Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry z Xbox Live Arcade drożeją i drożeją... a ich jakość rośnie i rośnie?

7 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Chris Charla, osoba odpowiedzialna za portfolio oferowanych na Xbox Live Arcade tytułów, przyznał, że na przestrzeni ostatnich lat oferowane tam gry drożeją. Jednak według niego wraz ze wzrostem ceny wzrasta także ich jakość.

Przeczytaj cały tekst "Gry z Xbox Live Arcade drożeją i drożeją... a ich jakość rośnie i rośnie?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zapłacić więcej i mieć coś lepszego.To co się dzieje bardzo mi pasuje.
Oraz mała literówka
>Jeżeli przyjrzycie się Xbox Lice Arcade
Chyba powinno być Live

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1200 msp to za dużo za gry arcade moim zdaniem, a taki Twisted Pixel np. pokazuje że można wypuścić super grę i po niższej od średniej cenie. Mówię oczywiście o Ms Splosion Man.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 20:39, mip5k napisał:

Ja tam wolę zapłacić więcej i mieć coś lepszego.To co się dzieje bardzo mi pasuje.
Oraz mała literówka
>Jeżeli przyjrzycie się Xbox Lice Arcade
Chyba powinno być Live

Mi się tam ta wersja bardziej podoba. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mip5k - nie zgadzam się z Tobą bo napisałeś podobne stwierdzenie do "DROŻEJ = lepiej".
Mi nie pasuje, że gry arcade są droższe i niby jaką jeszcze lepszą jakość mam mieć oferowaną niż LIMBO, TRINE czy BRAID? To są majstersztyki i takich gier się spodziewam na XBL, lepszych za wyższą cenę nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 08:36, Blerx napisał:

mip5k - nie zgadzam się z Tobą bo napisałeś podobne stwierdzenie do "DROŻEJ = lepiej".
Mi nie pasuje, że gry arcade są droższe i niby jaką jeszcze lepszą jakość mam mieć oferowaną
niż LIMBO, TRINE czy BRAID? To są majstersztyki i takich gier się spodziewam na XBL,
lepszych za wyższą cenę nie chcę.

Tyle, że zarówno Limbo jak i Braida trzeba było zapłacić 1200 punktów w dniu premiery, a standardem wtedy było 800 MSP za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze gra "wyższych" lotów kosztowała/kosztuje 1200msp tak było jest i będzie, a średnio/dobre (nie licząc perełek) 800msp ja do ceny gier Arcade nic nie mam są odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować