Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham City będzie kontynuowany w "odcinkach"?

29 postów w tym temacie

Jeżeli główny wątek będzie kończony w 3 DLC .To kupię tą jakże ekslucyzwną i niemogącą się pojawić w podstawowej wersji gry zawartość w sklepie TORRENT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie to jest jak cios, który skutecznie zniechęca mnie do zakupu. Nie jestem jakimś wielkim fanem uniwersum, ale podobała mi się pierwsza część. Jakbym chciał sobie serial pooglądać to w TV mam niekończącą się modę na sukces. Nie ma co jeszcze stawiać kreski, bo gra wygląda naprawdę obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro możliwe DLC mają rozwijać fabułę przedstawioną w grze to czekam na edycję Game of the Year ponieważ wolę mieć wszystko kompletne na płycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy na premierę, wyjście DLC, edycję platynową/złotą czy edycję gry roku, potem obniżkę ceny i dopiero zakupimy :D
Od jakiegoś czasu nie gram w gry, ale jestem fanem batmana i arkham asylum też widziałem, dlatego dla arkham city zrobię wyjątek, po tym jak będzie kompletna i stanieje :P W innym wypadku nie warto kupować nie kompletnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The thing about Arkham City is that it’s going to be an ongoing game. You’re going to be able to download future episodes of it, so it’s going to be going on for quite a while. I’ve been recording it for a while. So that will continue."
mam wrazenie, ze gosc nie wie o czym mowi, moze w gry w ogole nie gra? jakie epizody? chyba nie beda kontynuowac fabuly w dlc bo to by bylo samobojstwo, kup 5 dlc zeby zobaczyc zakonczenie gry haha, jutro pewnie bedzie sprostowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli fabuła podstawki będzie zamknięta całością ale z "otwartym" zakończeniem jak w jedynce i po przemierzę ekipa zamiast robić 3cią cześć chce wypuścić jakieś duże DLC w ilości 2-3 kontynuujące historię to czemu nie, jeśli jakość będzie dobra pomyślimy.

Ale jak ma to być content ucięty z gry, to jest to śmiech na sali i bojkot graczy rozpęta imho kolejny po DA2 shit storm dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oni zamierzaja wydac okrojoną gre tylko po to aby wydac platne dodatki to niech sie nie dziwią, że ludzie - wierni fani w koncu pekną i tez przejdą na "ciemną strone mocy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak trochę z innej beczki, to warto zagrać w pierwszą część? Widzę, że zbiera same pochwały od graczy, a sam jeszcze nie miałem sposobności sięgnąć po nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:26, Methires napisał:

A tak trochę z innej beczki, to warto zagrać w pierwszą część? Widzę, że zbiera same
pochwały od graczy, a sam jeszcze nie miałem sposobności sięgnąć po nią.

zawsze mozesz demo sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślę podobnie jak mronoth... coś mi tu nie pasuje. Gra z dodatkowymi epizodami jako DLC? To mi się na pewno nie podoba... ale jeżeli będzie gra + DLC z jakimiś dodatkowymi misjami i tak dalej to mi to nie przeszkadza. Jeżeli będzie to takie coś jak napisałem wcześniej to na pewno będę czekał na jakieś GOTY, jeżeli w ogóle będzie w planach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie coś w rodzaju epilogu do Prince of Persia z 2008 roku albo DLC do Alana Wake''a, to Rocksteady znika z króciutkiej listy poważnych twórców gier i traci jakiś 1% fanów, którzy nie dają się doić. Jeśli to będą misje poboczne a la misje do Wiedźmina to chyba się nikt nie ma prawa obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować