Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - zobacz gameplay z wersji alpha

56 postów w tym temacie

Wyczerpię temat zanim przybędą fanboje Battlefielda ;-)

OMG !!! Awesome (osom)!!! GOTY 2011 !!! FPS roku !!! Mega przełom !!! Gameplay tak cudowny, że miażdży oba jądra !!! Pchnięcie branży do przodu o pińcset mil - tego wcześniej nie było !!! Wymagane IQ przynajmniej 140, żeby ten tytuł odpalić !!!

------------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------

A jeśli chodzi o mnie - cóż... na materiałach promocyjnych od EA gra wygląda znacznie lepiej (przy pierwszym opadła mi wręcz szczęka).

Tutaj już tej świetnej oprawy aż tak bardzo nie widać - ot, takie podrasowane BC2 (czyli świetnie, ale szczęki na podlodze nie szukam). Gameplay ? Podobne to do CoDa i tysiąca innych fpsów. Nic czego wcześniej bym nie widział.No ale pewnie w multi zarządzi :) Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co bardzo mnie zdenerwowało w pierwszym filmiku to jak grający wychylał się zza ściany, strzelał po pięć naboi i przeładowywał i tak kilka razy. Twórcy mogli wprowadzić taki system jak bodajże w S.W.A.T. gdzie po przeładowaniu otrzymywaliśmy magazynek z pozostałą amunicją, albo chociaż kontynuować system z BF2 gdzie resztka amunicji przepadała. Niemniej jednak gra prezentuje się wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa nie powala bo podobno w Alphie jest ustawiona na najniższe detale. Jest to jednak nie potwierdzona informacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield ma przepiękną grafikę(no, może nie tutaj)...I tyle. Gameplay taki sam jak w innych shooterach, multi pewnie też nie będzie odbiegał od zwykłych shooterów. Mocne strony tej gry to fizyka, grafika i oskryptowany system zniszczeń.
Żaden przełom, żadne pchnięcie branży - po prostu solidna strzelanka.
Niestety, której nie kupię. Znudziły mnie zwyczajnie Battlefieldy i (dużo wcześniej) Modern Warfare.

Po przeczytaniu mojego posta zastanawiam się, czy nie jest flejmotwórczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj - zaraz BFowa "elyta" się zleci i zacznie coś pisać.

Fanboje BF3 coraz bardziej przypominają mi hardcore''owych fanbojów Apple''a.

PS. Mi tu też szczęka nie opadła - ot, zwykły FPS w multi, nic więcej. Wszystko było już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'O świetnej destrukcji otoczenia nie trzeba chyba wspominać, prawda?'
Chyba jednak warto bo na załączonych filmikach jej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T-bag?...Wyjątkowo elitarne posunięcie. Walka w tunelach metro imo lipa- będę unikał tej mapy bo po prostu mnie odrzuciła, nie pasuje mi do tej gry i wygląda mało zachęcająco;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:25, Lordpilot napisał:

Wyczerpię temat zanim przybędą fanboje Battlefielda ;-)


A to się zdziwisz, bo powiem Ci, iż uważam, że:

Dnia 21.07.2011 o 10:25, Lordpilot napisał:

A jeśli chodzi o mnie - cóż... na materiałach promocyjnych od EA gra wygląda znacznie
lepiej (przy pierwszym opadła mi wręcz szczęka).

Tutaj już tej świetnej oprawy aż tak bardzo nie widać - ot, takie podrasowane BC2 (czyli
świetnie, ale szczęki na podlodze nie szukam).


...mam bardzo podobne odczucia do Ciebie. Wprawdzie dalej gra wygląda świetnie, jednak już nie AŻ TAK dobrze, jak na materiałach promocyjnych. Powiem więcej - brak zniszczeń otoczenia sprawia, że na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że to jakiś dodatek/mod do BC2.

Natomiast:

Dnia 21.07.2011 o 10:25, Lordpilot napisał:

Gameplay ? Podobne to do CoDa


...tu się już nie zgodzę. Tu gameplay wymaga więcej myślenia, a mnie nawalania na pałę. Walka toczy się na większe odległości, większą rolę pełni wychylanie się zza osłon i ostrzeliwanie, po kilka-kilkanaście naboi naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocne

Dnia 21.07.2011 o 10:36, Leos8 napisał:

strony tej gry to fizyka, grafika i oskryptowany system zniszczeń.


No popatrz. A mnie, takiemu zacofanemu wieśniakowi, najbardziej podoba się ten cały NIEoskryptowany system zniszczeń.

Ale szczerze mówiąc ta mapa w metrze mi się nie podoba. Nie po to kupuję Battlefielda, żeby się ganiać po ciasnych korytarzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 10:47, kodi24 napisał:

T-bag?...Wyjątkowo elitarne posunięcie. Walka w tunelach metro imo lipa- będę unikał
tej mapy bo po prostu mnie odrzuciła, nie pasuje mi do tej gry i wygląda mało zachęcająco;


Dokladnie mam takie same odczucia, zupelnie ale to zupelnie ta mapa nie pasuje do BF`a.Trzeba jednak bedzie sprobowac i dopiero wtedy ocenic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak mod do BC2 poprawiający grafikę. Nic nowego i spory zawód. Chyba, że to gameplay z wersji konsolowej.

Tenebrael: Tu gameplay wymaga więcej myślenia, a mnie nawalania na pałę. (...)

Gdzie Ty widzisz tam myślenie? Ja widze co najwyżej kombinowanie, jak w każdym fpsie. I gdzie "nawala się na pałę"? Możesz wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to nawet fajnie, jak na taśmówkę oczywiście.
Gameplaye z czołgami mi się bardziej podobały.
Mogliby poprawić rozbijające się szyby, bo efekty wyglądają jak w grze sprzed dobrych 5 (a może nawet więcej) lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda jak mod do BC2 poprawiający grafikę. Nic nowego i spory zawód. Chyba, że to gameplay

Dnia 21.07.2011 o 10:59, absmak napisał:

z wersji konsolowej.


Bardzo wątpliwe - widać, że włączone jest wygładzanie krawędzi. W BC2 (konsolowym) ten element mocno kulał i ząbki potrafiły ostro dać po oczach ;-) IMO - gameplay z PC, zresztą to "lead pltform".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować