Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic - znamy termin rozpoczęcia bety; premiera jeszcze w tym roku!

28 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wczoraj, po uruchomieniu zamówień przedpremierowych na Star Wars: The Old Republic wielu graczy narzekało na to, że nieznana jest data premiery gry. Teraz wiemy już, kiedy nowa gra Bioware trafi na sklepowe półki.

Przeczytaj cały tekst "Star Wars: The Old Republic - znamy termin rozpoczęcia bety; premiera jeszcze w tym roku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy będzie flame, gdy będą na początku mega kolejki :D Albo serwery padną. Nawet Blizzard tuż po premierze WoWa wstrzymał sprzedaż gry aż się z serwerami wyrobią. Chociaż w tORa, swoje zainwestowali to może graczy mile zaskoczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko wyselekcjonowana, bo z chęcią sprawdziłbym co i jak. W obecnej chwili w ciemno brać pre-order, który później będzie miał jakąś kosmiczną cenę, nie wiadomo ile będzie kosztować abonament itd... ludzie. Liczę, że będzie jakiś darmowy próbny miesiąc gry jak w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Warhammer Online mam złe wspomnienia, beta była wypas kupiłem swój egzemplarz i dniu premiery. Okazało się że WarOnline był fajny ale na niskich levelach potem była taka straszna nuda że przestałem grać do dziś kurzy się pudełko na półce. Gdy już miałem wrócić do gry to skasowali sewrey EU i przenosili postacie na US to dałem sobie spokój.

Rozumując tu EA maczało palce na bank coś będzie niedorobione/spartolone.

PS. Ale zakup kusiiii.... jak cholera bo to SW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:09, Henrar napisał:

> Wiadomo czy gra będzie po polsku?

Nie, będzie po angielsku.


A skąd wiesz, że nie będzie po polsku?
Bo grę wydaje EA więc nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Na osłodę tym którzy chcieli by jakiś polski akcent w grze powiem, że tło (to na gramie) i wiele grafik promocyjnych wykonał Polak właśnie... Marek Okoń. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 08:30, Magok napisał:

Wiadomo czy gra będzie po polsku?


Gry od BioWare zawsze są tłumaczone. Chwała im za to. Rockstar stosuje zupełnie inna politykę. Ale od rzeczy, ostatnio zainteresowałem się tematyka Star Wars, także grę pewnie kupię. Force Unleashed musiałem odpuścić ze względu na horrendalne wymagania na PC i brak konsolowego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie pomyślał, żeby spolszczyć napisy. Ale trochę ich rozumiem, bo MMORPGów z reguły się nie tłumaczy. Wyjątkiem jest Blizzard, który wydał WoWa po chińsku...

Jeśli chodzi o TOR''a, to ja w życiu nie dam 170 złotych za grę. A tym bardziej 450 za kolekcjonerkę. EA chyba jawnie popierdoliło, że wystawia taki cennik. Już przy DA2 i ME2 było coś nie tak, bo za 130 dostawaliśmy tylko cienkie pudełko bez instrukcji, z samą płytą.

Czym tu konkurować z piratami? Ja grę i tak dostanę, ale przyjdzie mi trochę poczekać, aż postawią prywatne serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:04, Woo-Cash napisał:

> Wiadomo czy gra będzie po polsku?

Gry od BioWare zawsze są tłumaczone


Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Henrar podał linka, zacytował z czerwonego pola. Nie będzie spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie przyuważyłem. Szkoda, że producenci oszczędzają na każdym kroku. A może to taka moda na angielszczyznę? Nie wiem i nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:17, Reinmar napisał:

Szkoda, że nikt nie pomyślał, żeby spolszczyć napisy. Ale trochę ich rozumiem, bo MMORPGów
z reguły się nie tłumaczy. Wyjątkiem jest Blizzard, który wydał WoWa po chińsku...


Conana przetłumaczyli na polski, LOTRO na francuski i niemiecki tona innych przykładów pewnie by się znalazła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych którzy marudzą na brak polskiego powinni chwycić jakiś słownik i uzupełnić swoją wiedzę o języku angielskim. Bez angielskiego nic nie zrobisz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:32, nerka99 napisał:

> Szkoda, że nikt nie pomyślał, żeby spolszczyć napisy. Ale trochę ich rozumiem, bo
MMORPGów
> z reguły się nie tłumaczy. Wyjątkiem jest Blizzard, który wydał WoWa po chińsku...


Conana przetłumaczyli na polski, LOTRO na francuski i niemiecki tona innych przykładów
pewnie by się znalazła :P


Czekamy więc na TOR w wersji PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:32, nerka99 napisał:

Conana przetłumaczyli na polski, LOTRO na francuski i niemiecki tona innych przykładów
pewnie by się znalazła :P


Przecież sam WoW jest po niemiecku, francusku, hiszpańsku, rosyjsku. WAR też był przetłumaczony na niemiecki i francuski. Kolega po prostu myśli, że skoro nie ma po polsku, to i nie ma w innych językach.
Poza tym nie dziwię się, że nie będzie polonizacji na starcie. Ogrom pracy z taką ilością tekstu (nie wspominając o kwestiach mówionych), podczas gdy nie wiadomo czy gra w ogóle się przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 09:46, RobsonAmbro napisał:

Po Warhammer Online mam złe wspomnienia, beta była wypas kupiłem swój egzemplarz i dniu
premiery. Okazało się że WarOnline był fajny ale na niskich levelach potem była taka
straszna nuda że przestałem grać do dziś kurzy się pudełko na półce. Gdy już miałem wrócić
do gry to skasowali sewrey EU i przenosili postacie na US to dałem sobie spokój.

Rozumując tu EA maczało palce na bank coś będzie niedorobione/spartolone.

PS. Ale zakup kusiiii.... jak cholera bo to SW :P


W przeciwienstwie do Warhammera, Rifta i innych, pokazano juz rajdy w trailerach TOR''a, czyli end-game istnieje w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:44, Furusu napisał:

Tych którzy marudzą na brak polskiego powinni chwycić jakiś słownik i uzupełnić swoją
wiedzę o języku angielskim. Bez angielskiego nic nie zrobisz na świecie.



To jedź sobie do Niemiec to zobaczysz jak się powinno szanować własny język tam jak nie zmusza ich skrajna sytuacji to nie porozmawiają z tobą po angielsku.

Inną sprawą jest granie w MMO po polsku jakoś sobie tego nie wyobrażam wole jednak po angielsku, ale mówią że do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:17, Reinmar napisał:

Czym tu konkurować z piratami? Ja grę i tak dostanę, ale przyjdzie mi trochę poczekać,
aż postawią prywatne serwery.


Tym konkurują, że nie musisz czekać aż postawią pirackie, okrojone z wielu elementów serwery, które ciągle padają, są resetowane, nie mają porządnego supportu i zawsze są do tyłu z patchami. O ile oczywiście kiedykolwiek powstaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować