Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórca The Elder Scrolls V: Skyrim nie jest fanem technologii 3D; nowy gameplay

31 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Odpowiedzialny za The Elder Scrolls V: Skyrim Todd Howard ze studia Bethesda stwierdził, że w ogóle nie interesuje go technologia 3D. Tym samym szanse na to, że w nowym RPG-u amerykańskiej firmy włączymy tryb 3D, spadły niemalże do zera.

Przeczytaj cały tekst "Twórca The Elder Scrolls V: Skyrim nie jest fanem technologii 3D; nowy gameplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacja giganta pod koniec - lol. Ale zabawnie się prezentuje walka ze smokiem. W innych grach takie to proste ustawić drużynę i atakować, jak jest z perspektywy pierwszej osoby to człowiek zastanawia się jak go podejść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wszystko było już w gameplayu z e3 nie część, wpiszcie sobie skyrim w youtube i macie tam caly wywiad z toddem i okolo 10 minut rozgrywki, pokazane jest również menu oraz ekwipunek.
btw. gdzie tu walka z pająkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 09:30, sznajder23 napisał:

to wszystko było już w gameplayu z e3 nie część, wpiszcie sobie skyrim w youtube i macie
tam caly wywiad z toddem i okolo 10 minut rozgrywki, pokazane jest również menu oraz
ekwipunek.
btw. gdzie tu walka z pająkiem?

Część się powtarza, ale – głównie w drugiej połowie materiału – są nowe rzeczy. Porównaj dokładniej (bo jeśli w 1:23 nie zauważyłeś pająka, to chyba na szybko to robiłeś :)).

http://www.gram.pl/news_8AzeGum2_E3_2011_The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_spory_gameplay_na_zaostrzenie_apetytu.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, po zagraniu w Wiedźmina 2 system walki w Skyrim wydaje mi się być ekstremalnie sztywny. Wiem, żer w tej grze chodzi raczej o zwiedzanie niż o walkę, ale to mnie będzie raziło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne (filmik)! xd A co do 3D to i ja nie jestem tym zainteresowana;).

Ciekawe czy bedzie wersja kolekcjonerska tej gry. Na 99% kupie jesli bedzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, co za dialogi! Cóż za mnogość wyborów! RPG roku się szykuje.
A tak na poważnie: Walka mieczem/mieczami/czymkolwiek sztywna jak w TES4. Tylko magia się bdb prezentuje.
Mając pod ręką Arkane nie mogli pożyczyć kilku osób do dopracowania walki mieczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, (technologia 3D) ani trochę mnie nie obchodzi – konieczność zakładania okularów! Nie jestem jej fanem. Moim zdaniem efekt 3D psuje obraz, dla mnie najważniejsza jest przejrzystość – powiedział w wywiadzie dla magazynu PSM3 Todd Howard.

Niesamowite :) Myśle dokładnie tak samo, nie raz na tym już o tym pisałem używając dokładnie tych samych argumentów. Aż poczulem taką nić sympatii do Todd''a ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie walka mieczem po graniu w wieśka 2 to wydaje się sztywna jak sztacheta w płocie. Smok boski, no nic poczekamy aż wydadzą i na opinie graczy, z całej serii nie grałem w pierwszą część, w dwójkę (daggerfall) pamiętam do dziś pełno jaskiń lochów (głebokich na kilka poziomów) duuuży świat do zwiedzania, trójka z dodatkami leży na półce co jakiś czas grana ponownie ale czwórka nie bardzo przypadła mi do gustu jakoś tak za mała za krótka. zobaczymy ja z piątką będzie :)

Co do 3D i bardzo dobrze, wciskają to cholerstwo wszędzie gdzie się da bo modne tylko po co :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... I to jest ten, wielki, wspaniały TES(t) 5? Wygląda na kolejnego Oblivion''a w którym o nic nie chodzi. Dalej jak widać są za leniwi by zrobić walkę z konia (chociaż - w sumie - po co mieli by ją robić? Ludzie i tak kupią osobno pancerz dla konia ;D). Modele, animacje etc. wypadają... średnio. I jeśli tak wyglądają na oficjalnej prezentacji, to znaczy, że u większości graczy wyglądać będzie jeszcze gorzej.

Podsumowując:
Grafika - średnia.
Fabuła - za pewne do dupy. (Jak to Todd ma w zwyczaju.)
Gamepley - mnie nie interesujący. (Od RPG''a wymagam czegoś więcej niż machania mieczem. A jeśli mam ochotę pograć w Hack&Slash''a to po prostu w niego gram, a nie jakieś badziewia udające czym to one nie są)

Tak więc, dziękuje, postoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą wciskać. Psuje oczy jak jasna cholera. Kosztuje nie mało, wymaga okularów a korzyści wcale dużo nie ma. Choć fakt że seans 3D w Warszawskim IMAX zrobił na mnie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2011 o 09:45, mtsach napisał:

Część się powtarza, ale – głównie w drugiej połowie materiału – są nowe rzeczy.
Porównaj dokładniej (bo jeśli w 1:23 nie zauważyłeś pająka, to chyba na szybko to robiłeś
:)).

http://www.gram.pl/news_8AzeGum2_E3_2011_The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_spory_gameplay_na_zaostrzenie_apetytu.html
:)


racja nie zauważyłem, zwracam honor, jednak i tak to wszystko było w długim gameplayu, który jest już dośc długi czas na youtube ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie slabo ,animacyjnie jak zawsze u bethasdy mega slabo . chociaz twarzyczki juz tak nie strasza jak w poprzednich TES''ach ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz teraz! Do nabycia! DLC dodajace oczekiwane przez graczy 3D! Za JEDYNE 9.99$!

Zebym sie mylil, zebym sie mylil. Ale biorac pod uwage zbroje dla konia, moge sie nie mylic ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym doczekać się RPG, w którym to my możemy być dla odmiany smokiem. Wiem, że był Ego Draconis, ale brakowało w nim niestety najbardziej krwistych elementów czyli możliwości spalenia do ziemi jakiejś wiochy, pożerania wieśniaków, porywania dziewic i tym podobnych rzeczy kojarzonych z tymi bestiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować