Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj w Battlefield: Play4Free i zdobądź kartę graficzną lub koszulkę!

60 postów w tym temacie

Mam już konsternację to ja mam wpisać wiadomośc "gram.pl" czy ją wysłać(wtedy będzie widoczna dla wszystkich graczy)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 17:53, benq20 napisał:

Mam już konsternację to ja mam wpisać wiadomośc "gram.pl" czy ją wysłać(wtedy będzie
widoczna dla wszystkich graczy)???


możesz ją wpisać, nie musisz wysyłać - ważne by było widoczne gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 15:33, DarthKoza napisał:

Wpisałem "gram.pl" - Zrobiłem fotkę podczas akcji i jest to możliwe. Mam R4850, a taka
karta baardzoo by mi się przydała :D


Twój Radeon 4850 jest lepszy od tej karty co jest do wygrania w tym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 15:38, Magok napisał:

> Wpisałem "gram.pl" - Zrobiłem fotkę podczas akcji i jest to możliwe. Mam R4850,
a taka
> karta baardzoo by mi się przydała :D

Twój Radeon 4850 jest lepszy od tej karty co jest do wygrania w tym konkursie.


Karta z konkursu, czyli amd 5770 jest sporo wydajniejsza od starego zlomu 4850, ktory nawet nie ma poprawnego algorytmu anizotropowego:

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/14

Gdyby wygrac karte, to czemu nie.... dolozy sie cos od nvidii do fizyki i mozna ciupac w takiego batmana na wysokich detalach z wlaczona fizyka na max :)
Piekne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrego screena, ale jakimś cudem bez interfejsu. Co gorsza, nie stać mnie na broń główną, roztrwoniłem cały majątek zarobiony na becie(12 lv u kupa kasy). Nie mogę zacząć rozgrywki bez karabinu ;/. K**wa, ta gra mnie nie lubi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 13:05, Bartekh94 napisał:

Radeon serii 57xx i 67xx to to samo tylko że 6-tki mają hdmi 1.4 :) to samo 58xx i 68xx...


Weź się zainteresujl zanim znowu coś napiszesz.... Zmieniła się numeracja:

57xx->68xx
58xx->69xx

5770 jest wolniejsza o 10% od 6850. 6850 ma też przewagę np w lepszej teselacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie:
Czy można ze sobą połączyć kilka screenów w jeden obrazek?
Czy taka praca też będzie brana pod uwagę?
Ponieważ mam kilka fajnych screenów i nie wiem który wybrać. Bardzo zależy na wygranie głównej nagrody, dlatego nie wiem którego screena powinienem wybrać. A gdybym przesłał te połączone ze sobą screeny, miał bym pewność że może któryś się spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... tam jest napisane coś takiego: "Teraz możecie połączyć przyjemne z pożytecznym - wystarczy, że podczas gry wpiszecie wiadomość "gram.pl" (wciskając T lub Enter), zrobicie screena i prześlecie go do nas przez formularz zgłoszeniowy." Więc według mnie chodzi o jednego screena, nie ma ani słowa o łączeniu kilku w jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać wyników i ujrzenia prac uczestników konkursu (jeżeli w ogóle je pokażą)!!!
Życzę wszystkim szczęścia w konkursie!!! A i może też i mi trafi się szczęście i wygram tą wspaniałą główną nagrodę!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować