Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa krótkie filmy z Trine 2

11 postów w tym temacie

Wow! Zasłanianie się tarczą wygląda świetnie! Z resztą z tego co widać tutaj i na poprzednich filmikach, baśniowa oprawa graficzna, która była już tak dobra w pierwszej części, tutaj stoi na dużo wyższym poziomie. Zapowiada się bardzo smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 18:29, Suomalainenka napisał:

Szczerze mówiąc w "jedynce" rycerza unikałam, jak ognia. Może tym razem się z nim przeproszę
:)


Rzeczywiście rycerz był najmniej interesującą postacią, znacznie przyjemniej grało się pozostałymi dwiema. Nie dziwi więc, że twórcy postanowili coś z tym zrobić :) I rzeczywiście, pomysły wyglądają całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż rycerz był w jedynce mniej przydatny niż pozostałe postaci to jednak uwielbiałem go.Świetnie się tym młotem dwuręcznym walczyło.No i miał fajny charakter. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna gierka. Przypomina stare dobre platformówki w jakie grałem jeszcze na amidze i pierwszych pctach. Aż łza się w oku kręci. Czekam kiedy wyjdzie dwójka, bo jak sprawdzałem w planie wydawniczym gram.pl to nie ma jeszcze dokładnej daty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część wessała mnie całkowicie. Platformówka jakich mało. Świetny klimat, fajna grafika. Nowe umiejętności tylko wzbogacą rozgrywkę. Nie przypomina Wam ta gra czasami Lost Vikings? Ja czekam na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika - nomen omen - fantastyczna, ale tak, jak jedynka była fajną grą, to jakoś mnie nie wciągnęła i po kilku etapach dałem sobie spokój. Może tym razem będzie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować