Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Call of Juarez: The Cartel na drugim miejscu

25 postów w tym temacie

Adam Berlik

Kolejny tydzień z rzędu fotel lidera w TOP 40 UK okupuje Zumba Fitness. Call of Juarez: The Cartel, który zadebiutował na konsolach przed kilkoma dniami, zajmuje drugą pozycję, a podium zamyka Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Call of Juarez: The Cartel na drugim miejscu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... czyżby aż taki hype był, że średniak Techlandu tak dobrze się sprzedał? W sumie się cieszę, bo lubię gry Techlandu no i to rodzimy developer. Ale tak popatrzyłem na tę listę... z 40 gier znalazłem 7, które uważam za warte uwagi - pozostałe to średniaki i crapy na licencjach filmowych... i gry "sportowe" typu wii sports... chyba się starzeję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę... mimo ocen nowy CoJ się sprzedaje. Ale mi się zdaje że to w większości przez to, co przyniosły pierwsze dwie części... taka autoreklama. Bo jedynka była dobra, dwójka jeszcze lepsza... to pewnie trójka będzie podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra jest słaba (mowa o The Cartel), szkoda mi tego co zrobiono z tą marką którą bardzo lubiłem. Po pierwsze i najważniejsze rezygnacja z westernu (sic!) - to grzech nie do wybaczenia. Nawet ocena na gram.pl dla tej gry jest zbyt wysoka. Dziwie się że ludzie to w ogóle kupują, ja nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze że CoJ The Cartel jest na drugim miejscu, świetna gra zjechana ze wszystkich stron przez "Money Whore''y" z "renomowanych" portali. Gdzieś mam opinie innych i czytanie recenzji, gra jest świetna i bawię się doskonale, a jak ktoś mnie uważa za barana co gra w crapy, bo nie sugeruję się "ocenami" tylko muszę sprawdzic coś na własnej skórze zanim wydam opinię, to niech pierwszy rzuci kamieniem.

Ale nie najlepiej powiedziec: "Gra jest crapem bo ma 40% na Metacritic" ; "Nie ruszę, bo dostała 4.5 na IGN" ;
Nawet nie grając w demo...to się nazywa "wszystko wiedzący" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:39, mronoth napisał:

> >> Jak tam Symulator Farmy?
jak tam 3 dlc za 100$ i abonament za granie po sieci?


Nie gram po multi, a nawet gdyby to mam PS3. DLC kupuję z rzadka i to tylko do singla. Ale to takie nieistotne szczegóły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 13:43, Henrar napisał:

Nie gram po multi, a nawet gdyby to mam PS3. DLC kupuję z rzadka i to tylko do singla.
Ale to takie nieistotne szczegóły....

ale ty jestes przezabawny :), nieistotne tak jak to, ze symulatora farmy na oczy nie widzialem, jakie pytanie taka odpowiedz, popros kogos starszego o wytlumaczenie jak jeszcze nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować