Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Internetowe bzdury growe na weekend #56 - majnkraft edition

21 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 15:43, Bosiaxd napisał:

Haha, Shepard w DNF mnie rozwalił :D. A tą piosenkę mam na MP4 xDD !! Świetne, po prostu
świetne !!

Możesz mi ją na maila podesłać? Byłbym wdzięczny bardzo :) bartekgabis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:45, Ichibanboshi-kun napisał:

> Haha, Shepard w DNF mnie rozwalił :D. A tą piosenkę mam na MP4 xDD !! Świetne, po
prostu
> świetne !!
Możesz mi ją na maila podesłać? Byłbym wdzięczny bardzo :) bartekgabis@gmail.com


Nie ma sprawy, już wysyłam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 16:48, Jacor32 napisał:

ej no, piszemy "edyszyn" a nie edition jak to już zawsze było w nagłówkach :D Assassins
8-bit dobry :D

Skoro majnkraft jest napisany fonetycznie, to pomyślałem, że z ''edyszyn'' raz zrobię wyjątek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Nie ma sprawy, już wysyłam :D.

Za dolara ja mozna kupic, kuzwa, wspierajcie troche tworce (robi swietne piosenki o grach w roznych klimatach), a nie piracicie matoly jedne. Moderatorzy, do roboty, warny/bany sypac, a nie spicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:06, Jamz napisał:

Za dolara ja mozna kupic, kuzwa, wspierajcie troche tworce (robi swietne piosenki o grach
w roznych klimatach), a nie piracicie matoly jedne. Moderatorzy, do roboty, warny/bany
sypac, a nie spicie!


Taa... Jak Ty się ładnie wyrażasz. Ja wydałam tego dolara, a jak ktoś chce to czemu mu nie przesłać? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:09, Bosiaxd napisał:

Taa... Jak Ty się ładnie wyrażasz. Ja wydałam tego dolara, a jak ktoś chce to czemu mu
nie przesłać? -.-

Bo to piractwo jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:11, Jamz napisał:

Bo to piractwo jest?


To już nie moja sprawa. Ja legalnie ściągnęłam, bo kupiłam. Chce to ma, a nie rozumiem co Tobie do tego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 17:12, Bosiaxd napisał:

> > > > > > Haha, Shepard w DNF mnie rozwalił :D. A tą piosenkę mam
na MP4
> xDD
> > !!
> > > Świetne,
> > > > po
> > > > > prostu
> > > > > > świetne !!
> > > > > Możesz mi ją na maila podesłać? Byłbym wdzięczny bardzo :) bartekgabis@gmail.com

>
> >
> > >
> > > >
> > > >
> > > > Nie ma sprawy, już wysyłam :D.
> > > Za dolara ja mozna kupic, kuzwa, wspierajcie troche tworce (robi swietne
piosenki
>
> > o grach
> > > w roznych klimatach), a nie piracicie matoly jedne. Moderatorzy, do roboty,

> warny/bany
> >
> > > sypac, a nie spicie!
> >
> > Taa... Jak Ty się ładnie wyrażasz. Ja wydałam tego dolara, a jak ktoś chce
to czemu
> mu
> > nie przesłać? -.-
> Bo to piractwo jest?

To już nie moja sprawa. Ja legalnie ściągnęłam, bo kupiłam. Chce to ma, a nie rozumiem
co Tobie do tego ;).


Jutro mam urodziny, wiec wyjatkowo w ramach weekendowej promocji bedzie degrad -3 dla Ciebie i Ichibanboshi-kun. Prosze tez ciac cytaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za nazwa piosenki z tym Shepardem. Błagam. Utwór zacny. Pełna nazwa, Może mi ktoś wyslać na e maila tą piosenk.

mateusz.jama@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w tym tygodniu dobrego stuffu daliście! :)

Komandor Sheppard(i piosenka w tle), Assassin''s Creed 8-bit(Nothing Is True, Everything Is Pixelated), reakcja Nico na Saint''s Row i do tego Mario Warfare. Po prostu świetne! :)

Ichibanboshi-kun & LionelPL Powariowaliście? To nie wątek "Wyślij mi piosenkę na maila". Wstawię emotikonke odpowiednią do sytuacji: -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować