Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup oficjalny poradnik do Might & Magic: Heroes VI w sklepie gram.pl

23 postów w tym temacie

Przecież teraz gry przechodzą się same, wszedzie wyskakują kółeczka gdzie iść i co zrobić więc po co poradniki?

Do Gothica 1 by się taki przydał kiedyś, ale teraz?

Naciąganie z kasy +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciąganie kasy? A kto kogo zmusza do kupowania poradnika? Chcesz, to kupujesz. Nie chcesz, to nie kupujesz. To takie proste. A mi się osobiście podoba ten trend na poradniki, brakuje tutaj zachodnich poradników typu Prima czy BradyGames.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KingMan ten "poradnik" do Wiedźmina 2 to jedna wielka porażka. Co to za poradnik, w którym jest informacja np. "spal 9 zwłok"? Tyle to i ja wiem z dziennika w grze. Zero mapek w tym temacie itp. O wiele lepszy poradnik to ten z gry-online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co jak zobaczyłem nazwę tego newsa to się zaśmiałem do monitora :D parszywym wręcz śmiechem i pisze tego posta w sumie z niezłym bananem na twarzy. ]:->. Prawdziwi kapitaliści nie ma co.. Oferować poradnik do gry skoro jeszcze nie miała premiery!! <cool>
+2 do zdobywania kasy. Bo pewnie jakiś ehkmmm - osobnik zapewne zakupi poradnik nie wziąwszy pod uwagi tego że poradnik do gry będzie miał za free, gdy kupi grę. To chyba największy total fail news w tym roku zapodany przez gram.pl :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę zdecydowanie poradniki w stylu GTA IV z empiku. Zresztą... Dobre dla fanów, Ja niestety się zawiodłem na VI więc jej nie kupuję. Poradnik do Wieśka był całkiem, całkiem. Niestety Wiesiek sam w pudełku miał poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie takich poradników jest dobre raczej do gier RPG. Nie wiem czy tylko ja to odczuwam ale dzisiejsze gry są coraz płytsze i rzadko kto sięga po poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się pomysł tych poradników. Mam nadzieję, że będzie ich więcej, a wtedy na pewno kupie każdy poradnik do gier, które mnie interesują :) Fajnie, jakby był poradnik do Batmana, Battlefielda 3, AC Revelations... Takie moje marzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 16:18, Braveheart napisał:

Oferować poradnik do gry skoro jeszcze nie miała premiery!! <cool>


Poradnik pojawi się właśnie wraz z premierą gry Heroes VI i w tym samym czasie będzie wysyłany...

Dnia 22.07.2011 o 16:18, Braveheart napisał:

+2 do zdobywania kasy. Bo pewnie jakiś ehkmmm - osobnik zapewne zakupi poradnik nie wziąwszy
pod uwagi tego że poradnik do gry będzie miał za free, gdy kupi grę.


Widać dawno nie miałeś premierowej gry Ubisoftu w ręce. Tam jest płytka, pudełko i parodia instrukcji obsługi. A gdyby był dodawany poradnik to już dawno wydawca by się tym chwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Dnia 22.07.2011 o 18:45, Wojman napisał:

Poradnik pojawi się właśnie wraz z premierą gry Heroes VI i w tym samym czasie będzie
wysyłany...

Hmmm razem z grą czy osobno ? bo jak dla mnie 30 PLN to kpina. Mimo iż się dostanie obszerną ''''książkę'''', to i tak nie jest to warte. Inne serwisy pewnie będą oferować to o wiele wiele taniej i to w formie PDFa za grosze.. Konkurencja... wiadomo ;-)

Dnia 22.07.2011 o 18:45, Wojman napisał:

Widać dawno nie miałeś premierowej gry Ubisoftu w ręce. Tam jest płytka, pudełko i parodia
instrukcji obsługi. A gdyby był dodawany poradnik to już dawno wydawca by się tym chwalił...

To fakt, przeoczyłem to. THX za zwrócenie uwagi. Nie wszystkie gry zawierają poradniki wraz z instrukcją i grą :-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że jest MOZLIWOŚĆ kupienia czegoś takiego,przecież to tylko propozycja, i po co ten szum.Pare "Ludków" może i ja będą mieli problem z przejściem kampani i nie będzie im sie chciało szukać w googlach:)Prosta sprawa nie chcesz nie kupuj, ALE nie krytykuj tych co tego potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam owy poradnik i w sumie nie ma tam tak naprawdę nic ciekawego - do tego są błędy
- np. 4 mapa kampanii Necro - pokazują tam miejsca w których znajdują się części amulety księżyca, czy jakoś tak, potrzebne by zdobyć łzę ashy, a w rzeczywistości 1 z nich znajduje się w zupełnie innym miejscu.
- Porady dotyczące wykonywania misji są czymś tak oczywistym, że w żaden sposób nie pomagają w osiągnięciu celu.
- Opisane nagrody za wykonanie zadań są w równym stopniu opisane co w samej grze.
- Rozkładana mapa ? Zbędna ! no bo niby po co ? Żeby wiedzieć która frakcja gdzie ma kolejne misje kampanii ?? No bez przesady...
Podsumowując - bez rewelki, albo wręcz całkowicie zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować