Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Freddy Krueger ostatnim dodatkowym wojownikiem w Mortal Kombat

30 postów w tym temacie

Powiem tyle - lol!
Jakby mi ktoś powiedział, że Freddy będzie w Mortal Kombat to bym go wyśmiał...niespodzianka mocna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczę, że po wyciągnięciu z graczy konsolowych jak najwięcej pieniędzy z DLC zostanie zapowiedziana wersja na PC.
Co do Krugera to duże zaskoczenie, choć jedyna postać jakiej mi brakuje w tej edycji MK to Motaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o fak, tego się nie spodziewałem, genialnie, tylko szkoda że nie zrobili go na wzór oryginalnego Freddy''ego, był mroczniejszy, ale spoko ten też nie jest zły- głos, gesty- fantastyczny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Freddy :) Pomysł genialny :)
Wykonanie średnie. Niby klimatycznie go zrobili ale jakoś to nie ten Freddy, którego pamiętam. Poza tym Freddy miał rękawicę z ostrzami tylko na jednej ręce.
A Fatality to to z piecem? Mogli zrobić to co było w trzeciej części filmu z wyciąganiem żył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się to strasznie nie podoba :(, wolałbym żeby normalnie dawali postacie z uniwersum MK. To że w grze będzie jakaś jedna filmowa trochę psuje ogólny schemat :/. A jeśli pojawi się więcej no to kurcze co, znów zrobi się z tego gra na zasadzie MK vs DC :/. A ja tak chciałem ZWYKŁE MK ech. Wiem, że "mogę nie ściągać" ale już zapłaciłem za to miesiąc temu no i nikt nie lubi być stratny w postaciach, no i myślałem że to będzie postać z MK.
A tak z innej beczki, to chciałbym żeby wydali DLC, w którym jest MOTARO jako sub-boss. Czyli nie można nim grać, ale zmienia się miejscem z Kintaro oraz Goro na przedostatnim piętrze :) byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest Freddy (yeah!), to dodatkowo chciałbym pozostałą plejadę slasherów:
- Jason Voorhees
- Leatherface
- Mike Myers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:52, Cygi napisał:

Skoro jest Freddy (yeah!), to dodatkowo chciałbym pozostałą plejadę slasherów:
- Jason Voorhees
- Leatherface
- Mike Myers


To ja poproszę jeszcze Chuckiego ;)

A w newsie jest błąd, bo Freddy nie miał kolców tylko właśnie noże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:23, sp33dyS napisał:

A w newsie jest błąd, bo Freddy nie miał kolców tylko właśnie noże.

Cóż, kolec to element noża. A trzonek tak jakby tutaj nieistotny... :)
Ale mimo wszystko dzięki za czujność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:36, mtsach napisał:

> A w newsie jest błąd, bo Freddy nie miał kolców tylko właśnie noże.
Cóż, kolec to element noża. A trzonek tak jakby tutaj nieistotny... :)
Ale mimo wszystko dzięki za czujność. :)


Kolec to nie element noża, bo nóż ma ostrze jednosieczne. Kolec to ostry stożek bardziej :D

P.S. Czepiam się? Ok, ok, już przestaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dziwna niespodziewana niespodzianka. Fredy Kruger i Mortal ? Trochę to nie pasuje IMO. Wiadomo szmalec. $$$. Brakuje tylko niezniszczalnego Jasona Voorhees i jego maczety, by znów zrobić Fredy Kruger vs Jason Wersja game. Mieliśmy film, prawie mielibyśmy grę :D. Co do samego mortalowego Krugera. To chyba jakaś kpina z fanów. W niczym nie przypomina starego Krugera. Bardziej tego krapisznego nowego z remekau "Koszmar z ulicy wiązów" (2010). Nie wspominając już o animacji i wyglądzie [jakby z przed 3 lat] Pazury na dwóch dłoniach ?? co bardziej wyglądają jak szpony Wolverina niż Krugerowskie :C :X.
Fail roku.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować