Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska wersja trailera trybu multiplayer Battlefielda 3

74 postów w tym temacie

O ja, zatrzymałem w momencie gdy jast kolo tego autobusu i włączyłem, aż szczena mi opadła jak zobaczyłem tą grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 16:11, slonik666 napisał:

dubbingu PL ?


haha, prosze cie. Granie w takie tytuły jak BF z polskim dubbingiem to grzech. Mamy
XXI wiek pora sie wkoncu nauczyc angielskiego ...



No całkiem mądra wypowiedz . Jestem Polakiem i wole słyszeć polską mowe niż angielskie gówno . W crysis 2 było extra i tutaj też tak powinno a nie angielską wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zauważyliście że gruz stał się bardziej interaktywny ? Wcześniej w ogóle go nie było. Kupa odłamków, dymu itp i ściana znikała.
Jak zobaczycie ostatnie sekundy - gruz z piętra spada na dół i przewraca 2 żołnierzy - BOSKO.

Dodać do tego ogień zaporowy i inne smaczki i sobie nie wyobrażam lepszej gierki dzisiaj na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również przypadł do gustu polski język w BC2, zwłaszcza w multi, zostawiając org ruski można mieć wrażenie walki Polaków z Rosjanami ;) Poza tym był odważny i wulgarny przez to bardziej wiarygodny... Za to w spolszczeniu MW2 pamiętam znalazłem błąd jakby z translatora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Momentami się czuję jakbym oglądał materiał z miksu CoDa i MoH. Udźwiękowienie extra, chyba krócej będę sie przekonywał do tej gry niż do BC2.

@slonik
polskie głosy w BC2 są dobre, w multi nawet lepsze bo
a) wyraźniejsze
b) stylowo bliże pierwszemu BC

Jak na materiał z alfy wygląda świetnie. Czekam na betę, po wejściu na stronę „nie spełniam kryteriów aby wejść na stronę" :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dubbing będzie to na pewno mistrzowski na miarę BC2 czy Mass Effect 2. Chociaż najlepszy w fps''ach był by polski lektor jak w stalkerach. Lektor nadał by takim grom filmowość, uczucie, że oglądasz interaktywny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 15:52, kodi24 napisał:

Nie wygląda mnie to na BF''a, raczej jak CoD. Dzisiaj już drugi raz, ale jak to mawiają-
do trzech razy sztuka;


Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować