Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twierdza 3 "ma łączyć najlepsze elementy pierwszej i drugiej części"

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

We wrześniu ma dojść do długo oczekiwanej premiery Twierdzy 3. Według Simona Bradbury'ego po grze należy spodziewać się połączenia najlepszych elementów dwóch poprzednich części serii.

Przeczytaj cały tekst "Twierdza 3 "ma łączyć najlepsze elementy pierwszej i drugiej części"" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 20:40, MKRaven napisał:

To Twierdza 2 miała jakieś dobre elementy?! Dla mnie jedynka wymiata po dziś dzień i
kropka.

Właśnie też się nad tym zastanawiałem, gdzie oni tam jakiś dobry element znaleźli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka wymiata, ale trójka może zająć jej miejsce z tego co widze :D
Chociaż grafika w pełni mnie nie zadowala... Jak na ten rok i technologie mogą się bardziej postarać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:05, Skrzatu1996 napisał:

Jedynka wymiata, ale trójka może zająć jej miejsce z tego co widze :D
Chociaż grafika w pełni mnie nie zadowala... Jak na ten rok i technologie mogą się bardziej
postarać ;p


Oj tam grafika, najważniejsza jest grywalność jak ostatnio Lukas, albo Mysza powiedział w podcaście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aspekt ekonomiczny to coś co najbardziej mi się podobał w poprzednich częściach. Liczę, że gra będzie stała na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, iż ta część będzie dobra:) Nic nie przebije Twierdzy i Crusadera:P

Dnia 21.07.2011 o 22:54, W1tch3r napisał:

jak to ''zasilenia armii najemnikami''? Ja tylko na najemnikach jechałem


Haha:P Nie jesteś sam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholere oni pchali w tą serię grafikę 3D?

W 2D ta gra wyglądała przepięknie! Mogliby jeszcze polepszyć malunki i byłaby cudowna, a tak będzie to przeciętniak z pewnie nie małymi wymaganiam. W 2D to by na netbookach i ipadach śmigało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:14, Kalach1992 napisał:

Oj tam grafika, najważniejsza jest grywalność jak ostatnio Lukas, albo Mysza powiedział
w podcaście


Witaj.
To, Ty o tym nie wiedziałeś ? ;> tylko potrzebowałeś przeczytać podcasta by się o tym dowiedzieć :D. Każdy stary ujadacz kitu z okien powie ten fakt. ;-)
Przykład taki Dragon Age się nie równa do klasycznego juz Baldur''s Gate. Gra ma już trochę na karku, a do dziś szponcą w nią gracze na całym świecie.

@Temat
Hmmm. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie. 1 Wiadomo. Rządzi :D i będzie rządzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować