / a zaoszczędzona kasę odłożę na listopad / U3,AC:R i Skyrin / lub wydam na " Rage " - zwłaszcza ze z mojej listy odpada kolejna gra: " Star Wars The Old Republik ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli konsolowcy to kolekcjonerzy... ;]

Ale i tak znowu PC dostaje po tyłku, to co że to "tylko" kolekcjonerka. Już chyba będzie się trzeba do tego przyzwyczajać, że PC dostaje tylko płytkę z grą, a nie jakieś fajne gadżety i inne bajery dla kolekcjonerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować