Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm nic nie zarobił dla Epic Games

103 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 12:45, jhusdhui napisał:

Nie wiem czemu ludzie tak się czepiają Bulletstorma - jak dla mnie jest to jeden z najlepszych
fps''ów ostatnich lat i zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o czystą frajdę z gry. Jest
tym czym DNF powinien być a nie jest. I DNF się sprzedaje, a Bulletstorm nie - normalnie
rozum nie jest w stanie tego ogarnąć.


Nie przyszło ci do łba, ze gusta są rózne? To co ci sie nie podoba, podoba sie innym ;p

Dnia 23.07.2011 o 12:45, jhusdhui napisał:

A ludzie którzy czepiają się długości kampanii
to chyba w żaden Modern Warfare nie grali ;)

Dla mnie demo bulletstorma było za długie... podczas gdy DNFa skonczyłem uhahany...
Poza tym, jak sie przechodzi na poziomie easy/normal to tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 14:04, Zgreed66 napisał:

> Nie wiem czemu ludzie tak się czepiają Bulletstorma - jak dla mnie jest to jeden
z najlepszych
> fps''ów ostatnich lat i zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o czystą frajdę z gry.
Jest
> tym czym DNF powinien być a nie jest. I DNF się sprzedaje, a Bulletstorm nie - normalnie

> rozum nie jest w stanie tego ogarnąć.

Nie przyszło ci do łba, ze gusta są rózne? To co ci sie nie podoba, podoba sie innym
;p

Dnia 23.07.2011 o 14:04, Zgreed66 napisał:

> A ludzie którzy czepiają się długości kampanii
> to chyba w żaden Modern Warfare nie grali ;)
Dla mnie demo bulletstorma było za długie... podczas gdy DNFa skonczyłem uhahany...
Poza tym, jak sie przechodzi na poziomie easy/normal to tak jest ;)


Nie dałem rady ukończyć DNFa - bałem się że mi szczęka wyskoczy z zawiasów od ziewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 14:09, jhusdhui napisał:

Nie dałem rady ukończyć DNFa - bałem się że mi szczęka wyskoczy z zawiasów od ziewania
;)


Ja ziewałem wlasnie przy Bullecie. Widzisz gusta czynia cuda.
btw ciachaj cytaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak coop''a i multi ....sam singiel do tego niezbyt długi nie mógł z gry zrobić hitu na miarę cod xD Czekam z niecierpliwością na kontynuacje która może stac sie prawdziwym tytułem aaa jeśli tylko People Can Fly doda odpowiednie tryby rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, gra na 6-7h i to na raz. Multi do dupy, wyzwania bezsensowne i zbyt łatwe... Kampania w sumie dobra, ale cholernie krótka i szybko się o niej zapomina.

Choć gra jest trochę prze-anty-reklamowana. Znam o wiele gorsze o których lepiej się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 14:03, jhusdhui napisał:

Widać wszystko jest kwestią gustu ;) Ale czepianie się o multi zaczyna mnie irytować.
Gram tylko w single playera, a ostatnio cała branża zachowuje się jakby była wpatrzona
w wielki napis MULTI i olewają graczy których multi nie interesuje. Czy naprawdę tak
mało jest takich ludzi jak ja, że nie warto robić dla nich gier FPS? Chyba nie jest tak
że gry single kiepsko się sprzedają bo każdy je piraci, a do multi ludzie muszą kupić
oryginał, co?


Ale widzisz, ja też bardzo lubię gry single. Tak samo, jak lubię gry multi. Tyle tylko, że uważam, że gra powinna mieć choć jeden z tych trybów dobry. A moim zdaniem w BS oba tryby ssą. Multi, jak powiedziałem, jest szczątkowe. A single? Mi się znudziło po jakichś 2-3 godzinach. Ciągle to samo i to samo. Skillshoty, które miały budować kreatywność, są z góry zaprojektowane, i wymyślanie własnych nie ma sensu, bo dostajesz marne ilości punktów. Całą reszta to liniowa do bólu, oskryptowana jatka, z przeciwnikami tak głupimi, że aż głowa mała. W efekcie wciąż tylko idziesz po linii do przodu, rozwalając hordy wrogów, których zabijasz skillshotami według algorytmu: "wejdź do menu -> zobacz, jakie skillshoty masz jeszcze nieodhaczone -> zrób skillshota -> idź dalej". Po prostu wieje nudą na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:49, ZubenPL napisał:

4:3 Nie mów że używasz takiego monitora bo padnę że śmiechu. Naprawdę nie stać cię na
wydatek rzędu 400-500zł


Przeprasza wszystkich których obraził mój komentarz. Nie przemyślałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jak dla pokolenia CoD? Wtedy CoD byl klasa sama dla siebie, Painkiller sprawial wrazenie srawki-strzelawki, w sam raz na dodatek do jakiegos czasopisma o grach ;) Nie dziwi mnie to specjalnie, w koncu czegoz wiecej mozna sie bylo spodziewac po raczkujacym w branzy polskim studio- fajna, prosta jak cep i calkiem ladna, ale kompletnie bez ikry. Dobra na przystawke. Bulletstorm duzo sie nie rozni, wiec trudno bylo oczekiwac rewelacji- nachalny marketing i podnoszenie rangi tytulu za pomoca zestawien z mega-budzetowym Kz3 nie przyniosly oczekiwanych rezultatow. PCF nie stworzylo niczego, na czym kolejne jego gry mogly by polegac, wiec faktycznie- mogli sobie darowac konsole i zrobic kolejnego sredniaka pc-only, sporo taniej. Ale i tak guzik by na tym zarobili wiec przynajmniej troche swiata lizneli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 12:41, kodi24 napisał:

Masz na mysli te glupawa sieczke Painkiller? ;) Toz to ekwiwalent Bulletstorma, frajdowny
sredniak, mozna sie wyzyc 20 minut i to wszystko. Imo PCF jak ssalo tak ssie do dzisiaj;

Co kto lubi - dla mnie i dla wielu innych Painkiller to kwintesencja gatunku FPS, co czyni go jedną z najlepszych gier w historii. A to, że FPSy zmieniły się, stały się wolne i "realistyczne", to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to śmieszy, nawet bardzo : ) Stać cię na gry a na monitor już nie?
Chcesz grać musisz mieć jakiś sprzęt żeby chociaż minimalne wymagania spełnić...
Jak cię nie stać to idź to pracy sobie zarób weź na raty itp. Koszt monitora to nie jest jakiś super kosmiczny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:00, Futri napisał:

Mnie to śmieszy, nawet bardzo : ) Stać cię na gry a na monitor już nie?
Chcesz grać musisz mieć jakiś sprzęt żeby chociaż minimalne wymagania spełnić...
Jak cię nie stać to idź to pracy sobie zarób weź na raty itp. Koszt monitora to nie jest
jakiś super kosmiczny wydatek.


Miałbym kupić nowy monitor panoramiczny na raty bo jakiś forumowicz (np. ty) uznał mój obecny 4:3 przestarzały?
L
O
L

Poza tym czemu ten 4:3 miałby przeszkadzać?

Twój poprzednik przyznał się do błędu, masz jeszcze szansę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 14:41, kodi24 napisał:

Tzn. jak dla pokolenia CoD? Wtedy CoD byl klasa sama dla siebie, Painkiller sprawial
wrazenie srawki-strzelawki, w sam raz na dodatek do jakiegos czasopisma o grach ;) Nie
dziwi mnie to specjalnie, w koncu czegoz wiecej mozna sie bylo spodziewac po raczkujacym
w branzy polskim studio- fajna, prosta jak cep i calkiem ladna, ale kompletnie bez ikry.
Dobra na przystawke.

hehe, teraz spojrz na jakiegokolwiek coda, jeszcze prostszy i mniej skomplikowany niz painkiller, to jak to nazwac? 2 bronie, brak skoku, brak apteczek, mapy tak proste, ze slepy by sie nie zgubil, wieczne chowanie sie zeby zregenerowac zycie, nuda, dobre na przystawke :)

Dnia 23.07.2011 o 14:41, kodi24 napisał:

Bulletstorm duzo sie nie rozni, wiec trudno bylo oczekiwac rewelacji-
nachalny marketing i podnoszenie rangi tytulu za pomoca zestawien z mega-budzetowym Kz3
nie przyniosly oczekiwanych rezultatow.

gra nie miala znanego tytulu jak duke nukem, cod, halo to sie nie sprzedala, no i bez multi... kz2 czy kz3 tez sie slabo sprzedaly mimo olbrzymiego budzetu, tylko pompowanie kasy przez sony jakos ratuje kz

Dnia 23.07.2011 o 14:41, kodi24 napisał:

PCF nie stworzylo niczego, na czym kolejne jego
gry mogly by polegac, wiec faktycznie- mogli sobie darowac konsole i zrobic kolejnego
sredniaka pc-only, sporo taniej.

moze tak, moze nie, jakby na painkillerze nie zarobili to by nie zrobili dodatku

Dnia 23.07.2011 o 14:41, kodi24 napisał:

Ale i tak guzik by na tym zarobili wiec przynajmniej
troche swiata lizneli ;))

lizneli swiata? w jakim sensie? bo gra powstawala w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywista sprawa. Z tym ze Bulletstorm to w pewnym sensie taki wspolczesny Painkiller, wiec nie rozumiem aluzji co niektorych w strone konsol, jakoby w posredni sposob przyczynily sie do bylejakosci "nowej" marki PCF, skoro rzeczona nie odbiega wcale poziomem od swojego duchowego przodka. Obie moga byc -lub nie- kwintesencja gatunku, ale wcale nie roznia sie od siebie na tyle, by zarowno jej wielbiciele jak i krytykanci mieli czego zalowac;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:03, SpecShadow napisał:

Miałbym kupić nowy monitor panoramiczny na raty bo jakiś forumowicz (np. ty) uznał mój obecny 4:3 przestarzały?

Oczywiście, nie musisz - nikt nie musi - ale nie wymagajcie od twórców gier wspierania wymarłej w środowisku graczy (na przestrzeni kilku lat w biurach też padnie) technologii w nowych produkcjach. Stare technologie, szczególnie takie, których porzucenie jest relatywnie bezproblemowe, porzucać należy, a format 4:3 jest idealnym kandydatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się. Dla mnie ta gra to kicha z niezłym marketingiem twórców. Niestety to za mało aby zarobić kokosy. Zwykła sieczka z kilkoma bajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:14, akodo_ryu napisał:

> Miałbym kupić nowy monitor panoramiczny na raty bo jakiś forumowicz (np. ty) uznał
mój obecny 4:3 przestarzały?
Oczywiście, nie musisz - nikt nie musi - ale nie wymagajcie od twórców gier wspierania
wymarłej w środowisku graczy (na przestrzeni kilku lat w biurach też padnie) technologii
w nowych produkcjach. Stare technologie, szczególnie takie, których porzucenie jest relatywnie
bezproblemowe, porzucać należy, a format 4:3 jest idealnym kandydatem.

Ja zacząłem tą głupio dyskusje o 4:3 więc teraz was proszę o jej zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:30, ZubenPL napisał:

Ja zacząłem tą głupio dyskusje o 4:3 więc teraz was proszę o jej zakończenie.

Nie jest do końca głupia - twierdzenie, że każdego stać na nowy monitor nie było zbyt przemyślane, ale żądanie (czy też oczekiwanie) dostosowania nowych gier do przestarzałej technologii, bo 1% ludzi wciąż z niej korzysta jest równie, jeśli nie bardziej nieprzemyślanym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:37, akodo_ryu napisał:

dostosowania nowych gier do przestarzałej
technologii, bo 1% ludzi wciąż z niej korzysta jest równie, jeśli nie bardziej nieprzemyślanym
podejściem.


1%? Masz jakieś dane? Wg statystyk steam''a jest to ~20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować