Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #229: Która Edycja Kolekcjonerska z nadchodzących gier jest najciekawsza?

24 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2011 o 20:54, Altairus napisał:

A to zdjęcie jest z internetu czy z prywatnej kolekcji któregoś redaktora Gramu ?:)


obawiam się, że aż takich kolekcjonerów to w gramie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy EK polskiej produkcji Call of Juarez wszystkie pozostałe zdecydowanie wymiękają. Tyle dodatków w tej cenie w stosunku do pozostałych robi różnicę. Z drugiej strony szybko trafią do szafy albo pokryje je kurz, jak w przypadku pozostałych moich EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie absolutnie najlepsza jest edycja GoW3. Fakt, CoJ ma bardzo bogatą zawartość w EK ale są to głównie pierdółki. Co innego wielgachna figurka Marcusa Fenixa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez ma dużo dodatków , ale spora część to rzeczy którymi tylko dzieciaki się mogą fascynować (nieśmiertelniki, dowód w sprawie ... , odznaka itd. itp.)
Ja głosowałem na Deus Ex, jest bogatsza niż Assassins Creed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 21:35, El_Cascador napisał:

Przy EK polskiej produkcji Call of Juarez wszystkie pozostałe zdecydowanie wymiękają.


Ale czy warto kupywać EK crapowatej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zapodane do tematu robi wrażenie :D. Mieć taką osobne póki. Co ja gadam!!. Coś osobnego w pokoju co segment przypomina i tylko na gry :D. Fajnie by się to przecierało z kurzu. Co do najciekawszych dla mnie EK, to chyba Assassin''s Creed: Revelations mnie najbardziej interesuje ;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie call of juarez i Driver. Jedna jak na swoje wyposażenie nie ma wygórowanej ceny, zaś druga nie jest może jakoś super wypasiona ale ma bardzo fajne autko i cena również nie jest wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:26, Koski napisał:

Ale czy warto kupywać EK crapowatej gry?

W ogóle nie warto napalać się na EK, szybko dodatki przestają cieszyć a kosztują dużo więcej od zwykłych edycji. Tym bardziej crapowatej gry, chociaż co do CoJ nie byłbym do końca tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W większości tych kolekcjonerek bonusami są jakieś DLC. Coś co już jest zrobiona, ale trzeba za to dodatkowo zapłacić. Na plus wybijają się GoW, CoJ, i Batman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię Asasyna, ale jeśli porówna się cenę kolekcjonerki i zawartość w porównaniu do edycji specjalnej to zakup Codexu nie wydaję się być dobrym wyborem. Batman ma ładną, chociaż skromną kolekcjonerkę, jedynie cena mnie ciekawi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie lubię nowego procederu dodawania exclusive game content dla posiadaczy EK. Forza wydaje się w tym przeginac szególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować